موجو جم

ورود | ثبت نام

خرید گیفت کارت گوگل پلی

موجوجم صحت گیفت کارت ها را کاملاً تایید میکند، اما توجه داشته باشید باشید که نحوه Redeem و استفاده از گیفت کارت کاملاً به عهده شخص خریدار میباشد. لذا موجوجم مسؤلیتی در این مورد نخواهد داشت و پیشنهاد میشود، در صورتی که اطلاعات کافی از Redeem کردن گوگل گیفت کارت ندارید، مستقیماً جم بازی را از موجوجم خریداری کنید.

 
گیفت کارت (gift card)، خرید گیفت کارت (گوگل پلی)

گیفت کارت ها انواع مختلفی دارند که هر گیفت کارت برای فروشگاه اینترنتی مخصوص به خود است و شما تنها می توانید از آن گیفت کارت برای خرید از آن فروشگاه و اعتبار برنامه هایی که برای خرید با این فروشگاه مشارکت دارد استفاده کنید. ما در مطالب زیر به بررسی کامل گیفت کارت گوگل پلی که یکی از پرکاربرد ترین گیفت کارت ها در زمینه خرید درون برنامه ای و… است می پردازیم.

گیفت کارت گوگل پلی، خرید گیفت کارت (Google Play

گیفت کارت گوگل پلی (gift card) یا همان کارت هدیه یکی از کارت های اعتبار اینترنتی مخصوص به گوگل پلی است، که شما به وسیله آن می توانید هر برنامه ای که در گوگل پلی و همچنین اعتبار های درون برنامه ای مانند سی پی، جم، موسیقی، کتاب های الکترونیکی و… را به راحتی و با استفاده از کد مخصوص آن خریداری کنید.

گیفت کارت گوگل پلی را از کجا و چگونه خریداری کنیم؟

شما می توانید همه نوع گیفت کارت گوگل پلی را با قیمت بسیار ارزان و امنیت کامل از سایت موجوجم خریداری کنید. برای آشنایی کامل با نحوه خرید گیفت کارت گوگل پلی از سایت موجوجم به لینک زیرمراجعه کنید.
https://yek.link/mojogem_tutorial

چرا گیفت کارت گوگل پلی را از موجوجم بخریم؟

سایت موجوجم با ۷ سال سابقه درخشان و پشتیبانی بسیار ویژه یکی از معتبر ترین و امنیتی ترین سایت ها با داشتن نماد اعتماد الکترونیک و همچنین نماد ساماندهی در خرید گیفت کارت (Google Play Gift Card)، سکه، ایونت و… است.

برای اطمینان و اعتماد کامل از این سایت می توانید به منوی زیر مراجعه کرده و با کلیک بر روی عکس نماد اعتماد الکترونیک در صفحه ی جدید وارد سایت منوی اعتماد الکترونیک شده تا از امنیت و اعتبار کامل این سایت اطمینان کامل پیدا کنید.

سایت رسمی نماد اعتماد الکترونیک برای موجوجم

علاوه بر امنیت کامل در خرید گیفت کارت (گوگل پلی) و… موجوجم پشتیبانی های ویژه ای برای پاسخگویی به شما را دارد که در همان لحظه پرسش و یا درخواست شما از پشتیبان ها، پشتیبان ها پاسخ شما را می دهند و شما می توانید برای مراجعه به آن بر روی منوی آن در سایت کلیک کنید و یا برای ارتباط مستقیم با پشتیبان ها با شماره ۰۲۱۹۱۰۱۰۴۱۴ تماس بگیرید تا آنها پیگیری های لازم را انجام داده و مشکل شما را حل کنند.

همچنین موجوجم با داشتن قیمت های بسیار ارزان برای انواع اعتبار های بازی مانند گیفت کارت (گوگل پلی)، سکه، یوسی، سیپی و… در سریع ترین زمان ممکن (۸ صبح الی ۱۲ شب) آنها را برای شما واریز می کند و همچنین در زمان های مختلف برای رضایت بیش تر شما مشتریان عزیز کد تخفیف های ویژه ای را برای خرید گیفت کارت (گوگل پلی) و سکه و سیپی و جم و… به شما هدیه داده تا با قیمتی بسیار کمتر محصولات را خریداری کنید.

و اینکه یکی از مهم ترین ویژگی موجوجم شفافیت سایت آن است به طوری که حتی آدرس خود موسسه موجوجم در سایت نماد اعتماد الکترونیک با تصویر واضح و همچنین نقشه دقیق جی پی اسی برای شما قرار داده که کمتر سایت و موسسه ای پیدا می شود که همچنین کاری بکند و درآخر اینکه این موسسه با هدف کمک به شما مشتریان عزیز برای خرید اعتبار بازی ها مانند گیفت کارت (گوگل پلی) و… که به دلیل تحریم های دیگر کشور ها شما امکان خرید مستقیم را از آن بازی را ندارید به وجود آمده و آنها را با مناسب ترین قیمت به شما می فروشد، تا شما بتوانید با قیمت بسیار ارزان و امنیت کامل هر اعتباری که می خواهید را مانند گیفت کارت (گوگل پلی)، سکه و… را خریداری کرده و بهترین لحظه ها را با خرید خود تجربه کنید.