موجو جم

ورود | ثبت نام

بررسی کامل گان ام کی ۲ بازی کالاف دیوتی

ما در این مقاله به بررسی یکی از بهترین مارکسمن های بازی کالاف دیوتی یعنی گان قدرتمند ام کی ۲ و تکنیک های ویژه و حرفه ای در استفاده از این گان قدرتمند می پردازیم.

 

بررسی کامل گان ام کی ۲ بازی کالاف دیوتی موبایل

مارکسمن ها یکی از بهترین و همچنین سریع ترین گان های اسنایپی بازی کالاف دیوتی هستند که به دلیل قدرت و همچنین شکل خاص و بسیار زیبای خود طرفداران بسیار زیادی را در بازی کالاف دیوتی به خود اختصاص می دهند و یکی از بهترین این گان های اسنایپی ام کی ۲ (MK2) است. کار کرد اصلی ام کی ۲ در مود مولتی پلیر بازی کالاف دیوتی بوده و می توان با این گان خیلی سریع بر روی انمی نشانه گرفته و با یک تیر انمی را دون کرد.

یکی از مهم ترین نکاتی که باید به آن توجه کنید این است که حتما یک اتچمنت بسیار خوب بر روی گان ام کی ۲ خود انداخته تا بتوانید در سریع ترین زمان ممکن نشانه خود را بر روی انمی آورده و او را بکشید زیرا اگر اتچمنتی که شما بر روی گان خود می اندازید یک اتچمنت خوب و قوی نباشد شما باید تیر های بسیار زیاد تری را برا کشتن انمی به او بزنید و برای همین انمی می تواند خیلی راحت و تا قبل از اینکه شما بتوانید تیر های دوم و سوم را بزنید شما را بکشد.

در مود بتل رویال بازی Call of Duty Mobile نیز این گان یکی از گان های متوسط و نسبتا خوب بازی محسوب می شود ولی به دلیل برد کمی که این گان دارد نمی توان به وسیله این گان با دو تیر انمی را دون کرد و باید تیر های بیشتری را برای کشتن انمی به او با گان قدرتمند خود بزنید، برای آشنایی کامل با گان ام کی ۲ بازی کالاف دیوتی موبایل و همچنین تکنیک های حرفه ای در استفاده از این گان مطالب زیر را تا پایان بخوانید.

گان ام کی 2 بازی کالاف دیوتی
گان ام کی ۲ بازی کالاف دیوتی

 

همان طور که در تصویر بالا می بینید دمیج (قدرت) گان مارکسمن ام کی ۲ درسیزن ۹ بازی کالاف دیوتی ۸۰ است که این دمیج جزء دمیج های بسیار خوب برای یک مارکسمن به حساب می آید و با شلیک حدود ۵ الی ۶ تیر می تواند حریف خود را از پا در بیاورد. همچنین دقت ورنج (برد) گان ام کی ۲ در حدود ۶۵ است که در حالت عادی بدون هیچ اتچمنت (تجهیزات) دیگری دقت و برد خوبی محسوب می شود.

اما می توان با اضافه کردن اتچمنت های خوب دقت و برد آن را بسیار بالا برد، علاوه بر این ها سرعت و فایر ریت (سرعت تیر) ام کی ۲ در سیزن ۹ بازی کالاف دیوتی حدوداً ۲۸ است که این فایرریت و سرعت بسیار بالا بوده و به این گان این قدرت را می دهد که در یک زمان بسیار کم انمی رو به روی خود را از پا در آورده و آن را بکشد ودر کل این آمار های بسیار بالا باعث شده که گان ام کی ۲ به یکی از قدرتمند ترین گان های مود مولتی پلیر و همچنین بتل رویال تبدیل شده و طرفداران زیادی را به خود اختصاص دهد.

دقت و دمیج (قدرت) گان مارکسمن سیزن ۹ بازی کالاف دیوتی ام کی ۲ بسیار خوب است و برای همین در مود بتل رویال به دلیل شرایط خاص و فاصله ی زیادی که بین انمی ها وجود دارد یکی از بهترین گان ها با دقت و رینج (برد) بسیار بالا است و به دلیل اینکه این گان Range (برد)بسیار زیادی دارد می توان از این گان هم در مود بتل رویال بازی کالاف دیوتی موبایل و هم در مود مولتی پلیر استفاده کرد.

گان ام کی 2
گان ام کی ۲

 

اتچمنت هایی که در تصاویر بالا برای گان ام کی ۲ در سیزن ۹ Call of Duty گفته شد یکی از بهترین اتچمنت های این گان در مود مولتی پلیر (Multi Player) و همچنین بتل رویال است و به دلیل داشتن فایرریت و همچنین سرعت بالا در سریع ترین زمان ممکن و با دقت بالا می تواند هر انمی، در هر کجای مپ را از پای در آورده و آن را بکشد.

 

تکنیک های ویژه در استفاده ازگان مارکسمن ام کی ۲در سیزن۹ ودر مود بتل رویال بازی کالاف دیوتی موبایل

۱: سعی کنید تا آنجایی که می توانید از انمی دور شده و سپس شلیک را آغاز کنید تا اکثر تیر های شما به انمی اصابت کرده و سریع تر آن را بکشد زیرا اگر شما از نزدیک به انمی شلیک کنید اکثر تیر های شما خطا رفته و چون گان ام کی ۲ فایر ریت کمی دارد شما نمی توانید انمی هایی که از گان هایی مانند فنک و یا ام ایکس نه و.. استفاده می کنند را بکشید و از نزدیک آن ها خیلی راحت شما را می کشند.

۲: اگر یک فرد شات گان پلیر در بازی بود از آن دور شوید و سعی کنید با این گان سریع و قدرتمند یعنی گان MK2 خود خیلی راحت از دور با هدف گیری و شلیک های متعدد و دقیق به آن شلیک کرده و آن را از پای درآورده و بکشید.

۳: سعی کنید به وسیله بمب ها انمی رو به روی خود را کور و یا با بمب های آتشین خون آن ها را کم کرده و آن ها را از مناطق کمپشان بیرون بیاورید و با شلیک های بسیار زیبا با هدف گیری دقیق به راحتی انمی را با گان ام کی ۲ خود از راه دور بکشید.

۴: اگر انمی رو به روی شما یک گان اس ام جی (SMG) دارد به آن نزدیک نشوید و سعی کنید از راه دور با ام کی ۲ بازی کالاف دیوتی به آن شلیک کرده و او را بکشید و اگر ناچار شدید خیلی به آن نزدیک شوید گان خود را بر روی نشانه گذاشته تا به محض دیدن انمی به سرعت و در کمترین زمان ممکن بتوانید او را دون کنید.

۵: یکی از مهم ترین کلاس هایی که در کنار گان ام کی ۲ می توانید از آن استفاده کنید کلاس نینجا است که به وسیله آن می توانید از سقف خانه ها بالا رفته و از بالا بدون اینکه انمی بفهمد سریع به سمت او رفته و از نزدیک با یک هدف گیری دقیق و زیبا به او شلیک کرده و او را بکشید کلاس هایی مانند کلاس ترپ و نامرئی نیز یکی از کلاس های پرکاربرد برای استفاده در کنار این گان است.

۶: همیشه سعی کنید از بهترین جای ممکن راش خود را آغاز کنید برای مثال انمی اگر پایین کوه قرار دارد و شما بالا قرار دارید اگر مکان شما در زون است هرگز به پایین کوه نروید و حتما در مکان مناسبی در بالای کوه در پشت یک کاور که هیچ فرقی ندارد که که کاور شما سنگ باشد و یا چیز های دیگر قرار گرفته و هنگامی از مکان کمپش بیرون آمد با یک غافلگیری خیلی سریع به انمی جلوی خود باگان ام کی ۲ شلیک کرده;

بعد از کشتن انمی شیلد خود را به صورت کامل پرکنید تا اگر انمی دیگری به شما راش داد شما بتوانید با او رقابت کرده و در نبرد با او دوام بیاورید و او را با تکنیک حرفه ای و با گان اس ام جی خود بکشید زیرا اگر شما بدون چک کردن منطقه و بدون توجه به اینکه انمی جلوی شما از چه گانی استفاده می کند به او راش بدهید انمی خیلی راحت می تواند با گان های دور برد خود شما را بکشد; بدون اینکه حتی شما بتوانید خود را به نزدکی انمی برسانید.

ولی اگر راهی برای فرار نداشتید و دو طرف شما انمی بود حتما سعی کنید به سمت یکی راش بدهید و بهتر است اول یک بمب دودزا به سمت انمی که می خواهید به او راش بدهید بیندازید و سپس با یک تکنیک حرفه ای انمی اول را کشته و سریع با انداختن بمب دودزای دوم شیلد خود را پر کرده و سپس منتظر انمی بعدی باشد تا در یک فرصت خوب بتوانید با گان قدرتمند خود آن را در کمترین زمان ممکن با گان قدرتمند ام کی ۲ قدرتمند خود بکشید.

به دلیل اینکه ام کی ۲ یک مارکسمن رگباری است این امکان را به شما می دهد که خیلی راحت بتوانید انمی رو به روی خود را در سریع ترین زمان ممکن با شلیک های پشت سرهم نابود کنید.

۷: نکته شماره هفت بسیار مهم بوده و خیلی از گیمر های بازی کالاف دیوتی (CODM) نیز در اکثر مواقع با آن رو به رو هستند و در اکثر فایت ها نیز به همین روش دون و در نهایت کشته می شوند و آن نکته چیزی نیست جز غافلگیر شدن در برابر حمله سریع انمی که اکثر گیمر های بازی کالاف دیوتی در مکان های مختلف بازی یکدفعه از پشت سر غافلگیر شده و توسط انمی کشته می شود.

با نکته هایی که موجوجم به شما می گوید دیگر به هیچ عنوان نگران این شرایط نباشید و از این پس با استفاده از این تکنیک ها از غافلگیر شدن جلوگیری کرده و اگر غافلگیر شدید نیز بتوانید با استفاده از یک سری روش های گفته شده انمی رو به روی خود را دون کنید.

در اولین مرحله شما می توانید برای اینکه انمی شما را در نقشه نبیند از کلاس نینجا استفاده کنید تا انمی نفهمد که شما کجایید و بدون اینکه بتواند شما را پیدا کند شما با یک نشانه گیری حرفه ای بتوانید خیلی سریع او را با گان ام کی ۲ از دور بکشید و در مرحله دوم اگر شما توسط انمی از پشت سر ناگهان غافلگیر شدید اگر کلس دیفندر دارید بچرخید و آن را در پشت سر خود بزنید تا انمی کور شود و شما فرصت پر کردن شیلد، فرار و یا کشتن انمی را داشته باشید.

اگر شما کلس دیفندر (Defender) داشتید بعد از خوردن تیر اول و دوم خیلی سریع مکان خود را جابه جا کرده و با انداختن بمب دودزا خود را از دید انمی دور کنید و اینکه در مرحله دوم شما می توانید به جای بمب دودزا نیز از کلس اسمک استفاده کنید ولی یکی از بهترین تکنیک ها این است که به جلو فرار کنید و هنگامی که انمی راش داد سریع قدرت جابه جایی را فعال کرده و به جای اول خود برگردید و سریع انمی رو به روی خود را به وسیله ی گان قدرتمند اس ام جی خود که در کنار اسنایپ ام کی ۲خود دارید دون کنید.

حتما در هنگام اسنایپ کردن به نکته نیز توجه داشته باشید که حتماً هر چند ثانیه یک بار اطراف خود را چک کنید تا انمی از پشت شما را غافلگیر نکند.

۸: یکی از دیگر از مشکلاتی که اکثر گیمر های بازی کالاف دیوتی با آن سر و کار دارند این است که نمی دانند چگونه انمی های کمپر درون خانه را با گان ام کی ۲ و یا گان اس ام جی کمکی خود بکشند و در اکثر اوقات نیز بدون توجه به ترپ انمی بر روی ترپ انمی رفته و برق می گیرند و برای همین انمی درون خانه می تواند خیلی راحت آن ها با کمترین شلیک بکشد.

برای مقابله و همچنین نبرد با انمی های کمپر یک سری روش ها وجود دارد که ما در نکته شماره هشت برخی موارد آن را می گوییم ولی شما برای آشنایی کامل با چگونگی روش های مقابله با انمی کمپر باید به مطالب مربوط به آن در سایت موجوجم مراجعه کنید:

مجله موجوجم

 

در مرحله اول که بهترین راه برای انمی های کمپر هست استفاده از بمب ها است که بسیار برای انمی های کمپر مفید بوده و اگر شما بتوانید به صورت دقیق آن را پرتاپ کنید و با تکنیک های استفاده از آن آشنایی کامل داشته باشید خیلی راحت و سریع می توانید انمی رو به روی خود را دون کرده و آن را حتی بکشید و یا اینکه نهایتا آن ها را از محل کمپشان در آورده و در فضای آزاد با آن ها درگیر شوید و خیلی سریع با گان دور برد خود با یک راش حرفه ای بتوانید او را بکشید.

در مرحله دوم شما می توانید از پنجره به وسیله نینجا وارد خانه شده و یا به بالای سقف بروید وسپس بدون اینکه انمی بفهمد خیلی سریع او را با گان نزدیک زن خود نابود کنید و اینکه شما نیز می توانید با نینجا بالای سقف رفته و علاوه بر اینکه انمی از مکان شما خبر ندارد در هنگام نزدیک شدن زون و هنگامی که انمی از مکان کمپ خود خارج شد با یک غافلگیری سریع او را با گان ام کی ۲ کشته و به سرعت با هر وسیله ای که دارید به سمت زون حرکت کنید.

حتما سعی کنید برای انجام این کار از گان اس ام جی کنار اسنایپ خود استفاده کرده و به هیچ عنوان برای این کار از مارکسمن ام کی ۲ استفاده نکنید.

۹: یکی از مهم ترین مشکلاتی که اکثر گیمر ها رعایت نمی کنند این است که زون را دست کم می گیرند و تا اخرین لحظه در بیرون از دایره زون قرار می گیرند و برای همین در اکثر اوقات خیلی سریع توسط زون دون و در نهایت کشته می شوند.

یکی از تغییراتی که در این سیزن به بازی علاوه بر شیلدی شدن اضافه شد این بود که شما با شیلد دیگر نمی توانستید خون خود را زیاد کرده و تنها می توانستید شیلد خود را پر کنید و برای همین شما تنها می توانید در زون خون خود را افزایش دهید که از کلس متیک استفاده کرده که این کلس نیز در این موارد بسیار موثر عمل کرده و جان شما از زون گیری نجات میدهد.

شما می توانید با گان ام کی ۲ خود تمام انمی ها را نابود کرده و وین بازی را از آن خود کنید، همچنین شما می توانید به یک مکان بلند مانند تپه و سقف خانه ها رفته و از پنجره ها انمی را به وسیله اسنایپ ام کی ۲ (MK2) خیلی سریع بکشید.

۱۰: به هیچ عنوان به صورت مستقیم با انمی های دارای اسنایپ حرارتی و… به صورت مستقیم رقابت نکنید مگر اینکه گان اسنایپ را در کیف خود داشته باشید زیرا اسنایپر ها خیلی راحت می توانند شما را با دو تیر و بدون اینکه شما بتوانید با گان ام کی ۲ کاری انجام دهید در کمترین زمان ممکن بکشند و برای همین سعی کنید با یک کاور گیری خوب پشت سرهم به آن شلیک کرده و خیلی راحت و سریع آن را بکشید.

۱۱: اگر دو و یا سه نفر روبه روی شما بودند هرگز به طور مستقیم با گان ام کی ۲ به آن ها راش ندهید و سعی کنید که انمی های دور را با اسنایپ ام کی ۲ و انمی های نزدیک را با گان اس ام جی کمکی خود بکشید.

یکی از مشکلاتی که اکثر گیمر های بازی کالاف دیوتی با آن سر و کار دارند این است که تا یک اسکواد و یا دو انمی را با هم می بینند به صورت مستقیم به آن راش می دهند و برای همین خیلی سریع توسط انمی های رو به روی خود که از گان های قدرتمند مانند ای کی ۴۷ و یا هر گان دیگر که استفاده می کنند کشته می شوند.

هر چقدر هم که انمی ها رو به روی شما ضعیف باشند اگر هر کدام پنج تیر به شما بزند شما خیلی سریع و بدون اینکه بتوانید کار خاصی انجام داده با راش مستقیم خود کشته می شوید و برای همین اگر شما هم با این مشکل رو به رو هستید دیگر نگران نباشید زیرا موجوجم این مشکل را با تکنیک بسیار ویژه برای شما توضیح می دهد و شما سریع می توانید از این پس انمی روبه روی خود را در کمترین زمان ممکن به وسیله گان ام کی ۲ (MK2) بکشید.

اگر انمی های رو به روی شما در حدود چهار نفر باشند حتما سعی کنید دوتا از آن ها را با انداختن بمب و یا اسنایپ بکشید تا تعداد آن ها کاهش پیدا کند و هنگامی که تعداد آنها به دو نفر رسید دوباره با انداختن بمب های متعدد هم سعی کنید خون آنها را کم کرده و هم آن دو نفر را از هم جدا کنید و سپس هر کدام را پیدا کرده و تک به تک آن دو نفر را نیز بکشید.

اگر نتوانستید آن دونفر را با اسنایپ بزنید عقب کشیده و در فرصت مناسب تری با یک راش و تکنیک حرفه ای آنها را بکشیدو همچنین شما می توانید برای کشتن آنها از وسایل نقلیه قدرتمندی مانند کامیون برای کشتن آنها استفاده کرده و خیلی راحت از روی آنها یک بار رد شوید تا بتوانید آنها را دون کنید.

برای آشنایی کامل با ماشین آلات Call of Duty Mobile شما می توانید به مطالب مربوط به آن در سایت موجوجم که یکی از معتبرترین سایت های فروش سیپی، مراجعه کنید و هم به صورت کامل با این ماشین آلات قدرتمند بازی کالاف دیوتی آشنا شده و هم خیلی راحت با خرید سیپی با قیمت مناسب و امنیت کامل از سایت معتبر موجوجم و با زدن گردونه، کریت و… قدرت خود در بازی افزایش داده و تمام انمی های روبرو خود را خیلی راحت با گان های قدرتمند خود مانند ام کی ۲ بکشید.

۱۲: یکی از بهترین تکنیک هایی که می توان در مود بتل رویال بازی کالاف دیوتی موبایل از آن با گان اس ام جی کنار ام کی ۲ خود استفاده کرد، کمپ کردن است به طوری کر اگر انمی های رو به روی شما خیلی قدرتمند بوده و شما توان کشتن آن را نداشتید شما می توانید برای کشتن انمی خیلی راحت در یک مکان در بسته کمپ کرده و وقتی انمی وارد آن مکان شد شما خیلی راحت و سریع او را بکشید.

برای کمپ حتماً یک جای خاص نشسته و خط در را بگیرید و باید به این توجه کنید که آن مکان پنجره های زیادی نداشته باشد زیرا که انمی می تواند از طریق آن پنجره ها شما را دور زده و وارد خانه شود و برای همین سعی کنید حتما در یک مکانی کمپ کنید که پنجره کم و یا اینکه نداشته و شما خیلی راحت گان خود را بر روی در، به حالت نشانه گذاشته و در خانه را هدف بگیرید تا اینکه وقتی انمی وارد شد سریع شروع به تیراندازی کرده و خیلی راحت او را بکشید.

همچنین می توانید برای کمپ کردن در کنار استفاده از یک گان قدرتمند از قدرت هایی مانند ترپ یا نامرئی استفاده کنید تا اینکه انمی به محض وارد شدن بر روی ترپ شما رفته و یا اینکه وقتی انمی به شما نزدیک شد نامرئی را بزنید تا وقتی که انمی در خانه را باز کرد، دیدکمی به شما داشته و شما خیلی راحت تر بتوانید او را با گان قدرتمند اس ام جی خود که در کنار مارکسمن ام کی ۲ استفاده می کنید بکشید.

 

نکات ویژه در استفاده از گان ام کی ۲ سیزن ۹ مود مولتی پلیر بازی کالاف دیوتی موبایل

نکته اول

سعی کنید گان ام کی ۲ خود را قبل رسیدن به انمی در حالت نشانه گذاشته تا هنگامی که انمی را دیدید به سرعت بتوانید به آن شلیک کرده و قبل از اینکه انمی بتواند کاری انجام دهد آن را از راه دور بکشید.

 

نکته دوم

اگر سه الی چهار انگشتی نیز بازی می کنید می توانید در هنگام شلیک با گان ام کی ۲ به انمی با کلیک بر روی دکمه نشستن و فشار دادن آن بر روی زمین خوابیده و به سرعت انمی را دون کنید زیرا این کار باعث می شود که اکثر تیر های انمی خطا رفته و تیر های اسنایپ شما به انمی خورده و آن را بکشد.

 

نکته سوم

اگر انمی بیش ازحد به شما نزدیک شده بود و تا یک متری شما آمده بود حتما سعی کنید به وسیله گان ام کی ۲ خود با هیپ فایر به انمی شلیک کرده و آن را بکشید.

 

نکته چهارم

هرگز بدون چک کردن منطقه راش ندهید زیرا ممکن است انمی های پرو پلیر با اسنایپ و رایفل های دور برد آن منطقه را زیر نظر داشته و به محض ورود شما به سرعت شما را بکشند و اگر راهی به جز راش ندارید حتما ابتدا یک بمب دودزا انداخته و انمی های کمپر را از مکان کمپ آن ها در بیاورید و از راه دور به آن ها شلیک کرده و آن ها را بکشید و یا در بمب دوزا با ام کی ۲ با نشانه گیری دقیق از نزدیک به سرعت آن ها را بزنید و یا اینکه با پیدا کردن مکان انمی، آنها را با مارکسمن ام کی ۲ خود بکشید.

 

نکته پنجم

اگراتچمنتی که بر روی گان ام کی ۲ در سیزن ۹ بازی کالاف دیوتی خود انداختید یک اتچمنت کند و سنگین بوده حتما سعی کنید از راه نزدیک به انمی شلیک کنید و زیاد راش ندهید و با خط گیری های متعدد با دقت بالا آن ها را از پای در بیاورید و اگر اتچمنت سرعتی بر روی گان خود انداخته اید حتما سریع راش بدهید و انمی را از نزدیک بکشید.

اگر شما بر روی گان رایفل سیزن ۹ بازی کالاف دیوتی یعنی گان ام کی ۲ اتچمنت های سنگین انداخته باشید هرگز نمی توانید از نزدیک با انمی هایی که از گان های اس ام جی و سریع استفاده می کنند دوام آورده و سریع کشته می شوید ولی حتماً سعی کنید برای مود مولتی پلیر اتچمنت سبک و برای مود بتل رویال نیز یک اتچمنت قدرتمند دور برد و سنگین بچینید تا انمی های رو به روی شما با کمترین شلیک کشته شوند.

 

نکته ششم

حتما سعی کنید تا آنجایی که می توانید یک ام کی ۲ سبک برای خود بچینید تا در هنگام روبرو شدن با دشمن سریع گان شما بر روی نشانه رفته و شما خیلی سریع تر بتوانید تیر زدن را آغاز کرده و انمی روبروی خود را قبل از اینکه انمی بتواند به وسیله گان خود به سمت شما تیر بزند و شما را دمیج کند بکشید.

اگر شما اتچمنت های سنگین بر روی گان ام کی ۲بازی کالاف دیوتی بیندازید در اکثر اوقات در مقابل انمی هایی که در مود مولتی پلیر اتچمنت سبک بر روی اسنایپ خود چیده اند کم آورده و کشته می شوید و برای همین حتما سعی کنید یک اتچمنت سریع و همچنین دقیق را برای خود چیده و انمی ها را در کمترین زمان ممکن نابود کنید.

 

نکته هفتم

همیشه سعی کنید تکنیک های خود را بر اساس گانی که در دست دارید بچینید و هر دفعه از یک تکنیک ثابت استفاده نکنید مثلا اگر در هر بار از یک مکان می روید و انمی دیگر در مود مولتی پلیر بازی کالاف دیوتی موبایل با خط گرفتن چند بار شما را در آن مکان می زند سریع مکان خود را عوض کرده و از یک راه دیگر با دور زدن انمی سریع آن را با گان ام کی ۲ بکشید.

همان طور که گفته شد بر اساس گان خود تکنیک خود را انتخاب کنید. مثلاً اگر از گان هایی مانند ای کی ۴۷ و یا ای اس ام ده استفاده می کنید خیلی به انمی نزدیک نشده و از فواصل متوسط به انمی شلیک کنید و یا اگر از گان های اس ام جی مانند فنک و… استفاده می کنید سریع با تکنیک های حرفه ای به انمی نزدیک شده و با غافگیری او خیلی سریع و بدون اینکه انمی بتواند دمیج خاصی به شما وارد کند او را با گان ام کی ۲بکشید.

برای مثال اگر شما با گان های ای کی ۴۷ سریع به انمی نزدیک شوید انمی خیلی راحت می تواند با گان ام ایکس نه خود، شما را در کمترین زمان ممکن به وسیله ی هیپ فایر بکشد و یا برعکس.

 

نکته هشتم

یکی از مهم ترین نکاتی که در مودمولتی پلیر بازی Call of Duty موبایل باید به آن توجه کنید این است که حتما یک گان کمکی قدرتمند در کنار گان اصلی مانند ام کی ۲ استفاده کنید تا بتوانید انمی رو به روی خود را در سریع ترین زمان ممکن و خیلی راحت بکشید و اینکه اگر گان اصلی شما شاتگان بود حتما سعی کنید یک کلت دور برد برای خود چیده تا بتوانید در کنار فاصله های نزدیک انمی هایی که دور از شما قرار دارند نیز خیلی راحت و سریع بکشد.

اگر گان شما اسنایپ بود شما حتما یک کلت نزدیک زن و یا نایف قدرتمند را برای خود برداشته تا بتوانید انمی های نزدیک به خود را نیز خیلی راحت و سریع بکشید.

پس شما می توانید با مطالعه مطالب بالا به صورت کامل با گان بسیار خوب گان مارکسمن ام کی ۲ سیزن ۹ بازی کالاف دیوتی موبایل آشنا شده و با چیدن یک اتچمنت خوب تمام انمی های روبه روی خود را نابود کرده و با کشتن آن ها با اقتدار برنده بازی شوید، همچنین شما می توانید با خرید سیپی با قیمت مناسب و امنیت کامل از سایت موجوجم و با زدن گردون، کریت و… به مدل های اپیک و لجندری گان ام کی ۲ دست پیدا کنید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بررسی کامل گان ام کی 2 بازی کالاف دیوتی