موجو جم

ورود | ثبت نام

بررسی کامل منوی استرکس تریکس یا همان منوی ضربات امتیاز در کالاف دیوتی

ما در این مقاله به معرفی انواع بخش های مختلف این منو یعنی ضربات امتیاز و همچنین کاربردها و تکنیک های ویژه در جهت استفاده از آن می پردازیم.

برسی کامل منوی استرکس تریکس یا همان منوی ضربات امتیاز

در بازی کالاف دیوتی موبایل و در بخش مولتی پلیر انواع مختلفی از منو ها برای افزایش قدرت و همچنین جذاب تر کردن بازی وجود دارد، که شما می توانید با استفاده از آن منو ها هم قدرت خود را بالا برده و هم از بازی لذت بیشتری ببرید.

یکی از مهم ترین منو ها در بازی و در بخش مولتی پلیر منوی ضربات امتیاز است که همان طور که از اسم آن نیز پیدا است، شما می توانید با کشتن انمی و گرفتن امتیاز، هنگامی که امتیاز شما به حد هر کدام از قابلیت های این منو رسید آن قابلیت رافعال کنید و از آن قابلیت استفاده کنید.

یکی از مهم ترین مشکلات اکثر گیمرها این است که نمی دانند کجا و چگونه و از کدام قابلیت، در زمان و مکان مناسب استفاده کنند و برای همین، در بازی با انتخاب مکان نادرست، قدرت خود را بیهوده هدر می دهند.

یکی دیگر از مشکل اکثر گیمرهای کالاف این است که بعد از این که یک بار مردند تمام امتیازهایی که می گیرند پاک شده و دوباره از اول باید آن را بگیرند و این کمی کسل کننده است. ما در موجوجم این مقاله به معرفی کامل این قدرت ها و همچنین نکات و تکنیک های ویژه برای استفاده از آن در بازی کالاف دیوتی می پردازیم.

قابلیت شماره ۱: شیلد تورت

 

شیلد تورت یکی از قابلیت های نه چندان خوب بازی به دو دلیل است، دلیل اول اینکه خودکار نیست و شما باید در مدت زمان کم او را نصب کرده و خود شما به وسیله آن تیراندازی کنید و دلیل دوم اینکه از قدرت و سرعت تیر زدن زیادی برخوردار نیست .

بررسی کامل منوی استرکس تریکس یا همان منوی ضربات امتیاز در کالاف دیوتی
شیلد تورت

قابلیت شماره ۲: یو ای وی

یو ای وی یک گوشی جی پی اسی مخصوص است که به هواپیمایی که در بالای سر شما هنگام فعال کردن آن می آید وصل است که شما می توانید به وسیله آن مکان دقیق محل کمپ انمی را تا ۷ ثانیه زیر نظر بگیرید و با تکنیک مناسب یا بمب و یا … آن را دون کنید و اینکه اگر انمی هواپیمای بالای سر شما را که گوشی شما به آن وصل است را بزند یو ای وی شما از بین می رود.

 

یو ای وی
یو ای وی

 

قابلیت شماره ۳: هانتر کیلر درون

هانتر کیلر درون یک هواپیمای کوچک حامل بمب با قابلیت جی پی اس مخصوص است، به طوری که شما اگر آن را در هر جای مپ رها کنید یک انمی را پیدا کرده و آن را منفجر می کند.

 

هانتر کیلر درون
هانتر کیلر درون

 

قابلیت شماره ۴: کر پکیج

این قابلیت شبیه یک جعبه است که هنگامی که شما باید آن را با انداختن بمب دود زای آن، در جای مناسب فعال کنید، و هنگامی که آن را فعال کردید یک هواپیما از بالا سر مپ رد شده و جعبه را در همان جایی که مشخص کرده اید می اندازد و یک قابلیت را به صورت شانسی در اختیار شما می گذارد.

 

کر پکیج
کر پکیج

 

قابلیت شماره ۵: کاون تر یو ای وی

این نیز یک نوع دیگر از یو ای وی است که در نوبه خود کاربردی میباشد.

 

کاون تر یو ای وی
کاون تر یو ای وی

 

قابلیت شماره ۶: پرداتور میسیل

 

پرداتور میسیل
پرداتور میسیل

 

این قابلیت دارای یک بمب هوایی با قابلیت جی پی اسی است، که شما می توانید با فعال کردن قابلیت و باز کردن لپ تاپ خود مکان دقیق فرود بمب را انتخاب کرده و انمی را منفجر کنید.

قابلیت شماره ۷: سنتری گان

این قابلیت یکی از پرکاربرد ترین قابلیت ها در بازی کالاف دیوتی موبایل است که با تیر اندازی خودکار خود شما می توانید او را به عنوان یار دوم در کنار خود داشته باشته و اینکه بهترین فضا های نصب این قابلیت مکان های پرتجمع و اصلی با فضای باز است و شما می توانید با نصب آن در مکان مناسب تعداد زیادی از انمی ها را به راحتی دون کنید.

 

بررسی کامل منوی استرکس تریکس یا همان منوی ضربات امتیاز در کالاف دیوتی
سنتری گان

 

قابلیت شماره ۸: سام تورت

این قابلیت هلی کوپتر، تیربار و ربات و… را در بازی از بین می برد.

 

سام تورت
سام تورت

 

قابلیت شماره ۹: ایکس اس ای گولایس

این قابلیت یکی پرطرفدارترین و خفن ترین قابلیت های بازی با یک روبات بسیار قوی و جذاب است که شما می توانید با انداختن بمب دود زای آن در جای مناسب قابلیت آن را فعال کرده تا هواپیما از بالای سر مپ رد شده و این قدرت را برای شما به زمین بیندازد.

 

ایکس اس ای گولایس
ایکس اس ای گولایس

 

قابلیت شماره ۱۰: کلاستر استریک

این قابلیت نیز دارای لپ تاپی است که شما می توانید به وسیله آن یک جا را برای بمب باران مشخص کنید تا هواپیما آن مکان را بمباران کند.

 

کلاستر استریک
کلاستر استریک

 

قابلیت شماره ۱۱: استیلس چوپر

این قابلیت یک هلی کوپتر است که شما با فعال کردن آن هلی کوپتر را به بالای سر مپ می آورید و آن هلی کوپتر با قابلیت خودکاری که دارد همه را دون می کند.

 

استیلس چوپر
استیلس چوپر

 

قابلیت شماره ۱۲: ای ام پی سیستم

این نیز یک بمب با برد محدود است و هنگامی که فعال کنید انمی های نزدیک شما منفجر می شوند.

 

ای ام پی سیستم
ای ام پی سیستم

 

قابلیت شماره ۱۳: ادونس یو ای وی

این نیز نوع سوم یو ای وی است وهمان قابلیت را دارد.

 

ادونس یو ای وی
ادونس یو ای وی

 

قابلیت شماره ۱۴: وتول

این یکی از بهترین قابلیت ها در بازی کالاف دیوتی موبایل است که شما در بالای مپ پشت یک موشک انداز یا همان بمب انداز قرار گرفته و انمی ها را از بالا می زنید.

 

وتول
وتول

 

قابلیت شماره ۱۵: ام کیو بیست وهفت دراگون فایر

این نیز یک پهباد هکر و مخرب با قابلیت جی پی اسی پیدا کردن انمی است.

 

ام کیو بیست وهفت دراگون فایر
ام کیو بیست وهفت دراگون فایر

 

قابلیت شماره ۱۶: شوک آرسی

این نیز یکه ماشین جی پی اسی است که هر جا انمی را دید به سمت آن رفته و با برق خود به آن شوک برقی می دهد.

 

بررسی کامل منوی استرکس تریکس یا همان منوی ضربات امتیاز در کالاف دیوتی
شوک آرسی

 

دو نکته مهم: نکته اول این است که سعی کنیم از بین انتخاب سه قدرت هم قدرت با امتیاز کمتر و هم قدرت با امتیاز بالا بچینیم که بتوانیم با امتیاز کمتر نیز از یکی از قدرت ها استفاده کنیم و دومین نکته برای اینکه امتیاز ما پس از کشته شدن باطل و از بین نرود ما می توانیم از پرک قرمز پرسیستنس یا همان ادمی که کلت را به سمت بالا گرفته برای سیو امتیاز استفاده کرده ولی امتیاز گرفته ما نسبتا به اول نصف حساب شده و ما باید برای گرفتن آن تعداد کیل بالا تری بگیریم.

پس ما میتوانیم با انتخاب، تنظیم و استفاده درست از این قابلیت ها و همچنین خرید سیپی کالاف دیوتی موبایل، بهترین استفاده از آن ها را کرده و وین بازی را از ان خود کنیم.

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بررسی کامل منوی استرکس تریکس یا همان منوی ضربات امتیاز در کالاف دیوتی