موجو جم

ورود | ثبت نام

اقیانوس را با World Of Warships فتح کن!

با World Of Warships بر اقیانوس ها حکم فرماییی کنید، شاهکاری از سازندگان بازی World Of Tanks که توسط شرکت معروف WarGaming.net ساخته شده است.

در این مقاله، علاوه بر معرفی بازی World Of Warships، به ویژگی های برتر و سبک بازی میپردازیم.

همانطور که میدانید شرکت معروف WarGaming.net، از سازندگان سری بازی های به نام World Of Tanks Blitz و World Of Warplanes، ایندفعه با سبکی متفاوت وارد بازار بازی های موبایلی شده است، در این نسخه از بازی شما بر آب های خروشان شناورید و با استراتژی عالی خود باید دشمنان خود را غرق کنید!

 

بیش از ۳۰۰ نوع کشتی مختلف!

 

همانظور که میدانید شرکت WarGaming تنوع زیادی درون بازی های خود دارد که باعث میشود بازیکن سبک خود را از بین ۴۰۰ نوع وسیله جنگی انتخاب کند.

در بازی World Of Warships شما میتوانید کشتی مورد علاقه خود را از بین ۳۰۰ نوع کشتی از کشور های مانند، آمریکا، آلمان، ژاپن، انگلیس، شوروی، فرانسه، که در اول قرن بیستم میباشد انتخاب کنید و بر اقیانوس ها حکم فرمایی کنید.

برای دستیابی به پیروزی در نبرد، باید طیف گسترده ای از استراتژی ها را در تصمیمات تاکتیکی مختلف به کار گیرید. کمین های ناگهانی، حملات جانبی غافل گیرانه و در آخر نبرد های تک به تک که به دشمن نشان دهید شما قوی تر هستید!

این تنوع تاکتیکی در World of Warships باعث میشود که بازی جذاب تر شود و با تنوع بالای کلاس ها شما میتوانید به هر نحوی به تیم خود کمک کنید.

 

۴ نوع کلاس متفاوت برای جنگیدن

 

  • Destroyer

ممکن است ناوشکن‌ ها، بادوام‌ترین کشتی‌ها نباشند، اما همه آن‌ ها به خوبی می‌توانند از طریق ترکیبی مرگبار از سرعت، قدرت مانور، پنهان‌کاری و قدرت شلیک خیره‌کننده، چندین برابر وزن خود ضربه بزنند. ناوشکن‌ ها کشتی‌ های همه‌ کاره‌ ای هستند که می‌توانند از تفنگ‌ های خود با آتش قوی و سریع خود برای از بین بردن دشمنان یا اژدرهایشان برای ایجاد خسارت ویرانگر استفاده کنند.

معمولاً از ناوشکن‌ها خواسته می‌شود تا مواضع دشمن را شناسایی کنند، یا به عنوان عامل حواس پرتی، یا انجام حملات دقیق بر روی اهداف خاص.

 

  • Cruisers

بزرگ‌ تر از ناوشکن‌ ها و در عین حال کوچک‌ تر از کشتی‌ های جنگی، رزمناو ها به همان اندازه که تعیین‌ شده بودند، نقش‌هایی را ایفا کرده‌اند. عبارتند از رزمناو های “سبک“، “سنگین“، “محافظت شده“، “زره دار“، “اژدر“.

رزمناو ها اغلب برای شکار ناوشکن‌ های دشمن، انجام وظایف همراه واکنش سریع، اسکورت و محافظت از کشتی‌های تجاری یا کشتی‌های بزرگ‌ تر مانند کشتی‌های جنگی و ناو های هواپیمابر در برابر تهدیدات مختلف، در حالی که کشور های مختلف در مورد وظایفی که از رزمناو ها انتظار می‌رفت، ذهنیت‌ های متفاوتی داشتند و آنها را بر اساس آن تجهیز کردند.

رزمناو ها را می‌توان کلاس پیشرو و بی‌نظیر کشتی‌ های جنگی در نظر گرفت. تقریباً همه آنها می توانند به اندازه کافی به تغییرات در میدان نبرد پاسخ دهند و نفوذ قابل توجهی در این بخش ایجاد کنند.

 

  • Battleships

کشتی‌ های جنگی به‌ طور سنتی پرچم‌ دار نیروی دریایی یک کشور خاص بوده‌اند، که از عصر کشتی‌ های پیشرفته، جنگ جهانی اول، تا جنگ‌ ناوهای مدرن امروزی با برد طولانی‌تر، سرعت‌های بالاتر و تجهیزات پیشرفته‌ تر سر چشمه می‌گیرند.

به طور باورنکردنی گران قیمت، همراه قدرت آتش  بالا و زره عظیم (و به همان اندازه نیروی انسانی فشرده)، آنها به عنوان پیش بینی قدرت و جزء اصلی استراتژی نظامی، مورد استفاده قرار گرفتند. آنها در برابر کشتی ها و سلاح های کوچیک تر و ارزان تر آسیب پذیر بودند.

 

  • Aircraft Carriers

ناو های هواپیمابر اساساً پایگاه های هوایی شناور هستند، حمل و نقل، خدمات رسانی، پرتاب هواپیما ها به نبرد و بازیابی آنها، ارائه پشتیبانی هوایی آسان به کشتی های دیگر جزئی از نقش های مهم این کلاس از کشتی است.

آنها می توانند قدرت را تقریباً در هر نقطه ای از میدان نبرد به نمایش بگذارند، ناوگان ها زمانی که دشمنان به دفاع تیم شما نفوذ کرده یا تیم شما را نابود کرده اند، بسیار آسیپ پذیر میشوند و به راحتی نابود میشوند، پس مراقب باشید که از دید دشمن دور باشید و مراقب هم تیمی های خود باشید!

 

اقیانوس را با World Of Warships فتح کن!

 

ویژگی های برتر بازی World Of Warships

 

به جز تنوع بالایی که در گیم پلی بازی و نوع کلاس ها وجود دارد، یکی دیگر از ویژگی های جالب این بازی گرافیک خارق العاده آن میباشد.

امواج خروشان، آتش فشان های فعال، از جمله آب و هوای طوفانی که باعث میشود حس کنیم در اقیانوس هستیم و کاپیتان یک ناو جنگی هستیم، همه این ویژگی ها باعث میشود که بازی واقعی تر باشد و حس واقعی را به بازیکن بدهد.

 

در ادامه…

اگر از طرفداران این بازی هستید، نظرتان را در این باره با ما به اشتراک بگذارید. همچنین میتوانید با کلیک بر روی کلمه World Of Warships بازی را دانلود کرده و لذت ببرید به علاوه این که هر هفته میتوانید آخرین اخبار بازی ها را در سایت موجوجم در بخش مجله اینترنتی دنبال کنید.

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اقیانوس را با World Of Warships فتح کن!
گیم چیست؟
فرهنگ صحیح بازی های ویدئویی
e505

گیم چیست؟

آیا تا به حال این سؤالات هنگام بازی یا پس از آن ذهنتان را مشغول کرده است؟ گیم چیست یا بازی از چه زمانی همراه

بیشتر بخوانید »