موجو جم

ورود | ثبت نام

برسی کامل گان ام ۶۰ بازی فری فایر

امروز در این مقاله به سراغ برسی کامل گان ام ۶۰ بازی فری فایر رفته ایم با موجوجم همراه باشید.

برسی کامل گان ام ۶۰ بازی فری فایر

ما در این مقاله به برسی یکی از بهترین گان های بازی فری فایر یعنی گان قدرتمند و پرکاربرد ام ۶۰ و همچنین تکنیک های ویژه در استفاده از این گان می پردازیم در ادامه با موجوجم همراه باشید.

گان های مچین گان مانند ام ۶۰ یکی از گان های بسیار پرکاربرد و قدرتمند در بازی فری فایر محسوب می شود و به دلیل قدرت بسیار زیادی که دارند طرفداران بسیار زیادی را در بازی فری فایر به خود اختصاص می دهند.

بسیاری ازگیمر های بازی فری فایر از این گان در انواع مود های بازی استفاده می کنند هیپ فایر  این گان نیر بسیار خوب بوده و شما باید حتما در کنار این گان از گان های سریع اس ام جی و یا شاتگان استفاده کنید و به وسیله ی آن انمی رو به روی خود را خیلی سر یع و راحت بکشید.

بدون اینکه انمی بتواند خون زیادی از شما کم کند و علاوه بر آن حتما باید حواستان باشد که انمی از دور خط شما رانگرفته باشد و اگر انمی با اسنایپ شما را گرفته بود می توانید با استفاده از راه های گفته شده درمطالب زیر به آن نزدیک شده و با غافگیر کردن انمی خیلی سریع آن را بکشید.

حتما سعی کنید برای کشتن انمی حداقل تا فاصله ی ۱۰۰ متری آن رفته و سپس به آن شلیک کنید تا هم تیر های شما هدر نرفته وهم خیلی راحت او را از پای درآورید.

یکی از مهم ترین نکاتی که شما باید در استفاده از این گان در بازی فری فایر  به آن توجه کنید این است که حتما با تکنیک های استفاده از این گان به صورت کامل آشنایی پیدا کرده تا بتوانید خیلی راحت با غافلگیری انمی بدون اینکه انمی بتواند خون زیادی از شما کم کند او را بکشید.

دمیج (قدرت) گان ام ۶۰ دربازی فری فایر بسیار خوب است که این دمیج جزء دمیج های بسیار خوب برای یک گان رایفل به حساب می آید و با شلیک حدود ۱۶ الی ۲۳تیر می تواند حریف خود را از پا در بیاورد.

همچنین دقت برد گان ام ۶۰ خوب است که در حالت عادی بدون هیچ مدل خاصی دقت و برد خوبی محسوب می شود اما می توان با گرفتن مدل لجندری و متیک  آن را بهتر کرد.

علاوه بر این ها سرعت و فایر ریت (سرعت تیر) گان ام ۶۰ در بازی فری فایر بسیار بالا که این فایر ریت و سرعت بسیار بالا به این گان این قدرت را می دهد که در یک زمان بسیار کم انمی رو به روی خود را از پا در آورده و آن را بکشد بدون اینکه تیر آن تمام شود.

این آمار های بسیار بالا باعث شده که گان  ام ۶۰ به یکی از قدرتمند ترین گان های انواع مود های بازی فری فایر تبدیل شده و طرفداران زیادی را به خود اختصاص دهد.

دقت و دمیج (قدرت) گان رایفل بازی فری فایر ام ۶۰ بسیار خوب است و برای همین در مپ جزیره به دلیل شرایط خاص و فاصله ی زیادی که بین انمی ها وجود دارد یکی از بهترین گان ها با دقت و رینج (برد) بسیار زیاد است و به دلیل اینکه این گان  رینج (برد) زیاد و قدرت بالایی دارد می توان از این گان هم در مپ جزیره بازی فری فایر  و هم در نبرد های رو در رو از نزدیک ودور برای کشتن انمی استفاده کرد.

مدلی که در تصاویر بالا برای گان ام ۶۰ در سیزن ۹ بازی فری فایر گفته شد یکی از بهترین مدل های های ساده این گان در انواع مود های بازی فری فایر است و به دلیل داشتن سرعت تیر و همچنین سرعت خوب در سریع ترین زمان ممکن با دقت بالا می تواند هر انمی که در هر کجای مپ قرار دارد را از نزدیک به راحتی از پای در بیاورد.

شما می توانید با خرید جم (الماس) فری فایر از سایت معتبر موجوجم با قیمت مناسب و امنیت کامل به مدل های متیک و همچنین لجندری این گان دست پیدا کنید .

برسی کامل گان ام 60 بازی فری فایر
برسی کامل گان ام ۶۰ بازی فری فایر
تکنیک های ویژه در استفاده ازگان ام ۶۰ مپ جزیره بازی فری فایر

۱.سعی کنید تا آنجایی که می توانید به انمی نزدیک شده و سپس شلیک را آغاز کنید تا اکثر تیر های شما به انمی اثابت کرده و سریع تر آن را بکشد زیرا اگر شما ازدور به انمی شلیک کنید اکثر تیر های شما خطا رفته و چون گان ام ۶۰ سرعت تیر بالایی در حد گان هایی مانند یو ام پی و یا ویکتور دارد  شما می توانید انمی هایی که از  این گان ها استفاده می کنند  راخیلی راحت از نزدیک بکشید ولی از دور آن ها خیلی راحت شما را می کشند.

۲.اگر یک فرد شات گان پلیر در بازی بود  به آن نزدیک نشوید و سعی کنید از با این گان سریع یعنی گان ام ۶۰ قدرتمند خود خیلی راحت از دور با جابه جایی های متعدد  به آن شلیک کرده و  آن را از پای در آورده و بکشید.

۳.سعی کنید به وسیله بمب ها انمی رو به روی خود را کور و یا با بمب های آتشین خون آن ها را کم کرده و آن ها را از مناطق کمپشان بیرون بیاورید  و با یک راش بسیار زیبا  با هدف گیری دقیق به راحتی انمی را با گان ام ۶۰ خود  از راه دور بکشید.

۴.اگرانمی رو به روی شما یک گان رایفل دارد به آن نزدیک نشوید و سعی کنید از راه دور با گان ام ۶۰ به آن شلیک کرده و او را بکشید و اگر ناچار شدید خیلی به آن نزدیک شوید گان خود را بر روی نشانه گذاشته تا به محض دیدن انمی به سرعت و در کمترین زمان ممکن بتوانید او را بکشید.

۵.یکی از مهم ترین تکنیک هایی که شما می توانید در بازی فری فایر از آن در انواع مود های بازی استفاده کنید نوع خاص شلیک است که شما دیگر به وسیله آن می توانید خیلی راحت و در کمترین زمان ممکن انمی رو به روی خود را خیلی راحت و بدون اینکه بتواند کار خاصی انجام دهد بکشید.

برای این کار شما تنها باید ابتدا دکمه نشانه را در بالای صفحه قرار داده و فرقی هم ندارد که کدام سمت می گذارید و برای شلیک نیز پشت سر هم هم بر روی نشانه کلیک کرده و هم در هنگامی که نشانه را به طرف انمی بازی می کنید در همان لحظه دکمه تیر را هم بزنید تا تیر های شما به انمی برخورد کرده و شما بتوانید خیلی راحت و سریع و بدون اینکه انمی بتواند خون زیادی از شما کم کند او را بکشید.

یکی از مهم ترین نکاتی که شما باید به آن توجه کنید این است که حتما پشت سر هم دکمه های تیر و نشانه را با هم فشار دهید نه اینکه دست خود را بر روی نشانه گرفته و تنها دکمه تیر را بزنید .

  1. همیشه سعی کنید از بهترین جای ممکن راش خود را آغاز کنید برای مثال انمی اگر پایین کوه قرار دارد و شما بالا قرار دارید اگر مکان شما در زون است هرگز به پایین کوه نروید. و حتما در مکان مناسبی در بالای کوه در پشت یک کاور که هیچ فرقی ندارد که که کاور شما سنگ باشد و یا چیز های دیگر قرار گرفته و هنگامی که انمی به شما نزدیک شد با یک غافلگیری خیلی سریع به انمی جلوی خودباگان ام ۶۰ شلیک کرده و سپس بعد از کشتن انمی خون خود را به صورت کامل پرکنید تا اگر انمی دیگری به شما راش داد شما بتوانید با او رقابت کرده و در نبرد با او دوام بیاورید و او را باتکنیک حرفه ای خود بکشید. زیرا اگر شما بدون چک کردن منطقه و بدون توجه به اینکه انمی جلوی شما از چه گانی استفاده می کند به او راش بدهید انمی خیلی راحت می تواند با گان های دور بردخود شما را بکشد بدون اینکه حتی شما بتوانید خود را به نزدیکی انمی رسانده باشید ولی اگر راهی برای فرار نداشتید و دو طرف شما انمی بود حتما سعی کنید به سمت یکی راش بدهید و بهتر است اول یک بمب دود زا به سمت انمی که می خواهید به اوراش بدهید بیندازید و سپس با یک تکنیک حرفها ی انمی اول را کشته و سریع با انداختن بمب دود زای دوم خون خود را پر کرده و سپس منتظر انمی بعدی باشید تا در یک فرصت خوب بتوانید با گان قدرتمند خود آن را در کمترین زمان ممکن با گان قدرتمند ام ۶۰ خود بکشید.
  2. نکته شماره هفت بسیار مهم بوده و خیلی از گیمر های بازی فری فایر نیز در اکثر مواقع با آن رو به رو هستند و در اکثر فایت ها نیز به همین روش دون و در نهایت کشته می شوند. و آن نکته چیزی نیست جز غافلگیر شدن در برابر حمله سریع انمی که اکثر گیمر های بازی فری فایر در مکان های مختلف بازی یکدفعه از پشت سر غافلگیر شده و توسط انمی کشته می شود ولی با نکته هایی که موجوجم به شما می گوید دیگر به هیچ عنوان نگران این شرایط نباشید. و از این پس با استفاده از این تکنیک ها از غافلگیر شدن جلوگیری کرده و اگز غافلگیر شدید نیز بتوانید با استفاده از یک سری روش های گفته شده انمی رو به روی خود را دون کنید در اولین مرحله شما می توانید برای اینکه انمی شما را در نقشه نبیند  همیشه پشت سر یک کاور حرکت کنید و برای استتار نیز شما می توانید از علف ها و بشکه هایی که در بازی فری فایر است که شما می توانید آنها را در کیف خود بگذارید استفاده کنید که شما باید ابتدا در مپ به دنبال آن گشته و هنگامی که آن را پیدا کردید هر وقت به آن نیاز داشتید دکمه مربوط به آن را بزنید تا تبدیل به آن اشیاء شوید و بدون اینکه انمی بتواند شما را پیدا کند شما با یک راش حرفه ای بتوانید خیلی سریع اورا با گان ام ۶۰ بکشید و در مرحله دوم اگر شما توسط انمی از پشت سر ناگهان غافلگیر شدید سریع بمب یخی را  بزنید تا هم از تیر خوردن جلوگیری کرده و هم  فرصت  پر کردن خون، فرار و یا کشتن انمی را داشته باشید و لی اگر شما بمب یخی را نداشته باشید بعد از خوردن تیر اول و دوم خیلی سریع  مکان خود را جابه جا کرده و با انداختن بمب دود زا خود را از دید انمی دور کنید و اینکه در مرحله دوم شما می توانید به جای بمب دود زا نیز ا از اسکیت نیز استفاده کرده وسریع مکان خود را عوض کنید.

۸.یکی از دیگر از مشکلاتی که اکثر گیمر های بازی فری فایر با آن سر و کار دارند این است که نمی دانند چگونه انمی های کمپر درون خانه را  با گان ام ۶۰ بکشند.

در اکثر اوقات نیز بدون توجه به انمی درون خانه الکی به سمت خانه رفته و برای همین انمی درون خانه  می تواند خیلی راحت آن ها با کمترین شلیک بکشد برای مقابله و همچنین نبرد با  انمی های کمپر یک سری روش ها وجود دارد که ما در نکته شماره هشت برخی موارد آن را می گوییم.

برای آشنایی کامل با چگونگی روش های مقابله با انمی کمپر باید به مطالب مربوط به آن در سایت موجوجم مراجعه کنیدو در مرحله اول که بهترین راه برای انمی های کمپر هست استفاده از بمب ها است که بسیار  برای انمی های کمپر مفید بوده و اگر شما بتوانید به صورت دقیق آن را پرتاپ کنید و با تکنیک های استفاده از آن آشنایی کامل داشته باشید خیلی راحت و سریع می توانید انمی رو به روی خود را دون  کرده و آن را حتی بکشید.

یا اینکه نهایتا آن ها را از محل کمپشان در آورده و در فضای آزاد با آن ها در گیر شوید و خیلی سریع با گان دور برد خود با یک راش حرفه ای بتوانید او را بکشید.

در مرحله دوم شما می توانید از پنجره به وسیله نیجا وارد خانه  شده و یا به بالای سقف بروید وسپس بدون اینکه دشمن بفهمد خیلی سریع او را با گان نزدیک زدن خود نابود کنید.

شما می توانید با تفنگ قلابی به بالای سقف رفته و علاوه بر اینکه دشمن از مکان شما خبر ندارد در هنگام نزدیک شدن زون و هنگامی که انمی از مکان کمپ خود خارج شد با یک غافلگیری سریع او را با گان ام ۶۰ کشته و به سرعت با هر وسیله ای که دارید به سمت زون حرکت کنید.

  1. یکی از مهم ترین مشکلاتی که اکثر گیمر ها رعایت نمی کنند این است که زون را دست کم می گیرند وتا اخرین لحظه در بیرون از دایره زون قرار می گیرند و برای همین در اکثر اوقات خیلی سریع توسط زون دون و در نهایت کشته می شوید.  زیرا یکی ازمشکلاتی که در بازی فری فایر است این است که شما با خون عادی دیگر نمی توانید سریع خون خون را پرکنید و تنها می توانید با پر کردن خون خود مدت کمی را در زون دوام آورید. و برای همین شما تنها می توانید در زون خون خود را کمی افزایش دهید و به سرعت با اسکیت و یا دویدن به سمت زون حرکت کرده تا نجات پیدا کنید و سپس  با گان ام ۶۰ خود تمام انمی ها را نابود کرده و وین بازی را از آن خود کنید.

۱۰.به هیچ عنوان به صورت مستقیم با انمی های اسنایپر رقابت نکنید مگر اینکه گان اسنایپ را در کیف خود داشته باشید زیرا اسنایپر ها خیلی راحت می توانند شما را با دو تیر وبدون اینکه شما بتوانید با گان ام ۶۰ کاری انجام دهید در کمترین زمان ممکن بکشند .

۱۱.اگر دو و یا سه نفر رو به روی شما بودند هرگز به طور مستقیم  با گان ام ۶۰ به آن ها راش  ندهید زیرا یکی از مشکلاتی که اکثرگیمر های بازی فری فایر با آن سر و کار دارند این است که تا یک اسکواد و یا دو نفر دشمن را با هم می بینند به صورت مستقیم به آن راش می دهند و برای همین خیلی سریع توسط انمی های رو به روی خود که از گان های قدرتمند مانند ام ۶۰ و یا هر گان دیگر که استفاده می کنند کشته می شوند.

زیرا هر چقدر هم که دشمن های رو به روی شما ضعیف باشند اگر هر کدام پنج تیر به شما بزند شما خیلی سریع و بدون اینکه بتوانید کار خاصی انجام داده با راش مستقیم خود کشته می شوید و برای همین اگر شما هم با این مشکل رو به رو هستید  دیگر نگران نباشید زیرا موجوجم این مشکل با تکنیک بسیار ویژه برای شما توضیح می دهد  و شما سریع می توانید از این پس انمی روبه روی خود را در کمترین زمان ممکن به وسیله گان ام ۶۰ بکشید.

اگر انمی های رو به روی  شما در حدود چهار نفر باشند حتما سعی کنید دوتا از آن ها را با  انداختن بمب و یا اسنایپ بکشید تا تعداد آن ها کاهش پیدا کند.

هنگامی که تعداد آنها به دونفر رسید دوباره با انداختن بمب های متعدد هم سعی کنید خون آن ها را کم کرده و هم آن دو نفر را از هم جدا کنید و سپس هر کدام را پیدا کرده و تک به تک آن دو نفر را نیز بکشید.

اگر نتوانستید آن دو نفر را با اسنایپ بزنید عقب کشیده و در فرصت مناسب تری با یک راش و تکنیک حرفه ای آن ها را بکشید

همچنین شما می توانید برای کشتن آنها از ماشین آلات قدرتمندی مانند کامیون  استفاده کرده و خیلی راحت از روی آن ها یک بار رد شوید تا بتوانید آنها را دون کنید.

برای آشنایی کامل با ماشین آلات بازی فری فایر شما می توانید به مطالب مربوط به آن در سایت موجوجم یکی از معتبرترین سایت های فروش سی پی مراجعه کنید و هم به صورت کامل با این ماشین آلات قدرمند بازی فری فایر آشنا  شده و هم خیلی راحت با خرید سی پی با قیمت مناسب و امنیت کامل از سایت معتبر موجوجم و با زدن گردونه ،کریت و….قدرت خود دربازی افزایش داده و تمام انمی های رو به روی خود را خیلی راحت با گان های قدرتمند خود مانند ام ۶۰ بکشید .

۱۲.یکی از بهترین تکنیک هایی که می توان در مود بتل رویال بازی فری فایر از آن با گان ام ۶۰ استفاده کرد کمپ کردن است به طوری که اگر انمی های رو به روی شما خیلی قدرتمند بود و شما توان کشتن آن را نداشتید برای کشتن دشمن خیلی راحت در یک مکان در بسته کمپ کرده و وقتی دشمن وارد آن مکان شد شما خیلی راحت و سریع  او را بکشید.

برای کمپ حتما یک جای  دردار که دشمن در آن جا دشمن نیست نشسته و خط در را بگیرید و باید به این توجه کنید که آن مکان پنجره های زیادی نداشته باشد.

زیرا دشمن می تواند از طریق پنجره ها شما را دور زده و وارد خانه شود و برای همین سعی کنید حتما در یک مکانی کمپ کنید که پنجره کم و یا اینکه نداشته وشما خیلی راحت گان خود را بر روی  در در حالت نشانه گذاشته و در خانه را هدف بگیرید تا اینکه وقتی دشمن وارد شد سریع شروع به تیراندازی کرده وخیلی راحت او را بکشید.

می توانید برای کمپ کردن درکنار استفاده از یک گان قدرتمند ازقدرت هایی مانند ترپ ،و یا نامرئی استفاده کنید تا اینکه  انمی به محض وارد شدن بر روی ترپ شما رفته و یا اینکه وقتی انمی به شما نزدیک شد نامرئی رابزنید تا وقتی که انمی در خانه را باز کرد دیدکمی  به شما داشته و شما خیلی راحت تر بتوانید او را با گان ام ۶۰ قدرتمندخود بکشید.

نکات ویژه در استفاده از گان ام ۶۰در نبرد های چهار نفره رو در روی بازی فری فایر

۱.سعی کنید گان ام ۶۰ خود را قبل رسیدن به انمی در حالت نشانه گذاشته تا هنگامی که انمی را دیدید به سرعت بتوانید به آن شلیک کرده و قبل از اینکه انمی بتواند کاری انجام دهد آن را بکشید.

۲.اگر سه الی چهار انگشتی نیز بازی می کنید می توانید در هنگام شلیک با گان گان ام ۶۰ به انمی با کلیک بر روی دکمه نشستن و فشار دادن آن بر روی زمین خوابیده و به سرعت انمی را دون کنید زیرا این کار باعث می شود که اکثر تیر های انمی خطا رفته و اکثر تیر های شما به انمی خورده و آن را بکشد.

۳.اگر انمی بیش ازحد به شما نزدیک شده بود و تا یک متری شما آمده بود حتما سعی کنید به وسیله گان ام ۶۰ خود با هیپ فایر به انمی شلیک کرده و آن را بکشید .

۴.هرگز بدون چک کردن منطقه راش ندهید زیرا ممکن است انمی های پروپلیر با اسنایپ و رایفل های دور برد آن منطقه را زیر نظر داشته و به محض ورود شما به سرعت شما رابکشند و اگر راهی به جز راش ندارید حتما ابتدا یک بمب دودزا انداخته و انمی های کمپر را از مکان کمپ آن ها در بیاورید و از راه دور به آن ها شلیک کرده و آن ها رابکشید و یا در بمب دوزا با ام ۶۰ با نشانه گیری دقیق از نزدیک به سرعت آن ها را بزنید.

۵.اگرمدلی گان ام ۶۰ در سیزن۹ بازی فری فایر خود انداختید یک مدل لجندری و یا متیک بوده شما دقت بیشتری نسبت به انمی در شلیک داشته و می توانید خیلی بهتر و دقیق تر تیر های خود را به وسیله گان قدرتمند و خوب خود به انمی شلیک کرده و آن را از پای در بیاورید.

اگر مدل عادی بر روی گان خود انداخته اید حتما سریع راش بدهید و انمی را از نزدیک بکشید زیرا مثلا اگر شما بر روی گان خود یک مدل ساده انداخته باشید در فواصل دور دقت کمتری نسبت به انمی هایی که از گان های لجندری و میتیک استفاده می کنند داشته و نمی توانید ازدور با انمی هایی که از گان های لجندری و سریع استفاده می کنند دوام آورده و سریع کشته می شوید مگر اینکه با تکنیک های ویژه و حرفه ای در استفاده از گان های بازی فری فایرآشنایی کامل داشته باشید.

۶.حتما سعی کنید تا آنجایی که می توانید یک ام ۶۰ زیبا و اپیک را برای خود بگیرید تا در هنگام روبه رو شدن با دشمن سریع گان شما بر روی نشانه رفته و شما خیلی سریع تر بتوانید تیر زدن را آغاز کرده و انمی روبه روی خود قبل از اینکه انمی بتواند به وسیله گان خود به سمت شما تیر بزند و شما را دمیج کند بکشید.

زیرا اگر شما مدل های ساده را بر روی گان ام ۶۰ بازی فری فایر بیندازید در اکثر اوقات در مقابل انمی های که از گان های لجندری ویا متیک استفاده می کنند کم آورده و کشته می شوید و برای همین حتما سعی کنید یک مدل خوب و اپیک،لجندری و..و همچنین دقیق را برای خود چیده و انمی ها را در کمترین زمان ممکن نابود کنید.

۷.همیشه سعی کنید تکنیک های خود را بر اساس گانی که در دست دارید بچینید و هر دفعه از یک تکنیک ثابت استفاده نکنید مثلا اگر در هر بار از یک مکان می روید و انمی دیگر در مود مولتی پلیر بازی فری فایر موبایل با خط گرفتن چند بار شما را در آن مکان می زند سریع مکان خود را عوض کرد ه و از یک راه دیگر با دور زدن انمی سریع آن را یا گان ام ۶۰ بکشید و اینکه همان طور که گفته شد بر اساس گان خود تکنیک خود را انتخاب کنید سعن مثلا اگر از گان هایی مانند ام ۶۰ و با ای اس ام ده استفاده می کنید خیلی به انمی نزدیک نشده و از فواصل متوسط به انمی شلیک کنید.

اگر از گان های رایفل مانند فنک و…. استفاده می کنید سریع با تکنیک های حرفه ای به انمی نزدیک شده و با غافگیری او خیلی سریع و بدون اینکه انمی بتواند دمیج خاصی به شما وارد کند اورا با گان ام ۶۰ بکشید زیرا برای مثال اگر شما با گان های ام ۶۰ سریع به انمی نزدیک شوید انمی خیلی راحت می تواند با گان ام ایکس نه خود شما را در کمترین زمان ممکن به وسیله ی هیپ فایر بکشد و یا برعکس .

۸.یکی ازمهم ترین نکاتی که درمود مولتی پلیر بازی فری فایر موبایل باید به آن توجه کنید این است که حتما یک گان کمکی قدرتمند در کنارگان اصلی مانند ام ۶۰ استفاده کنید تابتوانید انمی رو به روی خود را در سریع ترین زمان ممکن و خیلی راحت بکشید.

اگر گان اصلی شماشاتگان بودحتما سعی کنید یک کلت دور برد برای خو چیده تا بتوانید در کنار فاصله های نزدیک انمی هایی که دور از شما قرار دارند نیز خیلی راحت و سریع بکشد و لی اگر گان شما اسنایپ بود شما حتما یک کلت نزدیک زن و یا نایف قدرتمند را برای خود برداشته تا بتوانید انمی های نزدیک به خودرا نیز  خیلی راحت وسریع بکشید.

پس شما می توانید با مطالعه مطالب بالا به صورت کامل باگان بسیار خوب و قدرتمند ام ۶۰ سیزن ۹ بازی فری فایر  آشنا شده و با چیدن یک اتچمنت خوب تمام انمی های روبه روی خود را نابود کرده و با کشتن آن ها با اقتدار وین بازی را ازآن خود کنید.

همچنین شما می توانید باخرید جم (الماس) با قیمت مناسب و امنیت کامل از سایت معتبر موجوجم و بازدن گردونه ،کریت و…به مدل های لجندری و اپیک گان ام ۶۰ بازی فری فایر دست پیدا کنید .

1 دیدگاه دربارهٔ «برسی کامل گان ام ۶۰ بازی فری فایر»

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برسی کامل گان ام 60 بازی فری فایر