بررسی کامل ماشین آلات جنگی بازی کالاف دیوتی موبایل (قسمت دوم)

وقت آن رسیده به سراغ قسمت دوم و جذاب بررسی کامل ماشین آلات جنگی بازی کالاف دیوتی موبایل بپردازیم. در این مقاله خواندنی با ما همراه شوید تا شما را با دیگر ماشین آلات جنگی بازی کالاف دیوتی موبایل آشنا کنیم و ترفند ها و نکات کلیدی این بخش را با هم دیگر بخوانیم.

 

بررسی کامل ماشین آلات جنگی بازی کالاف دیوتی موبایل (قسمت دوم)

اگر قسمت اول این مقاله را نخوانده اید، پیشنهاد میکنیم قبل از خواندن ادامه مطالب، از لینک زیر قسمت اول بررسی کامل ماشین آلات جنگی بازی کالاف دیوتی موبایل را بخوانید:

https://mojogem.com/complete-review-of-the-war-machines-call-of-duty/

 

بررسی کامل ماشین آلات جنگی بازی کالاف دیوتی موبایل

ماشین جنگی شماره 5: کامیون

کامیون یکی از قدرتمند ترین و پرکاربرد ترین ماشین آلات جنگی بازی کالاف دیوتی است که به دلیل قدرت بسیار زیاد و همچنین دوام بالا در برابر همه نوع تیر طرفداران زیادی را به خود اختصاص میدهد. کامیون در بازی کالاف دیوتی موبایل در حدی قدرتمند بوده که شما با یک ضربه می توانید هر چند انمی که رو به روی شما قرار داشته باشد را دون کنید.

حتی اگر آن انمی دارای وست 3 و آدرنالین باشد، کامیون می تواند به راحتی حداقل 4 انمی را درون خود جای دهد یعنی دو نفر پشت ماشین و دونفر دیگر در جلوی ماشین و اینکه این ماشین به دلیل شکل بسیار زیبایی که دارد تقریبا تمام گیمر های بازی را طرفدار خود کرده و اکثر گیمر ها برای راش های قدرتمند با ماشین، از کامیون استفاده می کند.

یکی از مهم ترین نکاتی که شما باید در استفاده از کامیون که یکی از قوی ترین ماشین آلات جنگی است به آن توجه داشته باشید این است که اگر شما به سمت یک انمی و یا یک اسکواد راش دادید و ناگهان به صورت اتفاقی یک انمی وارد قسمت پشتی کامیون شد سریع برای گول زدن انمی از کامیون پیاده شده و وقتی انمی از پشت ماشین پرید در یک لحظه فلنگ را بسته و با کامیون خود فرار کنید زیرا تنها قسمتی که میتوان در کامیون شما را دون کرد پشت کامیون بوده و اکثر انمی ها همیشه سعی می کنند به پشت کامیون شما رفته و شما را از پشت آن دون کنند.

یکی دیگر از مهم ترین مشکلاتی که کامیون ها در بازی Call of Duty Mobile دارند این است که سرعت این ماشین آلات جنگی بسیار کم بوده و در اکثر اوقات نیز در بالا رفتن از شیب های تند کم می آورد و بالا نمی رود و ممکن است انمی ها به راحتی شما را دون کنند. برای انهدام کامیون که یکی از با دوام ترین ماشین آلات جنگی کالاف دیوتی است به هیچ عنوان از گان های عادی استفاده نکنید زیر ا حداقل 4 یا 5 خشاب برای نابودی آن مصرف شده و ممکن است انمی ها در این فاصله به شما راش داده و شما را بکشند و اینکه همیشه سعی کنید به وسیله انداختن نید بر روی کامیون آن ها را خیلی راحت و در چند ثانیه به وسیله انمی درون آن منفجر کنید.

 

ماشین جنگی شماره 5: کامیون

ماشین جنگی شماره 5: کامیون

 

ماشین جنگی شماره 6: اسنوبرد

اسنوبرد ها یکی از سبک ترین و پرکاربرد ترین ماشین آلات جنگی برای جا به جا شدن هستند به طوری که شما حتی می توانید آن را در کیف خود ذخیره کرده و هر وقت لازم داشتید آن را فعال کنید و خود را از دست انمی ها نجات دهید. در سیزن های قبل اسنوبورد یکی از پرکاربرد ترین و سریع ترین ماشین آلات جنگی بود و به دلیل داشتن سرعت بالای آن شما می توانستید خیلی سریع جا به جا شده و از دست انمی ها فرار کنید و یا به وسیله آن سریع راش بدهید.

اما در این سیزن از بازی کالاف دیوتی موبایل اسنوبرد به یکی از ضعیف ترین ماشین آلات جنگی بازی تبدیل شده و به صورتی که تقریبا دیگر هیچ کاربردی نداشته بلکه استفاده از آن نیز برای شما ایجاد دردسر هم می کند زیرا یک هشدار خاص به بازی اضافه شده که انمی های که اطراف شما با اسنوبرد حرکت می کنند را نشان می دهد و سرعت آن نیز به صورت افتضاحی کاهش پیدا کرده است ولی در قسمت برفی سرعت همیشگی خود را داشته و شما می توانید از آن استفاده کنید.

 

ماشین جنگی شماره 6: اسنوبرد

ماشین جنگی شماره 6: اسنوبرد

 

ماشین جنگی شماره 7: تانک

تانک ها قوی ترین ماشین آلات جنگی بازی کالاف دیوتی موبایل هستند و به وسیله قدرت و استقامت فولادین و وحشتناکی که دارند طرفداران زیادی در Call of Duty به خود اختصاص می دهند. قدرت تانک ها در بازی کالاف دیوتی موبایل به حدی بوده که شما خیلی راحت می توانید با یک تیر هر انمی که اطراف شما قرار دارد را حتی در فاصله بسیار دور توسط دوربین بسیار دقیق آن نابود کنید و اینکه کار کردن با آن نیز خیلی آسان بوده و اکثر انمی ها خیلی راحت می توانند از آن استفاده کنند.

برای گرفتن تانک ها شما باید یا در مود تانکی بازی کالاف دیوتی موبایل بازی کرده و با تانک های دشمن رقابت کنید و در زون های آخر مود کلاسیک نیز منتظر افتادن تانک در مپ بوده و در هر جای از مپ که تانک افتاد سریع آن را گرفته و به وسیله آن انمی اطراف خود را نابود کنید.

برای انهدام تانک، قوی ترین ماشین آلات جنگی نیز شما می توانید از آر پی جی استفاده کرده و با سه یا چهار شلیک آن را منفجر کنید و یا اینکه با اسنوبرد به سمت تانک رفته و سریع با انداختن دوتا نید تانک را بترکانید و یا اینکه می توانید با انداختن بمب دودزای سمی انمی های درون تانک را بدون اینکه به آن ها آسیبی وارد کنید کشته و تانک را سالم از آن ها تحویل بگیرید. یکی دیگر از مهم ترین نکاتی که شما باید به آن توجه داشته باشید این است که هرگز در هنگام آمدن تانک ها از آسمان در زیر آن قرار نگرفته تا دون نشوید.

 

ماشین جنگی شماره 7: تانک

ماشین جنگی شماره 7: تانک

 

ماشین جنگی شماره 8: ماشین مسابقه ای

بالاخره پس از مدت ها بازی کالاف دیوتی موبایل در این سیزن یکی از پر سرعت ترین ماشین آلات جنگی ماشین مسابقه ای بسیار زیبا و سرعتی را به بازی اضافه کرد که به دلیل داشتن سرعت بالا و شکل مدرن و پیشرفته خود در این سیزن به یکی از بهترین ماشین آلات جنگی تبدیل شده است و به وسیله آن شما می توانید خیلی راحت چندین کیلومتر را طی کرده و در مپ جا به جا شوید.

اما یکی از مهم ترین نکاتی که شما در هنگام استفاده از این ماشین باید به آن توجه داشته باشید این است که هرگز با این ماشین به انمی ضربه نزنید زیرا ممکن است انمی سوار بر ماشین شده و سریع شما را دون کند. برای انفجار آن نیز شما می تواند از نید و یا آر پی جی (RPG) استفاده کنید و خیلی راحت آن را با نید ها و آرپی جی خود منفجر کنید.

 

ماشین جنگی شماره 8: ماشین مسابقه ای

ماشین جنگی شماره 8: ماشین مسابقه ای

امیدواریم که با مطالعه مطالب بالا به صورت کامل با ماشین آلات جنگی بازی کالاف دیوتی آشنا شده و از این پس بتوانید خیلی راحت به وسیله این ماشین آلات جنگی بسیار پیشرفته تمام انمی های درون مپ را نابود کرده و برنده بازی شوید، همچنین شما می توانید با خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل با قیمت مناسب و امنیت کامل از سایت موجوجم و با زدن کریت،گردونه و یا باندل به مدل های اپیک و لجندری ماشین های جنگی دست پیدا کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.