چگونه به یک پرو پلیر مود مولتی پلیر بازی کالاف دیوتی موبایل تبدیل شویم

نوبتی هم که باشه دیگه نوبت آموش های ویژه و دوست داشتی موجوجم هست، امروز به سراغ نکاتی بسیار مهم در مورد تبدیل شدن به یک پرو پلیر مود مولتی پلیر بازی کالاف دیوتی موبایل میرویم.

 

چگونه به یک پرو پلیر مود مولتی پلیر بازی کالاف دیوتی موبایل تبدیل شویم؟

خیلی از وقت ها دلتان خواسته که به یک پلیر بسیار قدرتمند در مود مولتی پلیر بازی کالاف دیوتی موبایل تبدیل شوید و هر پلیری که به سمت شما می آید را در چند ثانیه با شلیک های بسیار دقیق خود نابود کنید و اینکه بتوانید با هر گانی که به دست شما می آید خیلی راحت کار کنید.

اما تا به حال به هر دری که زدید و هر راهی را که رفتید به مشکل خورده اید و به جای اینکه شما بتوانید انمی جلوی خود را بکشید با اشتباه های متعدد خود یک فرصت ویژه برای انمی ایجاد کرده و انمی سریع شما را کشته است; اما دیگر به هیچ عنوان نگران این مشکل نباشید زیرا ما در مطالب زیر نکاتی بسیار ویژه و مهم را برای تبدیل شدن به پرو پلیر مود مولتی بازی کالاف دیوتی را به شما معرفی کرده ایم.

پس زمان را از دست نداده و برای تبدیل شدن به پرو پلیر مود مولتی پلیر بازی کالاف دیوتی مطالب زیر را تا انتها مطالعه کنید. برای آشنایی بهتر و همچنین یادگیری آسان تر ما نکات ویژه و بسیار مهم را برای تبدیل شدن به پرو پلیر مود مولتی بازی کالاف دیوتی را به صورت بخش های جداگانه برای شما توضیح داده ایم.

 

چگونه به یک پرو پلیر مود مولتی پلیر بازی کالاف دیوتی موبایل تبدیل شویم

چگونه به یک پرو پلیر مود مولتی پلیر بازی کالاف دیوتی موبایل تبدیل شویم

 

1: از گان های قدرتمند استفاده کنید

یکی از مهم ترین نکاتی که شما برای تبدیل شدن به پرو پلیر مود مولتی بازی کالاف دیوتی باید به آن توجه داشته باشید این است که از گان های قدرتمند و سریع استفاده کنید تا بتوانید دشمنانی که رو به روی شما قرار دارند را در سریع ترین زمان ممکن نابود کرده و آن ها را بکشید.

زیرا اگر شما یک پلیر حرفه ای هم در مود مولتی پلیر بازی Call of Duty Mobile باشید بدون یک گان قدرتمند و سریع در برابر پلیر های نسبتاً ضعیف هم دوام نیاورده و سریع کشته می شوید، برای آشنایی کامل با بهترین گان های مود مولتی پلیر بازی کالاف دیوتی موبایل به لینک زیر مراجعه کنید:

بهترین گان های مود مولتی پلیر بازی کال اف دیوتی موبایل

 

همچنین شما می توانید با خرید سیپی کال اف دیوتی با قیمت بسیار مناسب و امنیت کامل از سایت موجوجم و با زدن کریت، گردونه و… به مدل های اپیک و لجندری این گان ها دست پیدا کرده و با قدرت هرچه تمام تر با گان های آتشین خود بتوانید هر دشمنی که بر سر راه شما قرار می گیرد را در کمترین زمان ممکن نابود کنید.

 

2: شناخت دقیق از انمی های رو به روی خود و منطقه بازی

دومین نکته که بسیار مهم بوده و شما برای تبدیل شدن به پرو پلیر مود مولتی پلیر بازی کالاف دیوتی باید آن را رعایت کنید این است که حتما در ابتدا که بازی شروع می شود و بازی، دشمنان شما به همراه گان هایشان نشان می دهد را دیده و گان های آن ها را چک کنید تا بتوانید علاوه بر انتخاب گان مناسب برای مقابله با گان های انمی با یک استراتژیک بسیار حرفه ای آن ها را غافلگیر کرده و آن ها را دون کنید.

برای مثال مثلا اگر دشمن شما از گان هایی مانند فنک (Fennec) و اس ام جی ها (SMG) استفاده می کرد شما از دور خط آن را گرفته و به وسیله اسنایپ و یا گان های دور برد آن ها را دون کنید و یا اگر مثلا دشمن شما از گان های دوربردی مانند اسنایپ استفاده می کرد حتما سعی کنید از طریق راه های جداگانه آن ها را دور زده و با یک گان اس ام جی و یا فنک آن را بکشید.

یکی از مهم ترین دلایلی که ما باید مپ را بشناسیم این است که بتوانیم با شناخت دقیق خود و جایگیری در مکان های مناسب نسبت به دشمن یک برتری مکانی پیدا کرده و آن ها را بکشیم و یا اینکه توسط انمی های کمپر غافگیر نشده و بسیاری از چیز های دیگر که با شناخت دقیق از مپ می توانیم از آن استفاده کرده و برنده بازی شویم تا در نهایت به پرو پلیر مود مولتی پلیر بازی کالاف دیوتی موبایل تبدیل شویم.

 

 پرو پلیر مود مولتی پلیر بازی کالاف دیوتی موبایل

پرو پلیر مود مولتی پلیر بازی کالاف دیوتی موبایل

 

3: هرگز بدون چک کردن منطقه راش ندهید

خیلی از ما فکر می کنیم که اگر سریع به سمت انمی برویم می توانیم خیلی سریع او را دون کنیم و راحت و به پرو پلیر مود مولتی پلیر بازی کالاف دیوتی تبدیل شویم و برای همین بدون چک کردن منطقه به سمت انمی راش می دهیم و اکثر اوقات نیز به وسیله انمی رو به روی خود دون می شویم پس حتما سعی کنید قبل از راش دادن منطقه را کامل چک کرده و اگر انمی خط آن منطقه را نگرفته بود راش خود را آغاز کرده و انمی های رو به رو خود را دون کنید.

 

4: از تکنیک ویژه خط گیری استفاده کنیم

کمتر کسی در بازی کالاف دیوتی است که از این تکنیک آگاه باشد و اکثر پرو پلیر های مود مولتی پلیر بازی کالاف دیوتی که از این تکنیک آگاه هستند خیلی راحت می توانند حتی یک به دو را دون کنند و وین بازی را از آن خود کنند.

تکنیک خط گیری به این صورت است که شما ابتدا به مکانی که انمی های روبروی شما قرار است از آن منطقه به سمت شما راش بدهند رفته و سپس در دور ترین نقطه ای که به آن منطقه دید دارید در یک مکان مناسب کمپ می کنید و گان خود را به صور نشانه گذاشته تا هنگامی که انمی وارد آن منطقه شد بتوانید خیلی سریع به آن شلیک کرده و با شلیک های دقیق خود آن را بکشید.

شاید در ظاهر این تکنیک کمی ساده باشد اما کاربرد بسیار ویژه ای در بازی شما داشته و در وین گرفتن شما در بازی بسیار موثر است.

 

5: استفاده درست ومناسب از بمب ها

حتما سعی کنید از بمب هایی که دارید در مکان و زمان درست و نهایت استفاده را کرده و به وسیله آن بیش ترین ضربه را به دشمن بزنید.

امیدواریم که با خواندن و رعایت نکات ویژه و بسیار مهم برای تبدیل شدن به پرو پلیر مود مولتی پلیر بازی Call of Duty به صورت کامل آشنا شده و به یک پلیر بسیار حرفه ای و قدرتمند در مود مولتی پلیر بازی کالاف دیوتی موبایل تبدیل شوید. پس شما می توانید با یادگیری و رعایت این نکات ویژه و حرفه ای به پرو پلیرمود مولتی پلیر بازی کالاف دیوتی تبدیل شده و خیلی راحت انمی هایی که به سمت شما راش می دهند را در کمترین زمان ممکن با شلیک های دقیق خود نابود کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.