موجوجم | خرید جم

ورود | ثبت نام

کسب درآمد از فروش محصول بازی در موجوجم

کسب درآمد از فروش محصول بازی در موجوجم

 

تیم موجوجم، با توجه به افزایش محبوبیت بازی و سرگرمی و از طرف دیگر با توجه به اینکه این روزها می توانید از هر توانایی که دارید به راحتی کسب درآمد هم داشته باشید، بر آن شد که بستر مناسبی را برای علاقه مندان صنعت سرگرمی و بازی ایجاد نماید تا علاوه بر لذت برن از بازی، کسب درآمد هم داشته باشید. یکی از راه های کسب درآمد از بازی و سرگرمی، از طریق فروش محصولات بازی است.

در کسب درآمد از فروش محصول بازی در موجوجم، شما می توانید از هر آنچه در بازی شما و قابل انتقال به اکانت دیگر بازیکنان آن بازی باشد، کسب درآمد کنید. ما با تعریف محصول جدید در سایت موجوجم، محصول شما که ثمره مهارت بازی شما است را در سایت به فروش می رسانیم تا هم در این گرانی دلار، بازی را برای بازی کنندگان حرفه ای و طرفداران بازی های ویدیویی، آسان تر کنیم و هم شما از مهارت خود به درآمد برسید. فروش سکه ساکراستارز (Soccer Stars) یا گلد ورد اف وار کرفت (World of Warcraft) نمونه هایی از کسب درآمد از فروش محصول بازی هستند و شما می توانید از این بستر، از مهارتی که در بازی و سرگرمی دارید، کسب درآمد داشته باشید.

در صورتی که علاقه به کسب درآمد ازفروش محصولات بازی و سرگرمی دارید، کافی است با تکیل فرم مربوطه،درخواست خود را به مجموعه موجوجم ارجاع دهید.

ما ارزش مهارت و استعداد شما را می دانیم و با شما تماس خواهیم گرفت.