موجو جم

ورود | ثبت نام

گرفتن ریزور بک رایگان اپیک بازی کالاف دیوتی موبایل

بالاخره سیزن جدید رسید و ما برگشتیم با کلی از ماموریت های ویژه، هیجان انگیز و جذاب که اولین ماموریت ریزور بک رایگان بسیار زیبای اپیک بوده، پس برای آشنایی کامل و سریع ترین راه انجام این ماموریت مطالب زیر را تا پایان بخوانید.

 

گرفتن ریزور بک رایگان اپیک بازی کالاف دیوتی موبایل

گان های اس ام جی (SMG) مانند گان ریزور بک رایگان بازی کالاف دیوتی موبایل یکی از بهترین و پرکاربرد ترین گان ها در بازی کالاف دیوتی هستند.

این گان ها آنقدر قدرتمند و سریع هستند که هم در مود مولتی پلیر و هم در مود بتل رویال نیز می توان از آنها استفاده کرد و این قدرت و سرعت بسیار بالای آنها به این دلیل است که فایرریت این گان ها مانند ریزور بک رایگان بازی کالاف دیوتی بسیار بالا بوده و این فایر ریت فوق العاده و بسیار بالا به این گان ها این امکان را می دهد که خیلی سریع تر از گان های دیگر تیر های خود را شلیک کرده و سریع تر از دشمن با شلیک های بیش تر آن را از پای در بیاورند.

ریزور بک رایگان اپیک بازی کالاف دیوتی موبایل
ریزور بک رایگان اپیک بازی کالاف دیوتی موبایل

 

قدرت برخی از گان های اس ام جی (SMG) مانند ریزور بک (Razor Back) رایگان بازی کالاف دیوتی موبایل نیز بسیار بالا بوده به طوری که قدرت برخی از آنها به گان های رایفل قدرتمند مانند ای کی ۴۷ (AK-47) نیز می رسد و برای همین از نزدیک حتی در مقابل انمی هایی که گان ای کی ۴۷ و یا هر گان قدرتمندی که دارد می توان مقابله کرد و حتی در خیلی از اوقات نیز انمی رو به رو را از پای در آورد.

اما یکی از مهم ترین مشکلات گان های اس ام جی این است که این گان ها بر خلاف قدرت و همچنین سرعت بسیار زیادی که دارند دارای یک برد کم هستند که این امر باعث می شود که شما در فواصل دور هم در مود مولتی پلیر و هم در مود بتل رویال دچار مشکل شوید و نتوانید در مقابل دشمنان خود با این گان یعنی ریزور بک (Razor Back) رایگان بازی کالاف دیوتی دوام آورده و کم آورید.

به همین دلیل همیشه سعی کنید هم در مود بتل رویال و هم در مود مولتی پلیر ابتدا به دشمن خود نزدیک شده و سپس خیلی راحت بتوانید قبل از اینکه انمی حتی فرصت تیر زدن پیدا کند در سریع ترین زمان ممکن او را غافلگیر کرده و خیلی راحت او را به وسیله ریزور بک رایگان بازی کالاف دیوتی بکشید.

برای آشنایی شما با تکنیک های ویژه در استفاده از گان های اس ام جی ما آن در مطالب دیگر در سایت موجوجم برای هر گان به صورت خلاصه و مفید برای شما گفته ایم که شما با خواندن آن می توانید از این پس خیلی راحت تر هم در مود بتل رویال و هم در مود مولتی پلیر بازی کرده و دیگر در مقابل انمی هایی که از گان های قدرتمند مانند ای کی ۴۷ و یا اسنایپ استفاده می کنند کم نیاورده و خیلی راحت آن ها را به وسیله ریزور بک رایگان بازی کالاف دیوتی از پای در آورید بدون آنکه به شما دمیج خاصی وارد شود.

زیرا اگر شما قوی ترین اس ام جی ها را در دست داشته باشید ولی ندانید که چگونه از آن استفاده کنید خیلی راحت حتی در مقابل انمی ها کم آورده و سریع کشته می شوید.

حتما برای آشنایی کامل با تکنیک های ویژه استفاده از گان های اس ام جی و… مجله موجوجم را دنبال کنید.

برای آشنایی شما با ماموریت ریزور بک رایگان اپیک بازی Call of Duty Mobile ما آن را به صورت بخش های جداگانه برای شما توضیح داده ایم.

ریزور بک (Razor Back)
ریزور بک (Razor Back)

 

ماموریت شماره ۱: پنج بار مود مولتی پلیر بازی کالاف دیوتی را بازی کنید

ماموریت شماره یک گان ریزوربک رایگان بازی کالاف دیوتی بسیار آسان بوده و شما باید تنها برای گرفتن آن خیلی راحت بخش مولتی پلیر بازی کالاف دیوتی بازی کنید و با پنج بار بازی کردن خیلی سریع این ماموریت را نیز انجام دهید. برای سریع تر انجام شدن این ماموریت شما می توانید مود های فری فر ال و یا تیم دس مچ را برای خود انتخاب کنید و به وسیله ی آن خیلی راحت و سریع این ماموریت را انجام دهید.

 

ماموریت شماره ۲: سه بار در قسمت های نارنجی مود بتل رویال بازی کالاف دیوتی موبایل فرود بیایید

در ماموریت شماره ۲ از ماموریت های ریزوربک رایگان بازی کالاف دیوتی شما باید پس از جدا شدن از جت ویژه و جنگی خود در مود بتل رویال بازی کالاف دیوتی به تعداد سه بار در هرمنطقه نارنجی که دلتان می خواهد فرود بیایید و با سه بار فرود آمدن این ماموریت را نیز انجام دهید.

 

ماموریت شماره ۳: ده انمی را در منطقه ی نارنجی مود بتل رویال بازی کالاف دیوتی بکشید

در این ماموریت ریزور بک رایگان بازی کالاف دیوتی شما نیز باید پس از فرود آمدن از جت ویژه و جنگی خود در هر منطقه نارنجی که دلتان می خواهد فرود آمده و سپس در همان مکان ۱۰ انمی را بکشید و نیازی نیست که حتما این کار را در یک دور انجام دهید بلکه شما می توانید در چند دور بازی کردن در مناطق نارنجی فرود آمده و کیل خود را به ده برسانید.

و اینکه اصلا مهم نیست که در کدام مپ مود بتل رویال بازی کالاف دیوتی این ماموریت را انجام دهید. شما بنا برعلاقه خود می توانید هرمپی که دلتان می خواهد را انتخاب کرده و ماموریت را در آن مپ نیز انجام دهید.

 

ماموریت شماره ۴: به تعداد سه بار گان خود را از ایر دراپ بیرون بیاورید

در ماموریت شماره ۴ از ماموریت های ریزور بک رایگان بازی کالاف دیوتی موبایل شما باید تنها سه بار گان خود را از ایر دراپ در آورده تا این ماموریت نیز انجام شود. برای سریع تر انجام شدن آن نیز شما می توانید ابتدا به یک مکانی که هلی کوپتر دارد بروید و سپس خیلی سریع با آمدن ایر دراپ ها به تعداد سه بار گان های خود را در بیاورید تا این ماموریت شما نیز انجام شود.

 

ماموریت شماره ۵: هفت انمی را با گان ساخته شده خود از ایردراپ بکشید

در ماموریت شماره ۵ نیز شما باید با گانی که از ایر دراپ (AirDrop) در می آورید هفت انمی را بکشید.

 

ماموریت شماره ۶: پنج انمی را باهدشات بکشید

برای انجام این ماموریت از ماموریت ریزور بک (Razor Back) رایگان بازی کالاف دیوتی موبایل نیز شما می توانید از اسنایپ استفاده کرده و با نشانه گیری دقیق بر روی سر انمی آنها را هدشات کنید.

 

ماموریت شماره ۷: سه بار در مکان مود بتل رویال فرود بیایید

در این ماموریت نیز شما می توانید اگر مکانی به این نام در بازی بود در آن فرود بیایید و اگر هم نه دوبار در هر مکانی که می خواهید در مود بتل رویال بازی کالاف دیوتی فرود بیایید.

پس دیگر معطل نکنید و با خواند مطالب بالا خیلی راحت و سریع ریزور بک رایگان بازی کالاف دیوتی موبایل را در سریع ترین زمان ممکن برای خود بگیرید، همچنین شما می توانید با خرید سیپی بازی کالاف دیوتی موبایل با قیمت مناسب و امنیت کامل از سایت موجوجم به مدل های اپیک و لجندری این گان دست پیدا کرده و با قدرت هر چه تمام تر همه دشمنان را نابود کنید.

 

4 دیدگاه دربارهٔ «گرفتن ریزور بک رایگان اپیک بازی کالاف دیوتی موبایل»

    1. درود.
      پس از اینکه پیام اعمال شدن سفارش توسط موجوجم برای شما ارسال گردید، وارد اکانت خود شوید تا قبل از آن لطفاً وارد اکانت خود نشوید.
      ممنون.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

گرفتن ریزور بک رایگان اپیک بازی کالاف دیوتی موبایل
گیم چیست؟
فرهنگ صحیح بازی های ویدئویی
e505

گیم چیست؟

آیا تا به حال این سؤالات هنگام بازی یا پس از آن ذهنتان را مشغول کرده است؟ گیم چیست یا بازی از چه زمانی همراه

بیشتر بخوانید »