موجو جم

ورود | ثبت نام

گیم پلی کالاف دیوتی وارزون موبایل

امروز در این مقاله به سراغ گیم پلی بازی کالاف دیوتی وارزون رفته ایم با موجوجم همراه باشید.

گیم پلی کالاف دیوتی  وارزون موبایل :

قطعا همه دوست داران بازی های ویدئویی با بازی جذاب و معرکه کال آف دیوتی یا همان ندای وظیفه آشنایی کامل دارند و جز محبوب ترین بازی هایشان در لیست بازی های سبک بقا می باشد.

در این گفتار به بررسی بازی کالاف دیوتی وارزون می پردازیم و بیشتر با این بازی جذاب آشنا خواهیم شد. با موجوجم همراه باشید.

گیم پلی کالاف دیوتی وارزون موبایل
گیم پلی کالاف دیوتی وارزون موبایل
بازی کالاف دیوتی وارزون موبایل :

نام بازی جدید شرکت اکتیوژن بازی کالاف دیوتی وارزون می باشد که در حال حاضر برای پلتفرم های پلی استیشن ۴، ایکس باکس ۱ و کامپیوتر منتشر شده است.

بازی کال آف دیوتی وارزون در سال ۲۰۲۰ به صورت رایگان در فروشگاه های پلی استیشن و ایکس باکس در دسترس قرار گرفت. حجم بازی در هنگام عرضه نزدیک به ۶۰ گیگابایت بود و پس از آپدیت های بعدی به ۸۰ گیگابایت نیز رسید.

در ابتدا برای ورود به بازی باید یک حساب کاربری اکتیوژن درست کنید تا قادر به استفاده از بازی بشوید. سبک بازی کال آف دیوتی وارزون  تلاش برای بقا می باشد و مثل تمام بازی های این سبک هدف شما در بازی زنده ماندن می باشد.

بر خلاف سایر بازی های بتل رویال که بیشترین ظرفیت هر مبارزه ۱۰۰ نفر بود در بازی کال آف دیوتی وارزون حداکثر ظرفیت ۱۵۰ نفر می باشد همین موضوع باعث شد تا هیجان بازی بیشتر شود و برخورد های بیشتری در بازی شکل بگیرد.

در بازی کال آف دیوتی وارزون به سه شکل ۱نفره، دو نفره و سه نفره می توانید به بازی بپردازید و یا با تشکیل تیم های ۲ یا ۳ نفره یک بازی گروهی جذاب را تجربه کنید.

در بازی علاوه بر سلامت بازیکنان حفاظ ضد گلوله نیز نقش بسیار مهمی دارد. در طول مبارزه نقشه بازی محدود تر خواهد شد و گاز سمی موجود در محیط بازی باعث میشود شما به میدان نبرد بروید.

با شروع بازی شما از هواپیما به زمین می پرید و هر زمان که بخواهید می توانید چتر خود را باز کنید. اولین کار پیدا کردن سلاح های کشنده و کاربردی  می باشد.

مبارزه هر بار سنگین تر می شود و شما باید تلاش کنید تا هرچه می توانید افراد زیادی را از بین ببرید. با جستجو در محیط نقشه می توانید پول به دست آورید و با آن پول هم تیمی کشته شده را به بازی بر گردانید و یا از آن پول برای ارتقا سلاح های خود استفاده کنید.

شما با چند ساعت بازی کردن کاملا متوجه می شوید که کال آف دیوتی وارزون واقعا یک بازی بی نظیر می باشد و گیم پلی آن منحصر به فرد است. در بازی دیگر بسته های سلامت وجود ندارد و در صورت آسیب دیدن بعد از چند لحظه دوباره به حالت اول باز می گردید.

بازی کال آف دیوتی وارزون از تنوع بسیار خوبی در قسمت اسلحه ها و ماشین ها بهره می برد علاوه بر اسلحه های مدرن اسلحه های کلاسیک که حتی بعضی از آن ها مربوط به جنگ جهانی دوم نیز می باشند وجود دارد.

یا می توان به وجود چندین نوع اسلحه از یک مدل خاص اشاره نمود. در بازی کال آف دیوتی وارزون شما برای شخصی سازی سلاح های خود اختیارات بیشتری دارید.

در حال حاضر ۵ وسیله نقلیه در بازی وجود دارد که هر کدام برای شرایط مخصوصی در نظر گرفته شده اند مثلا بعضی ماشین ها برای جاده های درون شهری مناسب هستند و برخی برای جا به جایی افراد گروه و بعضی دیگر نیز برای جا به جایی سلاح و تجهیزات می توان از آن استفاده کرد.

یکی از جذاب ترین قسمت های بازی وجود پول و فروشگاه درون بازی می باشد، شما به واسطه پول هایی که در طول بازی به دست می آورید می توانید آیتم های کاربردی مثل Armor Plate, Gas Mask,  زنده کردن هم تیمی خود را خریداری کنید.

همان طور که می دانید بازی کال آف دیوتی وارزون کاملا به صورت رایگان عرضه گردیده است و پرمیومیوم پس تنها را در آمد زایی شرکت اکتیوژن می باشد زمانی که شما بازی را نصب می کنید در دسته کاربران Free Pass قرار می گیرید ولی با خرید ۱۰۰۰ CP بازی خود را به کاربر ویژه ارتقا خواهید داد و می توانید از امکانات جذاب و بهتری استفاده کنید.

پس از دریافت پریمیوم پس با انجام ماموریت های مختلف روزانه و یا هفتگی می توانید اسلحه هایی با ظاهری منتوع تر و کاراکتر های به خصوصی را دریافت کنید که فقط برای کاربران ویژه طراحی شده است.

گیم پلی بازی کالاف دیوتی وارزون :

بازی از دو حالت مختلف بتل رویال و پلاندر حمایت می کند. حالت بتل رویال کاملا شبیه به بازی های موجود دیگر در همین سبک می باشد.

اولین خلاقیت اکتیوژن  در شیوه باز گشت به بازی قابل مشاهده می باشد، شما بعد از این که در بازی کشته می شوید به زندان Gulag خواهید رفت و در آن جا یک نبرد دونفره با  بازیکن بازی دیگر که مثل شما کشته شده خواهید داشت و در صورتی که در این مبارزه پیروز شوید به بازی بر می گردید. حالت پلاندر حالت جدیدی است که جدیدا در کنار سبک بتل رویال از آن رونمایی شده است در این حالت شما هر بار بعد از کشته شدن به بازی برمی گردید.

در این مود تنها هدف شما در بازی به دست آوردن ۱ میلیون دلار پول می باشد که برای رسیدن به این پول می توانید از ۲ راه استفاده کنید : ۱- جمع کرن پول در خانه ها و مناطق مسکونی و ۲- کشتن بازیکنان دیگر و برداشتن پول آن ها.

در حالت پلاندر جدولی وجود  دارد که افردای که بیشترین پول را جمع کرده اند نشان داده می شود پس حسابی مواظب باشید.

ویژگی های بازی کال آف دیوتی وارزون :
  • تنوع زیاد در اسلحه ها و وسایل نقلیه.
  • قلبلیت شخصی سازی کاراکتر و سلاح ها از طریق خرید سی پی.
  • داری مود جذاب پلاندر.
  • دارای ویژگی کراس پلتفرم.
  • دارای فروشگاه درون برنامه ای برای خرید سایر آیتم های اختصاصی.
  • امکان بازگشت مجدد به بازی بعد از کشته شدن.
  • گان پلی با تنوع بسیار عالی.
  • نبردهایی به صورت ۱۵۰ نفره .

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

گیم پلی کالاف دیوتی وارزون موبایل