موجو جم

ورود | ثبت نام

با Project Winter خطر را تجربه کنید!

در Project Winter شما در یک کلبه ی متروک و تاریک چوبی به همراه شش نفر دیگر هستید، امن ترین فضا برای شما این کلبه ی چوبی است، آیا میخواهید برای همیشه در این کلبه بمانید؟ یا از این زمستان سوزناک با تیم خود فرار کنید؟

در این زمستان ترسناک زنده بمان! در این بازی ۸ نفره با تمرکز تصمیم بگیرید و در بقا به دوستان خود کمک کنید یا خیانت کنید، Project Winter بازی در سبک بقا، با ما همراه باشید، علاوه بر پرداختن به جدید ترین خبر بازی، سبک بازی را بررسی کنیم.

 

با Project Winter زنده ماندن در جنگل را تجربه کنید!

 

یکی از دلایل مشخصی که بازی Project Winter در نسخه ایکس باکس پیشرفت کرده است، گیم پلی مشابهی است که به بازی Among Us دارد؛ اما تفاوت بزرگی باعث شده است که این بازی بهتر و جذاب تر باشد؛ یکی از دلایل آن متفاوت بودن نوع ماموریت ها، نحوه بردن بازی، گیم پلی از سمت Imposter و Crewmate و  در آخر بزرگ بودن نقشه بازی و خطرات بزرگ تر!

همانطور که گفتیم در بازی Project Winter شما به همراه تیم خود در یک کلبه متروکه چوبی هستید و برای بردن نیاز است که ماموریت های خود را انجام بدید؛ شما باید با کمک هم تیمی های خود ژنراتور کلبه را راه اندازی کنید و  سپس سلاح های مورد نیاز را پیدا کرده تا بتوانید از خودتان در مقابل حیوانات خطرناک و دشمنانی که در بین شما پنهان هستند محافظت کنید، به یاد داشته باشید که خطرات طبیعی شما را تهدید میکنند مانند، گرگ ها، طوفان های سوزناک و از همه مهم تر کمبود غذا و گرسنگی؛ شما حتما باید این خطرات را در نظر داشته باشید.

 

این نکته را به یاد داشته باشید که هر کسی میتواند به عنوان هم تیمی به شما نزدیک شود و وقتی که از تیم خود دور شدید شما را به قتل برساند.

 

Project Winter
Project Winter

 

 

نحوه برنده شدن به عنوان Imposter و Crewmate در Project Winter

 

Crewmate

 

اگر شما جزئی از Crewmate باشید، برای زنده ماندن لازم است که فرار کنید.

به عنوان یک بازمنده وظیفه شما این است که ماموریت ها را انجام بدهید و با عوامل طبیعی بجنگید و مراقب باشید که توسط Imposter کشته نشوید؛ و یکی از وسایل نقلیه را برای فرار بازسازی کنید!

یکی از عوامل مهمی که باعث میشود تیم شما برنده شود، همکاری کردن است، اگر بخواهید که به تنهایی در نقشه ای به این بزرگی سرگردان شوید ممکن است توسط عوامل طبیعی یا توسط دشمن کشته شوید.

و در آخر ارتباط گرفتن با هم تیمی های خود است! هر یک از بازیکنان یک بی سیم دارند که میتوانند با استفاده از آن با هم در ارتباط باشند، البته که دشمنان بین شما هم بیسیم دارند ولی بیسیم آن ها متفاوت است و به رنگ قرمز است.

 

Imposter

 

گرفتن نقش Imposter به صورت شانسی است، همانطور که مشاهده کردید یک سری نکات برای برنده شدن به عنوان Crewmate برای شما توضیح داده شده است که برای شما که Imposter هستید صدق میکند.

ولی یک سری تفاوت ها و ویژگی های جالبی دارد، به فرض مثال هر چقدر که زمان بازی طولانی تر شود دشمنان شما قوی و قوی تر خواهند شد و بازیکنان دیگر سخت تر میتوانند فرار کنند.

نکته دیگر این است که شما قابلیت استفاده از یک سری جعبه های مخصوص Imposter را دارید که در نقشه بازی پخش شده است، داخل این جعبه ها مواد اولیه، تفنگ برای کشتن Crewmate، نوشیدنی های انرژی زا برای افزایش قدرت، تله یا مین و سم برای بیهوش کردن!

Imposter ها میتوانند با از بین بردن آیتم های هم تیمی ها باعث شوند که دیرتر ماموریت فرارشان انجام شود.

 

نکته جالبی که به آن باید اشاره کرد این است که، Imposter ها نمیتوانند بازیکنان را داخل کلبه به قتل برسانند یعنی، کلبه یک فضای امن برای هم تیمی های خود است.

 

ماموریت های Crewmate در بازی پراجکت وینتر

 

توجه داشته باشید که Imposter ها می توانند آیتم ها را حذف کنند یا نیروگاه را از بین ببرند، بنابراین احتیاط کنید. در صورت از بین رفتن، بازیکنان از دسترسی به هدف اول و همچنین پایگاه محروم خواهند شد.

 

تعمیر نیروگاه: قطعات

در این ماموریت، بازیکنان باید ژنراتور را برای تعیین مواد مورد نیاز برای تعمیر بررسی کنند. بازیکنان برای تعمیر هدف به ضایعات الکترونیکی، ضایعات مکانیکی یا سوخت نیاز دارند.

 

تعمیر نیروگاه: حفاری

در این هدف، بازیکنان یک ایستگاه حفاری پر از بیل و ۴ تصویر پیدا می کنند که مکان های اطراف نقشه را نشان می دهد. بازیکنان باید هر مکان را شناسایی کنند و از بیل برای کندن بخشی از زمین استفاده کنند. هنگامی که بازیکنان تمام ۴ قسمت را جمع آوری کردند، از آنها برای تعمیر نیروگاه استفاده کنید.

 

این قطعات بسیار قدرتمند هستند. بنابراین هنگامی که به آنها نزدیک می شوید، صدای خاصی مانند زمزمه نیروی میدان انرژی را خواهید شنید.

اگر یک Imposter هدف را خراب کند، به یک قطعه حفاری اضافه نیاز دارید که می توانید در همان مکان قبلی پیدا کنید. بنابراین سعی کنید بیش از یک قطعه مشابه را تهیه کنید و آنها را ایمن نگه دارید.

در ادامه…

اگر از طرفداران این سبک هستید، نظرتان را در این باره با ما به اشتراک بگذارید. همچنین میتوانید با کلیک بر روی کلمه Project Winter بازی را دانلود کرده و لذت ببرید به علاوه این که هر هفته میتوانید آخرین اخبار بازی ها را در سایت موجوجم در بخش مجله اینترنتی دنبال کنید.

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

با Project Winter خطر را تجربه کنید!
چگونه گیمر شویم ؟
فرهنگ صحیح بازی های ویدئویی
علی علوی (194)

چگونه گیمر شویم ؟

در این مقاله برای شما کاربرانی که علاقه مند به گیمری و بازی های رایانه ای و ویدئویی هستید و یا اصلا قرار است در

بیشتر بخوانید »
گیم چیست؟
فرهنگ صحیح بازی های ویدئویی
e505

گیم چیست؟

آیا تا به حال این سؤالات هنگام بازی یا پس از آن ذهنتان را مشغول کرده است؟ گیم چیست یا بازی از چه زمانی همراه

بیشتر بخوانید »