موجو جم

ورود | ثبت نام

برسی کامل گان اس ام جی تیربار بازی فایر

سلام به همراهمان همیشگی موجوجم امروز با بررسی گان اس ام جی تیربار بازی فری فایر در خدمت شما هستیم با ما همراه باشید.

برسی کامل گان اس ام جی تیربار بازی فایر

ما دراین مقاله به تیرباری از قدرتمندترین و بهترین گان های اس ام جی بازی فری فایر یعنی گان قدرتمند تیربار و تکنیک های ویژه در استفاده از این گان می پردازیم با موجوجم همراه باشید.

گان های اس ام جی تیرباری از بهترین و قدرتمند ترین گان های بازی کالاف دیوتی هستند که به دلیل سرعت تیر بسیار زیادی که دارند تیرباری از بهترین گان ها در بازی فری فایر محسوب می شوند و طرفداران بسیار زیادی را نیز در بازی فری فایربه خود اختصاص داده است.

برسی کامل کلت ام 1873بازی فری فایر
برسی کامل کلت ام ۱۸۷۳بازی فری فایر

ولی تیربار مشکلاتی که این گان برخلاف خوبی های بسیار زیادی که دارد  برد کم این گان بوده به طوری که شما نمی توانید به وسیله این گان ها سریع و قدرتمند انمی ها را از راه دور بزنید زیرا اکثر تیر هایی که می زنید به انمی برخورد نکرده و آن تیر هایی هم که به انمی برخورد می کند خون زیادی از انمی کم نمی کند و انمی می تواند به وسیله گان رایفل دور برد و یا اسنایپ خود خیلی سریع شما را در سریع ترین زمان ممکن بکشد.

وبرای همین از راه دور با این گان به انمی شلتیر بار نکنید زیرا علاوه بر اینکه جای خود را بیهوده لو می دهید باعث می شوید که انمی رو به روی شما مکان شما را پیدا کند و شما نتوانید در آن مکان به او را ش بدهید.

شما باید ابتدا از تیربار راه دیگر انمی را دور زده و به انمی نزدیک تیربار شوید و درنهایت با تیربار حرفه ای خود او را غافلگیر کرده و سپس در سریع ترین زمان ممکن خیلی راحت او را بکشید بدون اینکه انمی رو به روی شما بتواند خون زیادی از شما کم کند.

برای آشنایی با اس ام جی تیربار بازی فری فایر و همچنین تکنتیربار های ویژه و حرفه ای در استفاده از این گان قدرتمند مطالب زیررا تا پایان بخوانید .

دمیج (قدرت) گان تیربار در بازی فری فایر بسیار خوب است که این دمیج جزء دمیج های بسیار خوب برای یک گان اس ام جی به حساب می آید و با شلیک حدود ۱۶ الی ۲۳ تیر می تواند حریف خود را از پا در بیاورد.

همچنین دقت و رینج (برد) گان تیربار خوب است که در حالت عادی بدون هیچ مدل خاصی دقت و برد خوبی محسوب می شود اما می توان با گرفتن مدل لجندری و متیک  آن را بهتر کرد.

علاوه بر این ها سرعت و فایر ریت (سرعت تیر) گان تیربار در بازی فری فایر بسیار بالا که این فایر ریت و سرعت بسیار بالا بوده و به این گان این قدرت را می دهد که در یک زمان بسیار کم انمی رو به روی خود را از پا در آورده و آن را بکشد ودر کل این آمار های بسیار بالا باعث شده که گان  تیربار به یکی از قدرتمند ترین گان های انواع مودهای بازی فری فایر تبدیل شده و طرفداران زیادی را به خود اختصاص دهد.

دقت و دمیج (قدرت) گان اس ام جی بازی فری فایر تیربار بسیار خوب است و برای همین در مپ جزیره به دلیل شرایط خاص و فاصله ی زیادی که بین انمی ها وجود دارد یکی از بهترین گان ها با دقت و رینج (برد) بسیار کم است.

به دلیل اینکه این گان  رینج (برد) کم و قدرت بالایی دارد می توان از این گان هم در مپ جزیره بازی فری فایر  و هم در نبرد های رو در رو از نزدیک و هم از دور هم برای نشانه گیری و هم هیپ فایر برای کشتن انمی استفاده کرد.

مدلی که در تصاویر بالا برای گان تیربار در سیزن ۹ بازی فری فایر گفته شد یکی از بهترین مدل های های ساده این گان در انواع مود های بازی فری فایر است و به دلیل داشتن سرعت تیر و همچنین سرعت خوب در سریع ترین زمان ممکن با دقت بالا می تواند هر انمی که در هر کجای مپ قرار دارد را از نزدیک به راحتی از پای در آورده و آن را بکشد.

شما می توانید با خرید جم (الماس) فری فایر از سایت معتبر موجوجم با قیمت مناسب و امنیت کامل به مدل های متیک و همچنین لجندری این گان دست پیدا کنید .

تکنیک های ویژه در استفاده ازگان تیربار مپ جزیره بازی فری فایر

۱.سعی کنید تا آنجایی که می توانید به انمی نزدیک شده و سپس شلیک را آغاز کنید تا اکثر تیر های شما به انمی اثابت کرده و سریع تر آن را بکشد زیرا اگر شما از دور به انمی شلیک کنید اکثر تیر های شما خطا رفته و چون گان تیربار سرعت تیر بالایی در حد گان هایی مانند یو ام پی و یا ویکتور دارد  شما می توانید انمی هایی که از  این گان ها استفاده می کنند  راخیلی راحت از نزدیک بکشید ولی از دور آن ها خیلی راحت شما را می کشند.

۲.اگر یک فرد شات گان پلیر در بازی بود  به آن نزدیک شوید و سعی کنیداز این گان سریع یعنی گان تیربار قدرتمند خود خیلی راحت از نزدیک با جابه جایی های متعدد  به آن شلیک کرده و  آن را از پای درآورده و بکشید.

۳.سعی کنید به وسیله بمب ها انمی رو به روی خود را کور و یا با بمب های آتشین خون آن ها را کم کرده و آن ها رااز مناطق کمپشان بیرون بیاورید  و با یک راش بسیار زیبا  با هدف گیری دقیق به راحتی انمی را با گان تیربار خود  از راه نزدیک بکشید.

۴.اگرانمی رو به روی شما یک گان اس ام جی دارد به آن نزدیک شوید و سعی کنید از راه نزدیک با گان تیربار به آن شلیک کرده و او را بکشید و اگر ناچار شدید خیلی به آن نزدیک شوید گان خود را بر روی نشانه گذاشته تا به محض دیدن انمی به سرعت و در کمترین زمان ممکن بتوانید او را دون کنید.

۵.یکی از مهم ترین تکنیک هایی که شما می توانید در بازی فری فایر از آن در انواع مود های بازی استفاده کنید نوع خاص شلیک است که شما دیگر به وسیله آن می توانید خیلی راحت و در کمترین زمان ممکن انمی رو به روی خود را خیلی راحت و بدون اینکه بتواند کار خاصی انجام دهد بکشید. و برای این کار شما تنها باید ابتدا دکمه نشانه را در بالای صفحه قرار داده و فرقی هم ندارد که کدام سمت می گذارید و برای شلیک نیز پشت سر هم هم بر روی نشانه کلیک کرده و هم در هنگامی که نشانه را به طرف انمی بازی می کنید در همان لحظه دکمه تیر را هم بزنید تا تیر های شما به انمی برخورد کرده و شما بتوانید خیلی راحت و سریع و بدون اینکه انمی بتواند خون زیادی از شما کم کند او را بکشید. ولی یکی از مهم ترین نکاتی که شما باید به آن توجه کنید این است که حتما پشت سر هم دکمه های تیر و نشانه را با هم فشار دهید نه اینکه دست خود را بر روی نشانه گرفته و تنها دکمه تیر را بزنید .

  1. همیشه سعی کنید از بهترین جای ممکن راش خود را آغاز کنید برای مثال انمی اگر پایین کوه قرار دارد و شما بالا قرار دارید اگر مکان شما در زون است هرگز به پایین کوه نروید و حتما در مکان مناسبی در بالای کوه در پشت یک کاور که هیچ فرقی ندارد که که کاور شما سنگ باشد و یا چیز های دیگر قرار گرفته و هنگامی که انمی به شما نزدیک شد با یک غافلگیری خیلی سریع به انمی جلوی خود باگان تیربار شلیک کرده و سپس بعد از کشتن انمی خون خود را به صورت کامل پرکنید تا اگر انمی دیگری به شما راش داد شما بتوانید با او رقابت کرده و در نبرد با او دوام بیاورید و او را باتکنیک حرفه ای خود بکشید. زیرا اگر شما بدون چک کردن منطقه و بدون توجه به اینکه انمی جلوی شما از چه گانی استفاده می کند به او راش بدهید انمی خیلی راحت می تواند با گان های دور بردخود شما را بکشید بدون اینکه حتی شما بتوانید خود را به نزدیکی انمی رسانده ولی اگر راهی برای فرار نداشتید و دو طرف شما انمی بود حتما سعی کنید به سمت یکی راش بدهید و بهتر است اول یک بمب دودزا به سمت انمی که می خواهید به اوراش بدهید بیندازید و سپس با یک تکنیک حرفه ای انمی اول را کشته و سریع با انداختن بمب دودزای دوم خون خود را پر کرده و سپس منتظر انمی بعدی باشد تا در یک فرصت خوب بتوانید با گان قدرتمند خود آن را در کمترین زمان ممکن با گان قدرتمند تیربار خود بکشید.
  2. نکته شماره هفت بسیار مهم بوده و خیلی از گیمر های بازی فری فایر نیز در اکثر مواقع با آن رو به رو هستند و در اکثر فایت ها نیز به همین روش دون و در نهایت کشته می شوند و آن نکته چیزی نیست جز غافلگیر شدن در برابر حمله سریع انمی که اکثر گیمر های بازی فری فایر در مکان های مختلف بازی یکدفعه از پشت سر غافلگیر شده و توسط انمی کشته می شود. ولی با نکته هایی که موجوجم به شما می گوید دیگر به هیچ عنوان نگران این شرایط نباشید و از این پس با استفاده از این تکنیک ها از غافلگیر شدن جلوگیری کرده و اگز غافلگیر شدید نیز بتوانید با استفاده از یک سری روش های گفته شده انمی رو به روی خود را دون کنید. در اولین مرحله شما می توانید برای اینکه انمی شما را در نقشه نبیند  همیشه پشت سر یک کاور حرکت کنید و برای استتار نیز شما می توانید از علف ها و بشکه هایی که در بازی فری فایر است که شما می توانید آنها را در کیف خود بگذارید استفاده کنید که شما باید ابتدا در مپ به دنبال آن گشته و هنگامی که آن را پیدا کردید هر وقت به آن نیاز داشتید دکمه مربوط به آن را بزنید تا تبدیل به آن اشیاء شوید و بدون اینکه انمی بتواند شما را پیدا کند شما با یک راش حرفه ای بتوانید خیلی سریع او را با گان تیربار بکشید. و در مرحله دوم اگر شما توسط انمی از پشت سر ناگهان غافلگیر شدید سریع بمب یخی را  بزنید تا هم از تیر خوردن جلوگیری کرده و هم  فرصت  پر کردن خون، فرار و یا کشتن انمی را داشته باشید و لی اگر شما بمب یخی را نداشته باشید بعد از خوردن تیر اول و دوم خیلی سریع  مکان خود را جابه جا کرده و با انداختن بمب دودزا خود را از دید انمی دور کنید و اینکه در مرحله دوم شما می توانید به جای بمب دودزا نیز ا از اسکیت نیز استفاده کرده وسریع مکان خود را عوض کنید.

۸.یکی از دیگر از مشکلاتی که اکثر گیمر های بازی فری فایر با آن سر و کار دارند این است که نمی دانند چگونه انمی های کمپر درون خانه را  با گان تیربار بکشند و در اکثر اوقات نیز بدون توجه به انمی درون خانه الکی به سمت خانه رفته و برای همین انمی درون خانه  می تواند خیلی راحت آن ها با کمترین شلیک بکشد برای مقابله و همچنین نبرد با  انمی های کمپر یک سری روش ها وجود دارد که ما در نکته شماره هشت برخی موارد آن را می گوییم و لی شما برای آشنایی کامل با چگونگی روش های مقابله با انمی کمپر باید به مطالب مربوط به آن در سایت موجوجم مراجعه کنید و در مرحله اول که بهترین راه برای انمی های کمپر هست استفاده از بمب ها است که بسیار  برای انمی های کمپر مفید بوده و اگر شما بتوانید به صورت دقیق آن را پرتاپ کنید و با تکنیک های استفاده از آن آشنایی کامل داشته باشید خیلی راحت و سریع می توانید انمی رو به روی خود را دون  کرده و آن را حتی بکشید. و یا اینکه نهایتا آن ها را از محل کمپشان در آورده و در فضای آزاد با آن ها در گیری شوید و خیلی سریع با گان دور برد خود با یک راش حرفه ای بتوانید او را بکشید. در مرحله دوم شما می توانید از پنجره به وسیله نیجا وارد خانه  شده و یا به بالای سقف بروید وسپس بدون اینکه انمی بفهمد خیلی سریع او را با گان نزدیک زدن خود نابود کنید و اینکه شما نیز می توانید با تفنگ قلابی به بالای سقف رفته و علاوه بر اینکه انمی از مکان شما خبر ندارد در هنگام نزدیک شدن زون و هنگامی که انمی از مکان کمپ خود خارج شد با یک غافلگیری سریع او را با گان تیربار کشته و به سرعت با هر وسیله ای که دارید به سمت زون حرکت کنید.

  1. یکی از مهم ترین مشکلاتی که اکثر گیمر ها رعایت نمی کنند این است که زون را دست کم می گیرند و تا اخرین لحظه در بیرون از دایره زون قرار می گیرند و برای همین در اکثر اوقات خیلی سریع توسط زون دون و در نهایت کشته می شوید. زیرا یکی ازمشکلاتی که در بازی فری فایر است این است که شما با خون عادی دیگر نمی توانید سریع خون را پرکنید و تنها می توانید با پر کردن خون خود مدت کمی را در زون دوام آورید و برای همین شما تنها می توانید در زون خون خود را کمی افزایش دهید و به سرعت با اسکیت و یا دویدن به سمت زون حرکت کرده تا نجات پیدا کنید. سپس  با گان تیربار خود تمام انمی ها را نابود کرده و وین بازی را از آن خود کنید.

۱۰.به هیچ عنوان به صورت مستقیم با انمی های اسنایپر رقابت نکنید مگر اینکه گان اسنایپ را در کیف خود داشته باشید زیرا اسنایپر ها خیلی راحت می توانند شما را بادو تیر وبدون اینکه شما بتوانید با گان تیربار کاری انجام دهید در کمترین زمان ممکن بکشند .

۱۱.اگر دو و یا سه نفر روبه روی شما بودند هرگز به طور مستقیم  با گان تیربار به آن ها راش  ندهید. زیرا یکی از مشکلاتی که اکثرگیمر های بازی فری فایر با آن سر و کار دارند این است که تا یک اسکواد و یا دونفر انمی را با هم می بینند به صورت مستقیم به آن راش می دهند و برای همین خیلی سریع توسط انمی های رو به روی خود که از گان های قدرتمند مانند ای کی ۴۷ و یا هر گان دیگر که استفاده می کنند کشته می شوند زیرا هر چقدر هم که انمی ها رو به روی شما ضعیف باشند اگر هر کدام پنج تیر به شما بزند شما خیلی سریع وبدون اینکه بتوانید کار خاصی انجام داده با راش مستقیم خود کشته می شوید وبرای همین اگر شما هم با این مشکل رو به رو هستید  دیگر نگران نباشید زیرا موجوجم این مشکل با تکنیک بسیار ویژه برای شما توضیح می دهد  و شما سریع می توانید از این پس انمی روبه روی خود را در کمترین زمان ممکن به وسیله گان تیربار بکشید. اگر انمی های رو به روی  شما در حدود چهار نفر باشند حتما سعی کنید دوتا از آن هار ا با  انداختن بمب و یا اسنایپ بکشید تا تعداد آن ها کاهش پیدا کند و هنگامی که تعداد آنها به دونفر رسید دوباره با انداختن بمب های متعدد هم سعی کنید خون آنها را کم کرده و هم آن دو نفر را از هم جدا کنید وسپس هر کدام را پیدا کرده و تک به تک آن دو نفر را نیز بکشید. واینکه اگر نتوانستید دو نفر را با اسنایپ بزنید عقب کشیده و در فرصت مناسب تری با یک راش و تکنیک حرفه ای آنها را بکشید همچنین شما می توانید برای کشتن آنها از ماشین الات قدرتمندی مانند کامیون برای کشتن آنها استفاده کرده و خیلی راحت از روی آنها یک بار رد شوید تا بتوانید آنها را دون کنید. برای آشنایی کامل با ماشین آلات بازی فری فایر شما می توانید به مطالب مربوط یه آن در سایت موجوجم یکی از معتبرترین سایت های فروش سیپی مراجعه کنید و هم به صورت کامل با این ماشین الات قدرمند بازی فری فایر اشنا  شده وهم خیلی راحت با خرید سیپی با قیمت مناسب و امنیت کامل از سایت معتبر موجوجم وبا زدن گردونه ،کریت و….قدرت خود دربازی افزایش داده و تمام انمی های رو به روی خود را خیلی راحت با گان های قدرتمند خود مانند تیربار بکشید .

۱۲.یکی از بهترین تکنیک هایی که می توان در مود بتل رویال بازی فری فایر از آن با گان تیربار استفاده کرد کمپ کردن است به طوری که اگر انمی های رو به روی شما خیلی قدرتمند بوده و شما توان کشتن آن را نداشتید شما می توانید برای کشتن انمی خیلی راحت  او در یک مکان در بسته کمپ کرده و وقتی انمی وارد آن مکان شد شما خیلی راحت و سریع  او را بکشید.

برای کمپ حتما یک جای در دار که انمی در آنجا  نیست نشسته و خط در آن را بگیرید و باید به این توجه کنید که آن مکان پنجره های زیادی نداشته باشد زیرا که انمی می تواند از طریق ان پنجره ها شما را دور زده و وارد خانه شود و برای همین سعی کنید حتما در یک مکانی کمپ کنید که پنجره کم و یا اینکه نداشته وشما خیلی راحت گان خود را بر روی  در در حالت نشانه گذاشته ودر خانه را هدف بگیرید تا اینکه وقتی انمی وارد شد سریع شروع به تیراندازی کرده و خیلی راحت او را بکشید.

واینکه می توانید برای کمپ کردن درکنار استفاده از یک گان قدرتمند ازقدرت هایی مانند ترپ ،و یا نامرئی استفاده کنید تا اینکه  انمی به محض وارد شدن بر روی ترپ شما رفته و یا اینکه وقتی انمی به شما نزدیک شد نامرئی رابزنید تا وقتی که انمی در خانه را باز کرد دیدکمی  به شما داشنه و شما خیلی راحت تر بتوانید او را با گان تیربار قدرتمندخود بکشید.

نکات ویژه در استفاده از گان تیر بار در نبرد های چهار نفره رو در روی بازی فری فایر

۱.سعی کنید گان تیربار خود راقبل رسیدن به انمی در حالت نشانه گذاشته تا هنگامی که انمی را دیدید به سرعت بتوانید به آن شلیک کرده و قبل از اینکه انمی بتواند کاری انجام دهد آن را بکشید.

۲.اگر سه الی چهار انگشتی نیز بازی می کنید می توانید در هنگام شلیک با گان تیربار به انمی با کلیک بر روی دکمه نشستن و فشار دادن آن بر روی زمین خوابیده و به سرعت انمی را دون کنید زیرا این کار باعث می شود که اکثر تیر های انمی خطا رفته و اکثر تیر های شما به انمی خورده و آن را بکشد.

۳.اگر انمی بیش ازحد به شما نزدیک شده بود و تا یک متری شما آمده بود حتما سعی کنید به وسیله گان تیربار خود با هیپ فایر به انمی شلیک کرده و آن را بکشید .

۴.هرگز بدون چک کردن منطقه راش ندهید زیرا ممکن است انمی های پروپلیر با اسنایپ و رایفل های دور برد آن منطقه را زیر نظر داشته و به محض ورود شما به سرعت شما رابکشند. اگر راهی به جز راش ندارید حتما ابتدا یک بمب دودزا انداخته و انمی های کمپر را از مکان کمپ آن ها در بیاورید و از راه دور به آن ها شلیک کرده و آن ها رابکشید و یا در بمب دوزا با تیربار با نشانه گیری دقیق از نزدیک به سرعت آن ها را بزنید.

۵.اگرمدلی گان تیربار در سیزن ۹ بازی فری فایر خود انداختید یک مدل لجندری و یا متیک بوده شما دقت بیش تری نسبت به انمی در شلیک داشته و می توانید خیلی بهتر و دقیق تر تیر های خود را به وسیله گان قدرتمند و خوب خود به انمی شلیک کرده و آن را از پای در بیاورید. اگر مدل عادی بر روی گان خود انداخته اید حتما سریع راش بدهید و انمی را از نزدیک بکشید زیرا مثلا اگر شما بر روی گان خود یک مدل ساده انداخته باشید در فواصل دور دقت کمتری نسبت به انمی هایی که از گان های لجندری و میتیک استفاده می کنند داشته و نمی توانید ازدور با انمی هایی که از گان های لجندری و سریع استفاده می کنند دوام آورده و سریع کشته می شوید. مگر اینکه با تکنیک های ویژه و حرفه ای در استفاده از گان های بازی فری فایر آشنایی کامل داشته باشید.

۶.حتما سعی کنید تا آنجایی که می توانید یک تیربار زیبا و اپیک را برای خود بگیرید تا در هنگام روبه رو شدن با دشمن سریع گان شما بر روی نشانه رفته و شما خیلی سریع تر بتوانید تیر زدن را آغاز کرده و انمی روبه روی خود قبل از اینکه انمی بتواند به وسیله گان خود به سمت شما تیر بزند و شما را دمیج کند بکشید زیرا اگر شما مدل های ساده را بر روی گان تیربار بازی فری فایر بیندازید در اکثر اوقات در مقابل انمی های که از گان های لجندری ویا متیک استفاده می کنند کم آورده و کشته می شوید. برای همین حتما سعی کنید یک مدل خوب و اپیک،لجندری و..و همچنین دقیق را برای خود چیده و انمی هارا در کمترین زمان ممکن نابود کنید.

۷.همیشه سعی کنید تکنیک های خود را بر اساس گانی که در دست دارید بچینید و هر دفعه از یک تکنیک ثابت استفاده نکنید مثلا اگر در هر بار از یک مکان می روید و انمی دیگر در مود مولتی پلیر بازی فری فایر موبایل با خط گرفتن چند بار شما را در آن مکان می زند سریع مکان خود را عوض کرد ه و از یک راه دیگر با دور زدن انمی سریع آن را یا گان تیربار بکشید. و اینکه همان طور که گفته شد بر اساس گان خود تکنیک خود را انتخاب کنید  مثلا اگر از گان هایی مانند ای کی ۴۷ و با ای اس ام ده استفاده می کنید خیلی به انمی نزدیک نشده و از فواصل متوسط به انمی شلیک کنید و یا اگر از گان های اس ام جی مانند فنک و…. استفاده می کنید سریع با تکنیک های حرفه ای به انمی نزدیک شده و با غافگیری او خیلی سریع و بدون اینکه انمی بتواند دمیج خاصی به شما وارد کند او را با گان تیربار بکشید. زیرا برای مثال اگر شما با گان های ای کی ۴۷ سریع به انمی نزدیک شوید انمی خیلی راحت می تواند با گان ام ایکس نه خود شما را در کمترین زمان ممکن به وسیله ی هیپ فایر بکشد و یا برعکس .

۸.یکی ازمهم ترین نکاتی که درمودمولتی پلیر بازی فری فایر موبایل باید به آن توجه کنید این است که حتما یک گان کمکی قدرتمند در کنارگان اصلی مانند تیربار استفاده کنید تابتوانیدانمی رو به روی خود را در سریع ترین زمانممکن و خیلی راحت بکشید واینکه اگر گان اصلی شما شاتگان بود حتما سعی کنید یک کلت دور برد برای خو چیده تا بتوانید در کنار فاصله های نزدیک انمی هایی که دور از شما قرار دارند نیز خیلی راحت و سریع بکشد و لی اگر گان شما اسنایپ بود شما حتما یک کلت نزدیک زن و یا نایف قدرتمند را برای خود برداشته تا بتوانید انمی های نزدیک به خودرا نیز  خیلی راحت وسریع بکشید.

پس شما می توانید با مطالعه مطالب بالا به صورت کامل باگان بسیار خوب و قدرتمند تیربار سیزن ۹ بازی فری فایر  آشنا شده و با چیدن یک اتچمنت خوب تمام انمی های روبه روی خود را نابود کرده و با کشتن آن ها با اقتدار وین بازی را از آن خود کنید، همچنین شما می توانید با خرید جم (الماس) با قیمت مناسب و امنیت کامل از سایت معتبر موجوجم و بازدن گردونه ،کریت و…به مدل های لجندری و اپیک گان تیربار بازی فری فایر دست پیدا کنید .

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برسی کامل گان اس ام جی تیربار بازی فایر
چگونه گیمر شویم ؟
فرهنگ صحیح بازی های ویدئویی
علی علوی (194)

چگونه گیمر شویم ؟

در این مقاله برای شما کاربرانی که علاقه مند به گیمری و بازی های رایانه ای و ویدئویی هستید و یا اصلا قرار است در

بیشتر بخوانید »