موجو جم

آموزش دانلود بازی کالاف دیوتی وارزون برای اندروید

هدف از نوشتن مقاله بررسی مطالبی در مورد آموزش دانلود بازی کالاف دیوتی وارزون برای اندروید، قابلیت ها و سیستم مورد نیاز آن می باشد.

معرفی کالاف دیوتی وارزون:

یکی از جدید ترین و پیشرفته ترین نسخه بازی کالاف دیوتی، بازی وارزون می باشد. به عبارت دیگر سازنده بازی کالاف با افزایش آیتم های این بازی و پیشرفته کردن آن، بازی کالاف دیوتی وارزون را به عنوان نسخه جدید در سایت خود قرار داده است. بنابراین بازیکنان و کاربران بازی کالاف با هیجان و انگیزه بیشتری این نسخه از آن را دانلود می کنند زیرا در بازی وارزون از سلاح ها و ابزار های جنگی پرقدرت استفاده شده است.

همچنین بازیکنان به دنبال رقابت های سنگین با دیگر کاربران و بازیکنان کالاف دیوتی وارزون می باشند. بازیکنان با تمام توان و قدرت پس از وارد شدن به میدان نبرد، لباس، تجهیزات جنگی، سلاح های قدرتمند، تفنگ و دیگر وسایل را جمع آوری می کنند. سپس با آمادگی کامل، با سلاح های قدرتمند و با هدف پیروز شدن وارد میدان مبارزه با تیم های رقیب می شوند.

در جزیره این بازی ۱۲۰ بازیکن در میدان نبرد وجود دارند که از میان تمامی این بازیکن ها یک تیم یا یک نفر برنده می شود و پاداش بازی را کسب میکند. سبک این بازی برگرفته از بازی کال اف دیوتی موبایل، اکشن و کلاسیک می باشد.

سبک بازی کالاف دیوتی وارزون موبایل مانند دیگر بازی های اکشن و بتل رویال، کلاسیک و شوتر می باشد. همچنین علاوه بر برخورداری از گرافیک و طراحی بسیار شیک و جذاب، از کاراکتر هایی با ویژگی های منحصر به فرد برخوردار است. علاوه بر این هر یک از شخصیت های موجود در این بازی دارای قابلیت ها و ویژگی های مخصوص هستند، لذا افراد برای این بازی از هیجان بسیاری برخوردار هستند.

 

آموزش دانلود بازی کالاف دیوتی وارزون برای اندروید
آموزش دانلود بازی کالاف دیوتی وارزون برای اندروید

 

آموزش دانلود بازی کالاف دیوتی وارزون برای اندروید:

همان ‌طور که می ‌دانیم نسخه اندروید لازم برای نصب این بازی به دلیل حجم بسیار بالایی که دارد، ۷ به بالا می باشد. چرا که این بازی به طور خودکار فایل های مورد نیاز را دانلود می کند. بنابراین حجم آن در طول بازی افزایش پیدا می کند، لذا افراد برای دانلود بازی در گوشی های اندروید، می بایستی به حافظه خالی گوشی خود و سیستم عامل آن توجه بسیاری داشته باشند.

معمولاً سیستم مورد نیاز نصب وارزون برای اندروید، برخورداری از ۴ گیگابایت حافظه رم، بیش از ۴ گیگابایت حافظه ذخیره سازی و اندروید ۷ به بالا می باشد. بنابراین این بازی پر حجم در گوشی هایی با قیمت پایین و نسخه اندروید پایین قابل نصب نمی باشد.

در آموزش دانلود بازی کالاف دیوتی وارزون برای اندروید می توانیم بگوییم، افراد می بایستی نسخه جدید این بازی را از سایت های معتبر از جمله سایت موجوجم نصب و دانلود کنند. علاوه بر این متناسب با آخرین نسخه بازی، نسخه دیتای آن را نیز دانلود کنند. سپس از طریق اکانت و آیدی وارد بازی شوند و با همان اطلاعات قبلی که در کالاف دیوتی داشتند، این بازی را شروع کنند.

 

بازی کالاف دیوتی وارزون برای اندروید
بازی کالاف دیوتی وارزون برای اندروید

 

قابلیت های کالاف دیوتی وارزون:

یکی از مهم ترین مزایای بازی کالاف دیوتی وارزون موبایل که در نسخه جدید وارزون ارائه شده است، برگشتن مجدد به بازی و میدان نبرد است. به عنوان مثال افرادی که در نبرد های قبل کشته شده اند، بر اساس قوانین جدید این بازی می ‌توانند دوباره به جزیره و میدان نبرد بازگردند. علاوه بر این از دیگر قابلیت های کالاف دیوتی وارزون می توانیم به ارتباط گروهی و اجتماعی هر یک از بازیکنان و کاربران اشاره کنیم. دیگر ویژگی و مزایای این بازی نیز عبارت اند از:

  • استفاده از انواع وسایل جنگی از جمله ماشین و تانک ها
  • برخورداری از سبک کلاسیک و اکشن
  • برخورداری از جلوه های صوتی بسیار جذاب و دلنشین
  • انجام بازی به صورت آنلاین

امروزه دانلود کالاف دیوتی وارزون برای اندروید امکان پذیر شده است. بنابراین طرفداران این بازی دو برابر شده اند. اما یکی از نکات مهم در دانلود و نصب آن، توجه به سیستم عامل مورد نیاز می باشد.

در انتها بخوانید: دانلود بازی کالاف دیوتی برای اندروید ۷

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *