موجوجم | خرید جم

ورود | ثبت نام

کسب درآمد از مهارت فعالیت بازی در موجوجم

کسب درآمد از مهارت فعالیت بازی در موجوجم

 

تیم موجوجم، با توجه به افزایش محبوبیت بازی های ویدیویی و از طرف دیگر با توجه به اینکه این روزها می توانید از هر توانایی که دارید، به راحتی کسب درآمد هم داشته باشید، بر آن شد که بستر مناسبی را برای علاقه مندان بازی های ویدیویی ایجاد نماید تا علاوه بر لذت برن از بازی، کسب درآمد هم داشته باشید. یکی از راه های کسب درآمد از بازی و سرگرمی، به فعالیت در بازی و سرگرمی مربوط می شود. به عنوان مثال، خدمات عبور از مراحل سخت، بالا بردن رنک و لِوِل آپ در تمام بازی های ویدیویی در این دسته از روش های کسب درآمد در موجوجم قرار می گیرند.

به اعتقاد ما، بازی کردن، یک نوع مهارت است؛ در این صورت کمک خواستن از کسی با مهارت بالا در بازی یا سرگرمی نیز مانند کمک خواستن از کسی است که در زمینه سلامتی ماهر است یا مثل زمانی است که در هنگام داشتن مشکل، به پزشک مراجعه می کنیم.

حتما از شنیدن این که یکی از بهترین راه های کسب درآمد در کشور استرالیا مربوط به گیمرها و بازی کنندگان حرفه ای و کسب درآمد از مهارت فعالیت در بازی و سرگرمی است، متعجب می شوید! بعلاوه تمام بازی های بزرگ، مسابقات سالانه با جوایز میلیون دلاری برگزار می کنند که از دیگر منابع درآمد برای گیمر های حرفه ای به شمار می آید. موجوجم نیز لیگ هایی با جوایز نقدی را برگزار می کنید که شما با نصب اپلیکیشن می توانید از آن ها با خبر شوید و در لیگ بازی خود شرکت کنید.

اگر شما مهارتی در هریک از بازی های پرطرفدار دارید که فکر می کنید بقیه نیز به دنبالش هستند، کافی است با تکمیل فرم مربوطه، درخواست خود را به مجموعه موجوجم ارجاع دهید، تا به عنوان محصول و یا خدمتی جدید در سایت و اپلیکیشن موجوجم معرفی شود و شما در سود حاصله از فروش طبق قرارداد بهره مند شوید.