موجو جم

ورود | ثبت نام

۸ ترفند از بازی soccer stars

۸ ترفند از بازی soccer stars + خاطرات جذاب از بازی

بازی soccer stars محبوب ترین بازی های آنلاین به حساب می آید که توانسته کاربران بسیاری را به سمت خود جذب کند. بازی ساکر استارز می تواند دنیایی از هیجانات را در اختیار هر کاربری بگذارد و با مهره ها و ترکیب های کاربردی که دارند این میزان را به حداکثر خود برساند. به همین علت اگر جزو افرادی هستید که به بازی دنیای فوتبال ستارگان علاقه مند هستید، می توانید با دنبال کردن این مطلب ترفندهای خوبی را یاد بگیرید و بازی خودتان را حرفه ای تر و تیمتان را نیز قوی تر کنید. پس تا انتهای این مقاله با موجو جم همراه باشید.

.۸ استفاده از اکانت رسمی

همانطور که میدانید ایجاد تشویش دلهره و نگرانی در هر بازی برای ذهن بازیکن رقیب میتواند عاملی برای موفقیت شما در شرایط دشوار باشد ازاین رو پیشنهاد میشود اگر جزو گیمرهای بازی هستید حتما می دانید که چهار راه مختلف برای ورود به بازی وجود دارد. گوگل، فیسبوک، مینی کلیپ و در نهایت مهمان که اغلf گیمر های ایرانی به دلیل فیلترینگ فیسبوک و عضو نبودن در این شبکه اجتماعی از مورد مهمان استفاده میکنند اما بازی soccer stars به افرادی که از طریق حساب از جمله فیسبوک وارد آن میشوند امکانات متنوعی از جله پول بیشتر هنگام ورود با اکانت فیسبوک و همچنین امکان انتخاب تصویر برای بازی soccer stars همانند فیسبوک داده است یعنی شما هر تصویری را که در اکانت فیسبوک خود برای خود انتخاب میکنید برای شما در بازی نمایش داده میشود که یکی از سوالات کاربران ایرانی درباره ناتوانی در عکس پروفایل گذاشتن در این بازی با این مورد برطرف میشود
حال شما میتوانید از عکس های مفهومی عجیب یا گنگ یا هرعکسی که ذهن رقیبتان را دچار نگرانی کند و کمی برای تمرکز او نقش منفی ایفا کند را انتخاب کرده و راه راحت تری را برای پیروزی طی کنید.

.۷ایموجی و پیام بفرستید

بازی ساکر استارز ترفندهای ویژه ای را با خود به همراه دارد که اگر یک پلیر به طور کامل با آن ها آشنایی داشته باشد، در تمامی بازی ها پیروز میدان خواهد بود و می تواند پروفایل خود را حرفه ای تر از آن چیزی که هست کند. از این ترفندها می توان به آواتارها و ایموجی های بازی اشاره کرد که به صورت رایگان در اختیار بازیکنان قرار می گیرد و نیاز به پرداخت هیچ سکه و یا دلاری وجود ندارد. شما از این طریق می توانید هر نوع ایموجی که دلخواهتان را به رقیبتان ارسال کنید و از این طریق ذهن او را دچار تشویش کنید و تمرکزش را به طور کامل بر هم بزنید. این مورد از تقلب در بازی ساکر استارز هر چند بسیار ساده به نظر می رسد ولی می تواند تاثیر بسیار زیادی را در برنده شدن شما داشته باشد.
البته بهتر است این نکته نیز ذکر شود که این قابلیت در تمامی نسخه ها وجود ندارد و تنها تعداد محدودی از آن ها این ویژگی را به خود اختصاص داده اند اما تدر آخرین نسخه آن شما میتوانی ایموجی های بیشتری را خریداری کرده و برای حریفتان احساس عجیب بیشتری را خلق کنید.

.۶ایجنت ها را خالی کنید

یکی از قابلیت هایی که می توانید در بازی ساکر استارز از آن استفاده کنید، ایجنت هایی است که در بازی به شما داده می شود. ایجنت های طلایی و نقره ای می توانند راهکار اصلی برای رساندن شما به پول سبز باشند. به همین علت باید بدانید چگونه از آن ها استفاده کنید تا تنها در یک بازی به پول سبز زیادی دست پیدا کنید. در ایجنت های نقره ای شما می توانید از ۱ تا ۳۰ عدد باک به دست بیاورید و از طریق ایجنت های طلایی نیز شما قابلیت رسیدن به ۱ تا ۵۰ عدد پول سبز با هر گل زدن دارید.
از این رو بهترین راهکاری که وجود دارد این است که در زمین های تایمی و زمانی بازی کنید.
اول از همه باید بدانید زمین های تایمی بازی کدام ها هستند. مکزیک و آمریکا دو زمین تایمی بازی می باشند که برای ورود به هر کدام از آن ها نیازمند پرداخت سکه های مختلف هستید. یعنی شما باید حداقل صد هزار در اکانت خودتان سکه داشته باشید تا بتوانید بازی را شروع کنید. در مرحله بعد شما باید دو اکانت را در دسترستان داشته باشید. نکته های متعددی درباره انتخاب اکانت نیز وجود دارد که به شرح آن ها خواهیم پرداخت.
نکته هایی که درباره انتخاب اکانت باید بدانید
موردی که باید به آن توجه کنید این می باشد که در مرحله اول باید دو اکانت داشته باشید که هر دوی آن ها در سطح های نزدیک به هم باشند. چرا که امکان روبه رو شدن آن ها با یک دیگر نزدیک می باشد.
به عنوان مثال اگر یکی از اکانت های شما دارای لول ۲۰ و مورد دیگر لول ۶۰ را به خود اختصاص داده باشد، احتمال بسیار پایینی وجود دارد تا به یک دیگر بخورند. این مورد از تقلب در بازی ساکر استارز می تواند نتیجه های خوبی برای شما داشته باشد؛ بدون اینکه هیچگونه آسیبی به اکانت شما وارد شود.
حالا وقت شروع بازی soccer stars است
شما همزمان دو دستگاه را در اختیار دارید و در زمین های تایمی می توانید دروازه تان را خالی کنید و با هر بار وارد کردن توپ به درون دروازه بین ۱ تا ۵۰ عدد پول سبز دریافت کنید. که ترفند بعدی نیز در بهتر انجام گرفتن این ترفند حائز اهمیت است

.۵زمان شروع مسابقه؛ بسیار حائز اهمیت

یکی دیگر از مواردی که توانسته اهمیت بسیار بالایی را به خود اختصاص دهد، زمان شروع مسابقه است. بازی ساکر استارز یکی از گیم هایی می باشد که کاربران ایرانی بسیار زیادی را با خود دارد. همچنین ایرانی ها بازی های منحصر به فردی را از خود به نمایش می گذارند. به همین علت باید یک زمانی را برای شروع بازی انتخاب کنید که احتمال برخورد با کاربران ایرانی بسیار کم باشد. از این رو صبح های زود بهترین گزینه برای اینکار می باشد. همچنین تعداد افرادی که در بازی آنلاین هستند نیز نقش تعیین کننده ای را دارند.
این مورد نیز به کاربران ایرانی بستگی دارد و در صبح های زود این مقدار به حداقل خود می رسد. از این رو در این روش از تقلب در بازی ساکر استارز می توانید پول سبز زیادی جمع کنید و لذت زیادی را ببرید.
البته خود بنده شب هابعد از ساعت ۱۲ را انتخاب میکردم زیرا ظاهرا در این ساعت ها هم کاربران ایرانی کتر شده و بیشتر کاربر های آفریقایی تبار بهدلیل عقب تر بودن ساعت آنها و موقعیت زمین در بازی سروکله شان پیدا میشود.

شما با خرید سکه و دلار ساکر استارز نیز میتوانید از برترین و حرفه ای ترین مزیت های این بازی از جمله مهره و… استفاده بهینه را ببرید.

۴.استفاده از قابلیت حوصله سر بردن

بعضی وقت ها در بازی حالتی پیش میاید که شبیه به قفل شدن جاده هنگام رانندگی است بازی به طول می انجامد و هیچ گلی ردوبدر نمیشود در این هنگام شما باید باحفظ آرامش شرایط بازی را وخیم تر کنید و با دفاع کردن از دروازه خود حوصله رقیبتان را سر ببرید تا کلافه شود و دست به حرکتی بزند که شرایط را برای پیروزی شما عالی کند

.۳استفاده از مغرور شدن

در بعضی بازی ها بعضی کاربران از جمله ایرانی ها(از این حرف خود مطمئنم) با زدن یک گل و مسخره بازی کردن شما این احتمال را میدهند که شما یا ناشی هستید یا بچه هستید یا به هر دلیلی الان شرایط خوبی برای بازی کردتن ندارید و بهترین موقعیت برای گرفتن سکه های پیروزی نصیب آنها شده است در این هنگام شما با حفظ خونسردی و ناامید نشدن حرکتی مهلک به آن ها وارد کرده و از غرور آنها علیه خودشان استفاده کنید(میتوانید ایموجی گریه را چاشنی کار خود کنید)

۲.استفاده از حالت پیام در زمان خاص

چند وقت پیش با گیمری اهل گرجستان که تصویر عجیبی هم داشت در حال بازی بودم که در انتهای بازی که طبق معمول من در حال پیروزی بودم در ثانیه آخر او جمله ای نوشت تا سعی کند که شوت آخر من را خراب کند که من هم اهمتی ندادم ولی فکرم درگیر شد که امکان تلاش او برای جلوگیری از موفقیت من را نشان میداد ولی با این حالب نتوانست و من پیروز شدم

.۱استفاده از کاغذ!

با توجه به اینکه کاربران هندی بازی هم زیاد هستند و هندی ها هم معمولا ثروتمند نیستند راهی جز تقلب را در بازی پیدا نکرده اند من با دقت به بازی خوب کاربران هندی و شک کردن به تقلب آن ها در بازی دنبال راه حلی بودم تا پس از چند لحظه متوجه شدم که انها از یک تکه کاغذ یا چیزی شبیه به آن که ظاهری صاف داشته باشد استفاده کرده و مسیر توپ تا دروازه را نشانه گیری میکنند و با این ترفند بدون هیچگونه خطایی در بازی موفق میشوند. این نکته را به کسی نگویید

10 دیدگاه دربارهٔ «۸ ترفند از بازی soccer stars»

  1. سلام چطور میشه بازی هفتگی که بین صد نفر انجام میشه رو بینهایت بازی کرد واسه نفر اولی و گرفتن دلار بیشتر
    یعنی چطور میشه فیلم تبلیعات ببینیم واسه تعداد بازیه بیشتر برای گل زدن

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

8 ترفند از بازی soccer stars