موجو جم

ورود | ثبت نام

موبایل ‌لجند و بررسی تخصصی گیم پلی این بازی محبوب

موبایل ‌لجند و بررسی تخصصی گیم پلی این بازی محبوب و خرید جم در موبایل ‌لجند از سایت موجوجم شاپ در کمتر از ۱ ساعت با پشتیبانی انلاین

امروز به بررسی موبایل ‌لجند این بازی محبوب می پردازیم، با ما همراه باشید.

بازی‌های میدان جنگ چند نفره آنلاین که بیشتر با نام موبا (MOBA) آن ها را میشناسیم ، یکی از سبک‌های محبوب و هیجان انگیز بخش بازی‌های ویدیویی روی کامپیوترهای شخصی است که مدتی می‌شود شاهد انتشار بازی‌های مختلف در این سبک در روی گوشی‌های موبایل نیز هستیم که امروزه با استقبال خوبی نیز مواجه شده‌اند. حال استودیوی بازی‌سازی Moonton از محبوبیت این سبک از بازی‌ها روی گوشی‌های تلفن همراه در آسیای شرقی استفاده کرده و بازی موبایل موبایل ‌لجند را تولید و برای هر دو سیستم‌ عامل‌های iOS و اندروید منتشر کرده است . موبایل ‌لجند با الهام گرفتن از بازی‌های موفق هم سبک خود تجربه خوب و لذت بخشی از یک بازی در سبک موبا را روی گوشی‌های تلفن همراه ارائه داده است که می‌تواند ساعت‌ها شما را سرگرم و غرق در خود کند . نکته قابل توجه این است که علاوه‌بر مدها و بخش‌های مختلف که باعث می‌شود تا بازی خیلی زود برای بازیکن یکنواخت و تکراری نشود، بازی موبایل لجند دارای بخش بتل رویال نیز است که گزینه بییار خوبی برای طرفداران این سبک محسوب میشود ، روی گوشی‌های موبایل نیز است که می‌تواند تجربه متفاوتی برای آن‌ها نیز باشد. در ادامه با بررسی تخصصی تر از بازی Mobile Legends & Bang Bang موبایل ‌لجند همراه ما باشید. با خرید جم بازی موبایل لجند از این بازی پرطرفدار لذت ببرید.

موبایل ‌لجند و بررسی تخصصی گیم پلی این بازی محبوب

بررسی تخصصی گیم پلی هیجان انگیز موبایل لجند

برای ساخت بازی موبایل ‌لجند از بازی‌های محبوب سبک موبا مثل بازی Dota 2 و بازی وین‌گلوری (vain glory) الهام گرفته شده است، اما بازی هویت مستقل خود را حفظ کرده است …

شرکت معتبر Moonton برای ساخت بازی اندروید و آیفون Mobile Legends از نمونه های محبوبی چون بازی Dota 2 و بازی League of Legends الهام گرفته است و گیم پلی بازی نیز شباهت زیادی به این دو اثر بسیار محبوب دارد. همین شباهت‌ها می‌تواند طرفداران این دو بازی را نیز به بازی موبایل لجند جذب کند، اما این بدان معنا نیست که گیم پلی بازی تنها یک کپی درجه ۲ یا ۳ از این بازی‌ها است. و قطعا تفاوت هایی دارد .با خرید جم از سایت موجو جم رقبای خود را به راحتی شکست دهید.

موبایل ‌لجند و بررسی تخصصی گیم پلی این بازی محبوب

نحوه پیاده سازی گیم پلی توسط شرکت سازنده و تجربه کاربر در بازی موبایل لجند

پیاده‌سازی گیم پلی بازی بسیار ساده صورت گرفته تا هر شخصی راحت بتواند با بازی ارتباط برقرار کند و در واقع گیم پلی بازی خیلی پیچیدگی و سردرگمی زیادی ندارد، اما نیاز به مدیریت شما در طول بازی خواهد داشت . باید بدانید که کنترل بازی و استفاده از دکمه‌ها مهم‌ترین بخش بازی است. استیک سمت چپ برای کنترل شخصیت و در سمت راست چهار بخش دکمه برای مبارزه با دشمنان است. دکمه اول ضربه معمول و عادی شما است که استفاده از آن محدودیت ندارد و سه بخش دیگر نیز برای استفاده از قدرت‌های اختصاصی قهرمان شما است که در ابتدای بازی می‌توانید آن‌ها را باز کنید و حتی ارتقا دهید. همچنین قابلیت‌های اضافه‌ای برای افزایش نوار سلامتی، بازگشت به خانه امن برای پر شدن نوار سلامتی و بخش دیگری که شامل یک قابلیت اضافه است که می‌توانید آن را تغییر دهید که از جمله قابلیت‌های این بخش می‌توان به سریع‌تر شدن هیرو یا افزایش نوار سلامتی اشاره کرد. همچنین شما در طول بازی بسته به عملکرد خود می‌توانید شخصیت خود را ارتقا دهید که این ارتقا شامل ارتقای قدرت‌های قهرمان، بزرگ‌تر شدن نوار سلامتی، کاهش ضربه به هیرو و افزایش قدرت ضربه می‌شود.

شما علاقه مندان با خرید جم بازی موبایل لجند از سایت معتبر موجو جم ، امکان ارتقا سطح قدرت خود در بازی را خواهید داشت در ادامه از نحوه تهیه و خرید جم های این بازی برای شما خواهیم گفت ..

بتل رویال بازی موبایل ‌لجند Mobile Legends چگونه است ؟

این بازی دارای بخش‌های مختلفی است که اکثر آن در قالب بخش ۵ علیه ۵ نفر انجام می‌شود که شما در قالب تیم آبی یا قرمز در بازی به مبارزه با تیم رقیب خواهید پرداخت. بخش‌های بازی به بخش مبارزه با هوش مصنوعی که در واقع بخش آموزشی بازی است، بخش کلاسیک، بخش رنک، Brawl و بخش بتل رویال تقسیم می‌شود. شما در طول بازی باید یک قهرمان از بین سبک‌های مختلف مثل تانک، جنگجو، ساپورت یا غیره را انتخاب کنید که اگر با تیم هماهنگی بهتری وجود داشته باشد، می‌توان انتخاب‌های بهتری نیز انجام داد.شما در نقشه کلاسیک، مبارزه با هوش مصنوعی و رنک، سه مسیر را برای حمله به دشمن و نابودی تاورها و رسیدن به قلعه اصلی در پیش رو دارید که محیط‌های بازی شامل موجوداتی نیز هستند که کشتن آن‌ها مزیت‌های را برای شما به همراه خواهد داشت. در حالت Brawl هر ۱۰ قهرمان باید از یک مسیر حرکت کنند و مسیر محیط مستقیم است که چالش بیشتری نسبت به نسخه کلاسیک دارد و نیاز به تجربه و قهرمان بهتری نیز است. حالت رنک بازی نیز دارای دو محیط متفاوت است که

محیط اول، محیط مشابه با محیط کلاسیک است و محیط دوم نسخه متفاوت‌تر آن نسبت به محیط اول بازی به شمار می‌رود.

بررسی بخش صداگذاری و طراحی شخصیت‌ها در بازی موبایل ‌لجند

این تنوع خوب و پشتیبانی قوی سازنده باعث شده تا بازی برای یک مدت طولانی جذابیتش را حفظ کند و روند خسته کننده‌ای نداشته باشد . بااین‌حال، تنوع بازی به این مدها خلاصه نمی‌شود و بازی دارای حالت بتل رویال نیز است. حالت بتل رویال بازی با دیگر بتل رویال‌های موجود در بازار مثل بازی Pubg Mobile و بازی Fortnite تفاوت زیادی دارد و شما با انتخاب قهرمان خود باید در قالب تیم‌های سه نفره به ترکیبی از چند نقشه مختلف وارد شوید که این موضوع کاملا تصادفی است و شما در آن نقشی نخواهید داشت. در طول بازی باید با موجودات داخلی بازی به مبارزه بپردازید و در ادامه با دیگر بازیکن‌ها نیز مواجه خواهید شد. دقت داشته باشید که بخش بتل رویال بازی نیاز به هماهنگی و کار تیمی بیشتری نیز است و شما به‌تنهایی قادر نخواهید بود که از میدان نبرد زنده و برنده خارج شوید. کشتن هر موجود یا بازیکن به شما قابلیت‌هایی را مثل افزایش نوار سلامتی یا ارتقای شخصیت شما را خواهد داد و بهتر است پیش از این رویارویی با دیگر بازیکن‌ها، در ابتدا شخصیت خود را ارتقا دهید که برای آن نیاز به مبارزه با موجودات اطراف محیط است. بخش بتل رویال در مجموع تجربه خوب و متفاوتی است، اما در مقایسه با دیگر بخش‌ها هنوز جای کار زیادی دارد و نمی‌توان آن را تجربه خیلی کاملی دانست.

موبایل ‌لجند و بررسی تخصصی گیم پلی این بازی محبوب

بررسی بخش های : گرافیک ، سرور و کیفیت گیم در موبایل لجند

گرافیک هنری و فنی بازی موبایل ‌لجند قابل قبول است و به‌راحتی می‌تواند نمره قبولی را دریافت کند و حتی می‌تواند یک نقطه مثبت در بازی نیز تبدیل شود. طراحی شخصیت‌ها، صداگذاری و طراحی محیط‌ها به خوبی انجام شده و تیم سازنده بیشترین تلاش خود را برای ارائه بهترین نسخه ممکن را به کار برده است. محیط‌ها تنوعی خوبی در ابتدا دارند، اما شاید در ادامه کمی تکراری شوند که قابل انتظار است در آینده محیط‌های بیشتری نیز به بازی با شکل و شمایل متفاوت‌تر نیز اضافه شود. بازی افت فریم و مشکلات فنی کمی دارد و سازنده بازی تا حدی زیادی در تلاش برای ارائه بهینه‌ترین نسخه ممکن بازی موفق بوده است. کیفیت سرورهای بازی نیز بسیار خوب است و درواقع سرورهای بازی بسیار بهینه هستند تا حدی که حتی با پینگ بالا هم می‌توان به‌راحتی به انجام بازی پرداخت. بااین‌حال، در محیط‌های شلوغ به‌خصوص زمانی‌که چند قهرمان حضور دارند، بازی دارای افت فریم می‌شود که ممکن است به تجربه بازی لطمه بزند. بازی از تنوع بسیار خوبی در مورد قهرمان نیز برخوردار است و حداقل بیش از ۴۰ قهرمان در حال حاضر در بازی قابل بازی هستند که بخشی از این قهرمان‌ها را می‌توان در طول بازی باز یا اینکه می‌توان با پرداخت هزینه درون برنامه‌ای، این شخصیت‌ها را خریداری کرد. از نکات جالب دیگر بازی Mobile Legends قابلیت تماشا بازی دیگران یا استریم کردن بازی خود است که تماشای بازی دیگران می‌تواند گزینه خوبی برای افزایش مهارت در بازی باشد.

خرید جم بازی موبایل ‌لجند

همانطور که میدانید بازی موبایل لجند هم مانند بسیاری از بازی های دیگر جهت پیشرفت بازیکنان بخشی به نام خرید جم Gem را در تنظیمات بازی فراهم کرده تا به بازیکنان اجاره پیشروی سریعتر در بازی را بدهد و تجربه لذت بخش تری را برای کاربر فراهم سازد .

بنابراین شما با خرید جم بازی موبایل لجند امکان افزایش سطح لول خود و پیشرفت سریعتر را خواهید داشت . هم اکنون در سایت موجوجم‌شاپ مفتخریم با ارائه خدمات فروش جم بازی موبایل لجند در بسته بندی های مختلف برای شما عزیزان، امر مهم خرید را برای شما مشتریان تسهیل داده است . جهت خرید با مراجعه به بخش خرید جم Mobile legends در سایت موجو جم سفارش خود را تکمیل کنید . این سفارشات در کمتر از یک ساعت انجام خواهد شد . در ادامه بررسی با ما همراه باشید .

خرید جم بازی موبایل لجند

بازی موبایل ‌لجند یک بازی در سبک بازی موبا است که گزینه مناسبی برای طرفداران این سبک و حتی کسانی که می‌خواهند یک بازی از این سبک را تجربه کند، به حساب می‌آید. برای ساخت این بازی، از بازی‌هایی چون بازی Dota 2 و بازی League of Legends الهام گرفته شده است، اما بازی درنهایت شخصیت و هویت مستقل خود را دارد. بازی دارای بخش‌های مختلفی مثل مبارزه با هوش مصنوعی، بخش کلاسیک، Brawl و رنک است و اگر از این بخش‌ها نیز خسته شده‌اید، بازی دارای بخش بتل رویال نیز است که تفاوت زیادی با بازی‌های مشابه دارد و می‌تواند یک تجربه متفاوت برای طرفداران این سبک بسیار محبوب چند نفره باشد. بازی موبایل ‌لجند ، یک بازی بر اساس همکاری تیمی است که به‌راحتی می‌تواند برای یک مدت طولانی هر شخصی را سرگرم کند و علاوه‌بر این، قابلیت‌هایی متنوعی مثل استریم بازی خود یا تماشای بازی دیگران نیز وجود دارد. در هر حال، بازی موبایل Mobile Legends یک گزینه جذاب و سرگرم کننده برای طرفداران سبک MOBA است که به طرفداران آن توصیه می‌شود.

شرکت سازنده بازی موبایل ‌لجند Mobile legend در روند آپدیت های جدید و مستمر نیز به خوبی عمل کرده و در بررسی های انجام شده و تجربه کاربری ما نیز مشاهده شد که با شروع این گیم پلی جذاب ، تجربه بسیار لذت بخشی را کسب خواهید کرد . /

1 دیدگاه دربارهٔ «موبایل ‌لجند و بررسی تخصصی گیم پلی این بازی محبوب»

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

موبایل ‌لجند و بررسی تخصصی گیم پلی این بازی محبوب