موجو جم

ورود | ثبت نام

بررسی کامل گان ویکتور بازی فری فایر

امروز به سراغ معرفی سریع ترین گان اس ام جی بازی فری فایر یعنی گان سریع و قدرتمند ویکتور و تکنیک های ویژه و حرفه ای در استفاده از این گان میپردازیم.

 

بررسی کامل گان ویکتور بازی فری فایر

گان های اس ام جی (SMG) یکی از بهترین و سریع ترین گان های بازی فری فایر هستند که به دلیل سرعت تیر بالای خود طرفداران بسیار زیادی را در بازی فری فایر به خود اختصاص می دهند و یکی از قوی ترین این گان ها ویکتور است.

این گان انقدر قدرتمند بوده که به وسیله آن می توان خیلی راحت انمی رو به روی خود را در سریع ترین زمان ممکن از پای در آورد ولی یکی از مهم ترین نکاتی که شما باید در کنار استفاده از این گان قدرتمند به آن توجه کنید این است که حتما به دلیل برد کم این گان بسیار سریع از یک گان دور برد و همچنین قدرتمند و دقیق استفاده کنید تا بتوانیم انمی های دور از خود را خیلی راحت و سریع دون کرده و نگذاریم که به ما نزدیک شود.

و اگر انمی به شما نزدیک شد خیلی راحت آن را به وسیله گان ویکتور بکشید و به هیچ عنوان به صورت مستقیم به انمی راش ندهید و سعی کنید ابتدا به وسیله ی تکنیک های گفته شده به انمی نزدیک شده و سپس به وسیله ی گان قدرتمند اس ام جی خود یعنی ویکتور در سریع ترین زمان ممکن او را بکشید.

همچنین هیپ فایر این گان بسیار دقیق بوده و شما می توانید انمی رو به رو خود را در کمترین زمان ممکن به وسیله ی هیپ فایر این گان خیلی راحت و بدون اینکه انمی رو به روی شما بتواند خون زیادی از شما کم کند او را بکشید.

گان ویکتور بازی فری فایر
گان ویکتور بازی فری فایر

 

برای آشنایی کامل با گان ویکتور قدرتمند بازی فری فایر و همچنین تکنیک های ویژه و حرفه ای در استفاده از این گان مطالب زیر را تا پایان بخوانید.

دمیج (قدرت) گان ویکتور در بازی فری فایر بسیار خوب است که این دمیج جزء دمیج های بسیار خوب برای یک گان اس ام جی به حساب می آید و با شلیک حدود ۲۰ الی ۲۵ تیر می تواند حریف خود را از پا در بیاورد، همچنین دقت و رنج (برد) گان ویکتور (Vector) خوب است که در حالت عادی بدون هیچ مدل خاصی دقت و برد خوبی محسوب می شود.

اما می توان با گرفتن مدل لجندری و متیک آن را بهتر کرد، علاوه بر این ها سرعت و فایرریت (سرعت تیر) گان ویکتور در بازی فری فایر بسیار بالا میباشد که این فایرریت و سرعت بسیار بالا به این گان این قدرت را می دهد که در یک زمان بسیار کم انمی رو به روی خود را از پا در آورده و آن را بکشد و در کل این آمار های بسیار بالا باعث شده که گان ویکتور به یکی از قدرتمند ترین گان های انواع مودهای بازی فری فایر تبدیل شده و طرفداران زیادی را به خود اختصاص دهد.

دقت و دمیج (قدرت) گان اس ام جی بازی Free Fire ویکتور بسیار خوب است و برای همین در مپ جزیره به دلیل شرایط خاص و فاصله ی زیادی که بین انمی ها وجود دارد یکی از بهترین گان ها با دقت و رینج (برد) بسیار کم است و به دلیل اینکه این گان رینج (برد) کم و قدرت بالایی دارد می توان از این گان هم در مپ جزیره بازی فری فایر و هم در نبرد های رو در رو از نزدیک برای کشتن انمی استفاده کرد.

مدلی که در تصویر بالا برای گان ویکتور در سیزن ۹ بازی فری فایر گفته شد یکی از بهترین مدل های ساده این گان در انواع مود های بازی فری فایر است و به دلیل داشتن سرعت تیر و همچنین سرعت خوب در سریع ترین زمان ممکن با دقت بالا می تواند هر انمی که در هر کجای مپ قرار دارد را از نزدیک به راحتی از پای در آورده و آن را بکشد و اینکه شما می توانید با خرید جم (الماس) فری فایر از سایت معتبر موجوجم با قیمت مناسب و امنیت کامل به مدل های متیک و همچنین لجندری این گان دست پیدا کنید.

 

نکات ویژه در استفاده از گان ویکتور مپ جزیره بازی فری فایر
نکته شماره یک:

سعی کنید تا آنجایی که می توانید به انمی نزدیک شده و سپس شلیک را آغاز کنید تا اکثر تیر های شما به انمی اصابت کرده و سریع تر آن را بکشد. اگر شما از دور به انمی شلیک کنید اکثر تیر های شما خطا رفته و چون گان ویکتور سرعت تیر بالایی در حد گان هایی مانند یو ام پی (UMP) دارد شما می توانید انمی هایی که از این گان ها استفاده می کنند را خیلی راحت از نزدیک بکشید ولی از دور آن ها خیلی راحت شما را خواهند کشت.

 

نکته شماره دو:

اگر یک فرد شات گان پلیر در بازی بود به آن نزدیک شوید و سعی کنید با این گان سریع یعنی گان ویکتور قدرتمند خود خیلی راحت از نزدیک با جابه جایی های متعدد به آن شلیک کرده و آن را از پای درآورده و بکشید.

 

نکته شماره سه:

سعی کنید به وسیله بمب ها انمی رو به روی خود را کور و یا با بمب های آتشین خون آن ها را کم کرده و آن ها را از مناطق کمپشان بیرون بیاورید و با یک راش بسیار زیبا با هدف گیری دقیق به راحتی انمی را با گان ویکتور خود از راه نزدیک بکشید.

 

نکته شماره چهار:

اگر انمی رو به روی شما یک گان شاتگان دارد به آن نزدیک شوید و سعی کنید از راه نزدیک با گان ویکتور به آن شلیک کرده و او را بکشید و اگر ناچار شدید خیلی به آن نزدیک شوید گان خود را بر روی نشانه گذاشته تا به محض دیدن انمی به سرعت و در کمترین زمان ممکن بتوانید او را دون کنید.

 

نکته شماره پنج:

یکی از مهم ترین تکنیک هایی که شما می توانید در بازی فری فایر از آن در انواع مود های بازی استفاده کنید نوع خاص شلیک است که شما دیگر به وسیله آن می توانید خیلی راحت و در کمترین زمان ممکن انمی رو به روی خود را خیلی راحت و بدون اینکه بتواند کار خاصی انجام دهد بکشید.

برای این کار شما تنها باید ابتدا دکمه نشانه را در بالای صفحه قرار داده و فرقی هم ندارد که کدام سمت می گذارید و برای شلیک نیز پشت سر هم هم بر روی نشانه کلیک کرده و هم در هنگامی که نشانه را به طرف انمی بازی می کنید در همان لحظه دکمه تیر را هم بزنید تا تیر های شما به انمی برخورد کرده و شما بتوانید خیلی راحت و سریع و بدون اینکه انمی بتواند خون زیادی از شما کم کند او را بکشید.

ولی یکی از مهم ترین نکاتی که شما باید به آن توجه کنید این است که حتما پشت سر هم دکمه های تیر و نشانه را با هم فشار دهید نه اینکه دست خود را بر روی نشانه گرفته و تنها دکمه تیر را بزنید.

 

نکته شماره شش:

همیشه سعی کنید از بهترین جای ممکن راش خود را آغاز کنید برای مثال انمی اگر پایین کوه قرار دارد و شما بالا قرار دارید اگر مکان شما در زون است هرگز به پایین کوه نروید.

و حتما در مکان مناسبی در بالای کوه در پشت یک کاور که هیچ فرقی ندارد که که کاور شما سنگ باشد و یا چیز های دیگر قرار گرفته و هنگامی که انمی به شما نزدیک شد با یک غافلگیری خیلی سریع به انمی جلوی خود باگان ویکتور شلیک کرده و سپس بعد از کشتن انمی خون خود را به صورت کامل پرکنید تا اگر انمی دیگری به شما راش داد شما بتوانید با او رقابت کرده و در نبرد با او دوام بیاورید و او را باتکنیک حرفه ای خود بکشید.

زیرا اگر شما بدون چک کردن منطقه و بدون توجه به اینکه انمی جلوی شما از چه گانی استفاده می کند به او راش بدهید انمی خیلی راحت می تواند با گان های دور برد خود شما را بکشد بدون اینکه حتی شما بتوانید خود را به نزدیکی انمی برسانید. ولی اگر راهی برای فرار نداشتید و دو طرف شما انمی بود حتما سعی کنید به سمت یکی راش بدهید.

بهتر است اول یک بمب دودزا به سمت انمی که می خواهید به او راش بدهید بیندازید و سپس با یک تکنیک حرفه ای انمی اول را کشته و سریع با انداختن بمب دودزای دوم خون خود را پر کرده و سپس منتظر انمی بعدی باشد تا در یک فرصت خوب بتوانید با گان قدرتمند خود آن را در کمترین زمان ممکن با گان قدرتمند ویکتور خود بکشید.

ویکتور بازی فری فایر
ویکتور بازی فری فایر

 

نکته شماره ۷:

نکته شماره هفت بسیار مهم بوده و خیلی از گیمر های بازی Free Fire نیز در اکثر مواقع با آن رو به رو هستند و در اکثر فایت ها نیز به همین روش دون و در نهایت کشته می شوند و آن نکته چیزی نیست جز غافلگیر شدن در برابر حمله سریع انمی، که اکثر گیمر های بازی گارنا فری فایر در مکان های مختلف بازی بصورت ناگهانی از پشت سر غافلگیر شده و توسط انمی کشته می شوند.

ولی با نکته هایی که موجوجم به شما می گوید دیگر به هیچ عنوان نگران این شرایط نباشید و از این پس با استفاده از این تکنیک ها از غافلگیر شدن جلوگیری کرده و اگر غافلگیر شدید نیز بتوانید با استفاده از یک سری روش های گفته شده انمی روبروی خود را دون کنید.

در اولین مرحله شما می توانید برای اینکه انمی شما را در نقشه نبیند همیشه پشت سر یک کاور حرکت کنید و برای استتار نیز شما می توانید از علف ها و بشکه هایی که در بازی فری فایر است استفاده کنید. شما باید ابتدا در مپ به دنبال آن گشته و هنگامی که آن را پیدا کردید هر وقت به آن نیاز داشتید دکمه مربوط به آن را بزنید تا تبدیل به آن اشیاء شوید. و بدون اینکه انمی بتواند شما را پیدا کند شما با یک راش حرفه ای بتوانید خیلی سریع او را با گان ویکتور بکشید.

در مرحله دوم اگر شما توسط انمی از پشت سر ناگهان غافلگیر شدید سریع بمب یخی را بزنید تا هم از تیر خوردن جلوگیری کرده و هم فرصت پر کردن خون، فرار و یا کشتن انمی را داشته باشید ولی اگر شما بمب یخی را نداشته باشید بعد از خوردن تیر اول و دوم خیلی سریع مکان خود را جابه جا کرده و با انداختن بمب دودزا خود را از دید انمی دور کنید. همچنین در مرحله دوم شما می توانید به جای بمب دودزا، از اسکیت نیز استفاده کرده و سریع مکان خود را عوض کنید.

 

نکته شماره ۸:

یکی از دیگر از مشکلاتی که اکثر گیمر های بازی فری فایر با آن سر و کار دارند این است که نمی دانند چگونه انمی های کمپر درون خانه را با گان ویکتور بکشند و در اکثر اوقات نیز بدون توجه به انمی درون خانه الکی به سمت خانه رفته و برای همین انمی درون خانه می تواند خیلی راحت آن ها با کمترین شلیک بکشد.

برای مقابله و همچنین نبرد با انمی های کمپر یک سری روش ها وجود دارد که ما در نکته شماره هشت برخی موارد آن را می گوییم ولی شما برای آشنایی کامل با چگونگی روش های مقابله با انمی کمپر باید به مطالب مربوط به آن در سایت موجوجم مراجعه کنید.

در مرحله اول که بهترین راه برای انمی های کمپر هست استفاده از بمب ها است که بسیار برای انمی های کمپر مفید بوده و اگر شما بتوانید به صورت دقیق آن را پرتاپ کنید و با تکنیک های استفاده از آن آشنایی کامل داشته باشید خیلی راحت و سریع می توانید انمی رو به روی خود را دون کرده و آن را حتی بکشید و یا اینکه نهایتا آن ها را از محل کمپشان در آورده و در فضای آزاد با آن ها در گیری شوید و خیلی سریع با گان دور برد خود با یک راش حرفه ای بتوانید او را بکشید.

در مرحله دوم شما می توانید از پنجره به وسیله نیجا وارد خانه شده و یا به بالای سقف بروید وسپس بدون اینکه انمی بفهمد خیلی سریع او را با گان ویکتور خود نابود کنید و اینکه شما نیز می توانید با تفنگ قلابی به بالای سقف رفته و علاوه بر اینکه انمی از مکان شما خبر ندارد در هنگام نزدیک شدن زون و هنگامی که انمی از مکان کمپ خود خارج شد با یک غافلگیری سریع او را با گان Vector بازی فری فایر کشته و به سرعت با هر وسیله ای که دارید به سمت سیف زون (Safe Zone) حرکت کنید.

 

نکته شماره ۹:

یکی از مهم ترین مشکلاتی که اکثر گیمر ها رعایت نمی کنند این است که زون (Zone) را دست کم می گیرند و تا اخرین لحظه در بیرون از دایره زون قرار می گیرند و برای همین در اکثر اوقات خیلی سریع توسط زون دون و در نهایت کشته می شوند.

یکی از مشکلات در بازی فری فایر این است که شما با خون عادی دیگر نمی توانید سریع خون خود را پر کنید و تنها می توانید با پر کردن خون خود مدت کمی را در زون دوام آورید و برای همین شما تنها می توانید در زون خون خود را کمی افزایش دهید و به سرعت با اسکیت و یا دویدن به سمت زون حرکت کرده تا نجات پیدا کنید و سپس با گان ویکتور خود تمام انمی ها را نابود کرده و وین بازی را از آن خود کنید.

 

نکته شماره ۱۰:

به هیچ عنوان به صورت مستقیم با انمی های اسنایپر رقابت نکنید مگر اینکه گان اسنایپ را در کیف خود داشته باشید زیرا اسنایپر ها خیلی راحت می توانند شما را با دو تیر و بدون اینکه شما بتوانید با گان ویکتور کاری انجام دهید در کمترین زمان ممکن بکشند.

 

نکته شماره ۱۱:

اگر دو و یا سه نفر روبه روی شما بودند هرگز به طور مستقیم با گان ویکتور به آن ها راش ندهید زیرا یکی از مشکلاتی که اکثر گیمر های Garena Free Fire با آن سر و کار دارند این است که تا یک اسکواد و یا دونفر انمی را با هم می بینند به صورت مستقیم به آن راش می دهند و برای همین خیلی سریع توسط انمی های رو به روی خود که از گان های قدرتمند مانند ای کی ۴۷ (AK-47) و یا هر گان دیگر که استفاده می کنند کشته می شوند.

هر چقدر هم که انمی ها رو به روی شما ضعیف باشند اگر هر کدام پنج تیر به شما بزنند شما خیلی سریع و بدون اینکه بتوانید کار خاصی انجام داده با راش مستقیم خود کشته می شوید و برای همین اگر شما هم با این مشکل رو به رو هستید دیگر نگران نباشید زیرا موجوجم این مشکل را با تکنیک بسیار ویژه برای شما توضیح می دهد و شما سریع می توانید از این پس انمی روبه روی خود را در کمترین زمان ممکن به وسیله گان ویکتور بکشید.

اگر انمی های رو به روی شما در حدود چهار نفر باشند حتما سعی کنید دوتا از آن هار ا با انداختن بمب و یا اسنایپ بکشید تا تعداد آن ها کاهش پیدا کند و هنگامی که تعداد آنها به دو نفر رسید دوباره با انداختن بمب های متعدد هم سعی کنید خون آنها را کم کرده و هم آن دونفر را از هم جدا کنید و سپس هر کدام را پیدا کرده و تک به تک آن دو نفر را نیز بکشید و اینکه اگر نتوانستید آن دو نفر را با اسنایپ بزنید عقب کشیده و در فرصت مناسب تری با یک راش و تکنیک حرفه ای آنها را بکشید.

همچنین شما می توانید برای کشتن آنها از ماشین آلات قدرتمندی مانند کامیون برای کشتن آنها استفاده کرده و خیلی راحت از روی آنها یک بار رد شوید تا بتوانید آنها را دون کنید.

برای آشنایی کامل با ماشین آلات بازی فری فایر شما می توانید به مطالب مربوط به آن در سایت موجوجم که یکی از معتبرترین سایت های فروش جم گارنا فری فایر میباشد، مراجعه کنید و هم به صورت کامل با این ماشین آلات قدرتمند بازی فری فایر آشنا شده و هم خیلی راحت با خرید جم فری فایر با قیمت مناسب و امنیت کامل از سایت معتبر موجوجم و با زدن گردونه،کریت و… قدرت خود را در بازی افزایش داده و تمام انمی های رو به روی خود را خیلی راحت با گان های قدرتمند خود مانند ویکتور بکشید.

 

نکته شماره ۱۲:

یکی از بهترین تکنیک هایی که می توان در مود بتل رویال بازی فری فایر از آن با گان ویکتور استفاده کرد کمپ کردن است به طوری که اگر انمی های رو به روی شما خیلی قدرتمند بوده و شما توان کشتن آن را نداشتید شما می توانید برای کشتن انمی خیلی راحت، در یک مکان در بسته کمپ کرده و وقتی انمی وارد آن مکان شد شما خیلی راحت و سریع او را بکشید.

برای کمپ حتما مکانی که یک در، در آن وجود دارد را انتخاب کنید، سپس نشسته، به سمت در هدف گیری کنید و باید به این توجه کنید که آن مکان پنجره های زیادی نداشته باشد.

زیرا که انمی می تواند از طریق ان پنجره ها شما را دور زده و وارد خانه شود و برای همین سعی کنید حتما در یک مکانی کمپ کنید که پنجره کم و یا اینکه نداشته و شما خیلی راحت گان خود را برروی در در حالت نشانه گذاشته و در خانه را هدف بگیرید تا اینکه وقتی انمی وارد شد سریع شروع به تیراندازی کرده و خیلی راحت او را بکشید.

می توانید برای کمپ کردن در کنار استفاده از یک گان قدرتمند از قدرت هایی مانند ترپ، نامرئی استفاده کنید تا اینکه انمی به محض وارد شدن بر روی ترپ شما رفته و یا اینکه وقتی انمی به شما نزدیک شد نامرئی را بزنید تا وقتی که انمی در خانه را باز کرد دید کمی به شما داشته و شما خیلی راحت تر بتوانید او را با گان ویکتور قدرتمند خود بکشید.

گان ویکتور (Vector)
گان ویکتور (Vector)
نکات ویژه در استفاده از گان ویکتور (Vector) در نبرد های چهار نفره رو در روی بازی فری فایر:

۱: سعی کنید گان ویکتور خود را قبل رسیدن به انمی در حالت نشانه گذاشته تا هنگامی که انمی را دیدید به سرعت بتوانید به آن شلیک کرده و قبل از اینکه انمی بتواند کاری انجام دهد آن را بکشید.

۲: اگر سه الی چهار انگشتی نیز بازی می کنید می توانید در هنگام شلیک با گان ویکتور به انمی با کلیک بر روی دکمه نشستن و فشار دادن آن بر روی زمین خوابیده و به سرعت انمی را دون کنید زیرا این کار باعث می شود که اکثر تیر های انمی خطا رفته و اکثر تیر های شما به انمی خورده و آن را بکشد.

۳: اگر انمی بیش ازحد به شما نزدیک شده بود و تا یک متری شما آمده بود حتما سعی کنید به وسیله گان ویکتور بازی فری فایر خود با هیپ فایر به انمی شلیک کرده و آن را بکشید.

۴: هرگز بدون چک کردن منطقه راش ندهید زیرا ممکن است انمی های پرو پلیر با اسنایپ و رایفل های دور برد آن منطقه را زیر نظر داشته و به محض ورود شما به سرعت شما را بکشند و اگر راهی به جز راش ندارید حتما ابتدا یک بمب دودزا انداخته و انمی های کمپر را از مکان کمپ آن ها در بیاورید و از راه دور به آن ها شلیک کرده و آن ها رابکشید و یا در بمب دوزا با ویکتور با نشانه گیری دقیق از نزدیک به سرعت آن ها را بزنید.

۵: اگرمدلی گان ویکتور در سیزن ۹ بازی فری فایر خود انداختید یک مدل لجندری و یا متیک بوده شما دقت بیش تری نسبت به انمی در شلیک داشته و می توانید خیلی بهتر و دقیق تر تیر های خود را به وسیله گان قدرتمند و خوب خود به انمی شلیک کرده و آن را از پای در بیاورید و اگر مدل عادی بر روی گان خود انداخته اید حتما سریع راش بدهید و انمی را از نزدیک بکشید.

اگر شما بر روی گان خود یک مدل ساده انداخته باشید در فواصل دور دقت کمتری نسبت به انمی هایی که از گان های لجندری و میتیک استفاده می کنند داشته و نمی توانید ازدور با انمی هایی که از گان های لجندری و سریع استفاده می کنند دوام آورده و سریع کشته می شوید مگر اینکه با تکنیک های ویژه و حرفه ای در استفاده از گان های بازی فری فایر آشنایی کامل داشته باشید.

۶: حتما سعی کنید تا آنجایی که می توانید یک ویکتور زیبا و اپیک را برای خود بگیرید تا در هنگام روبه رو شدن با دشمن سریع گان شما بر روی نشانه رفته و شما خیلی سریع تر بتوانید تیر زدن را آغاز کرده و انمی روبه روی خود قبل از اینکه انمی بتواند به وسیله گان خود به سمت شما تیر بزند و شما را دمیج کند بکشید.

اگر شما مدل های ساده را بر روی گان ویکتور بازی فری فایر بیندازید در اکثر اوقات در مقابل انمی های که از گان های لجندری و یا متیک استفاده می کنند کم آورده و کشته می شوید و برای همین حتما سعی کنید یک مدل خوب و اپیک، لجندری و… همچنین دقیق را برای خود چیده و انمی ها را در کمترین زمان ممکن نابود کنید.

۷: همیشه سعی کنید تکنیک های خود را بر اساس گانی که در دست دارید بچینید و هر دفعه از یک تکنیک ثابت استفاده نکنید مثلا اگر در هر بار از یک مکان می روید و انمی دیگر در مود مولتی پلیر بازی فری فایر موبایل با خط گرفتن چند بار شما را در آن مکان می زند سریع مکان خود را عوض کرد ه و از یک راه دیگر با دور زدن انمی سریع آن را با گان ویکتور بکشید.

همان طور که گفته شد بر اساس گان خود تکنیک خود را انتخاب کنید; مثلا اگر از گان هایی مانند ای کی ۴۷ و با ای اس ام ده استفاده می کنید خیلی به انمی نزدیک نشده و از فواصل متوسط به انمی شلیک کنید و یا اگر از گان های شاتگان مانند فنک و…. استفاده می کنید سریع با تکنیک های حرفه ای به انمی نزدیک شده و با غافگیری او خیلی سریع و بدون اینکه انمی بتواند دمیج خاصی به شما وارد کند او را با گان ویکتور بکشید.

زیرا برای مثال اگر شما با گان های ای کی ۴۷ سریع به انمی نزدیک شوید انمی خیلی راحت می تواند با گان ام ایکس نه خود شما را در کمترین زمان ممکن به وسیله ی هیپ فایر بکشد و یا برعکس.

۸: یکی ازمهم ترین نکاتی که درمودمولتی پلیر بازی فری فایر موبایل باید به آن توجه کنید این است که حتما یک گان کمکی قدرتمند در کنار گان اصلی مانند ویکتور استفاده کنید تا بتوانید انمی رو به روی خود را در سریع ترین زمان ممکن و خیلی راحت بکشید و اینکه اگر گان اصلی شما شاتگان بودحتما سعی کنید یک کلت دور برد برای خود چیده تا بتوانید در کنار فاصله های نزدیک انمی هایی که دور از شما قرار دارند نیز خیلی راحت و سریع بکشد.

ولی اگر گان شما اسنایپ بود شما حتما یک کلت نزدیک زن و یا نایف قدرتمند را برای خود برداشته تا بتوانید انمی های نزدیک به خود را نیز خیلی راحت وسریع بکشید.

پس شما می توانید با مطالعه مطالب بالا به صورت کامل باگان بسیار خوب و قدرتمند ویکتور سیزن ۹ بازی فری فایر آشنا شده و با چیدن یک اتچمنت خوب تمام انمی های روبه روی خود را نابود کرده و با کشتن آن ها با اقتدار وین بازی را از آن خود کنید، همچنین شما می توانید با خرید جم (الماس) فری فایر با قیمت مناسب و امنیت کامل از سایت معتبر موجوجم و با زدن گردونه، کریت و… به مدل های لجندری و اپیک گان ویکتور بازی فری فایر دست پیدا کنید .

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بررسی کامل گان ویکتور بازی فری فایر