موجو جم

ورود | ثبت نام

چگونه بازی کالاف دیوتی را با سه یا چهار انگشت بر روی موبایل انجام دهیم؟

ما در این مقاله به نکات بسیار ویژه و کاربردی برای آشنایی و کسب مهارت کامل بازی کردن بازی کالاف دیوتی با سه و چهار انگشت که تاثیر بسیار زیادی بر قدرت بازی ما می گذارد می پردازیم.

 

چگونه بازی کالاف دیوتی را با سه یا چهار انگشت بر روی موبایل انجام دهیم؟

خیلی از وقت ها در بازی کالاف دیوتی به دلیل اینکه انمی جلوی شما خیلی سریع بوده و یا در حین تیر زدن خوابیده و به هر دلیل دیگری نتوانستید آن را بزنید و در نهایت دون شده اید و دلتان خواسته که مانند آن سریع بدوید و یا در حین تیر زدن بخوابید و یا اینکه خیلی سریع و فرز باشد تا مثل پرو پلیر ها سریع انمی ها را دون کنید اما هر کاری کردید نشده و یا اینکه امکان انجام آن کار ها را با دو انگشت را نداشته اید، اما دیگر نگران نباشید ما در موجوجم شیوه کار با سه و چهار انگشت برای بازی کردن بازی کالاف دیوتی موبایل را برای شما توضیح میدهیم تا شما بتوانید بسیار سریع تر و راحت تر انمی های دیگر را دون کرده و آن را بکشید.

اگر شما تا به حال به بازی گیمر های حرفه ای یا به اصطلاح پرو پلیر ها نگاه کرده باشید می دانید که آنها مثل افراد دیگر دو انگشتی بازی نمی کنند و از سه یا چهار انگشت استفاده می کنند. بدیهی است که این امر سبب می شود سرعت بسیار بالاتری در تیر اندازی، هیپ فایر کردن (بدون نشانه گیری تیر زدن)، خوابیدن و… داشته باشند. طبیعی است که اگر تعداد انگشتان بالا رود سرعت بازی کردن هم بیشتر می شود اگر دوست دارید با شیوه سه و چهار انگشتی بازی کردن بازی کالاف دیوتی آشنا شوید حتما مطالب زیرا به صورت کامل بخوانید.

 

۱. دور ریختن عادت های قدیمی

قطعا ارتقا دو انگشت به سه یا چهار انگشت کار ساده ای نیست و مقداری زمان می برد و لازم است که عادت های قدیمی را تغییر دهید تا بتوانید با سه انگشت و یا چهار انگشت بازی کنید.

 

۲. چیدن هندکم مناسب

شاید تا به حال اسم هندکم به گوشتان نخورده باشد ولی باید بدانید که مهم ترین امر در بازی با انگشتان زیاد هندکم است. هندکم یعنی چیدن دکمه های مناسب برای بازی، شما در اول بازی یک چینش پیش فرض از خود بازی در یافت می کنید که اصلا برای حرفه ای بازی کردن مناسب نیست و حتی اگر بخواهید دو انگشتی نیز بازی کنید لازم است که آن را تغییر دهید.

برای تغییر هندکم به بخش setting (تنظیمات) بروید (MP MODE برای مولتی پلیر و BR MODE برای بتل رویال است) سپس بر روی ADVANCED MODE کلیک کنید و بعد CUSTOM LAYOUT بزنید تا چینش فعلی خود را مشاهده کنید. با زدن بر روی گزینه ی اول می توانید که هر آیکونی را که انتخاب می کنید بزرگ یا کوچک کنید و با کشیدن آنها جایشان را تغییر دهید. خوب حالا شما می توانید خودتان به نسبت کوتاه یا بلند بودن انگشتانتان و یا ابعاد گوشی موبایلتان جای آیکون ها را تغییر دهید همچنین گزینه دوم برای تنظیم مقدار واضح بودن دکمه ها است.

ما به شما چند چینش مناسب هندکم که خیلی از گیمر ها استفاده می کنند را پیشنهاد می دهیم که عکسش را در پایین مشاده می کنید. (پیشنهاد ما این است که گزینه ی SHOOTING MOOD را بر روی HIP FIRE قرار دهید تا بدون نشانه گیری تیر اندازی کند. این امر برای فواصل نزدیک خیلی خیلی ضروری و مهم است)

 

چهار انگشت
چهار انگشت

 

چهار انگشت
چهار انگشت

 

سه انگشت
سه انگشت

 

سه انگشت
سه انگشت

 

۳. هرگز تسلیم نشوید

شما اگر می خواهید یک پرو پلیر شوید به هیچ وجه نباید خسته و تسلیم شوید که نمی توانید انمی های دشمن را شکست دهید و باید به تلاش خود برای بهبود بازی خود ادامه دهید. شاید این هندکم هایی که ما به شما پیشنهاد دادیم با سایز گوشی موبایل شما سازگاری نداشته باشد و یا اینکه با کوتاهی یا بلندی انگشتان شما همخوانی نداشته باشد. (البته این هندکم هایی که ما به شما پیشنهاد داده ایم برای افرادی با سایز موبایل متوسط و همچنین سایز انگشتان متوسط است.)

شما می توانید با تغییر جزئی و یا تغییر کلی این هندکم ها چینش هندکم مناسب خود را پیدا کنید.

 

۴. از بات ها استفاده کنید

شما برای اینکه بتوانید با چینش هندکم جدید خود که بسیار بسیار با هندکم پیش فرض تفاوت دارد عادت کنید لازم است که از بات های مولتی پلیر استفاده کنید تا به کلی روش استفاده از چینش جدیدتان دستتان بیاید. برای استفاده از بات های مولتی پلیر شما باید در بخش مولتی پلیر بر روی گزینه ی مود ها کلیک کنید و سپس گزینه ی سوم که پایین ترین گزینه است را بزنید و سپس بر روی قسمت سمت راست کلیک کنید. اگر متوجه نشدید می توانید این گزینه ها را دنبال کنید.

MULTY PLAYER>GAME MODE SELECTION>PRACTICE>PRACTICE VS.AL

 

۵. خودتان را با تغییر سازگار کنید

بدون شک برای شما پیش می آید که در قسمت های حساس مولتی پلیر مثل رنک مولتی و همچنین در بتل رویال نتوانید با این چینش ها خودتان را سازگار کنید و از روی استرس شروع کنید به همان دو انگشتی بازی کردن. خوب این قضیه کاملا طبیعی است و اصلا نگران نباشید که شما هیچ وقت نمی توانید در مواقع حساس از سه یا چهار انکشت استفاده کنید. این طرز فکر کاملا اشتباه است. شما بعد از کمی استفاده می توانید از این چینش ها به بهترین شکل ممکن استفاده کنید ولی لازمه ی این استفاده ی درست این است که خودتان سعی کنید کم کم در مواقع حساس از این چینش استفاده کنید و خودتان را موظف بدانید که تغییر کنید.

ولی اگر که شما چهار انگشتی را انتخاب کردید و متوجه شدید که بعد از گذشت کلی زمان باز هم نتوانستید با تغییر خودتان را وفق دهید و یا مثلا وقتی از چهار انگشت استفاده می کنید دستتان قفل می کند و اصلا هیچ کاری نمی توانید بکنید آن وقت معلوم می شود که استایل دست شما برای بازی چهار انگشتی مناسب نیست ولی شما بدون هیچ مشکل می توانید از سه انگشت استفاده کنید که البته باز هم برای استفاده از سه انگشت باید سعی کنید از اول شروع به تمرین کنید چون که سه انگشت با چهار انگشت خیلی متفاوت است.( اگر فکر می کنید که چهار انگشت نسبت به سه انگشت برتری دارد در اشتباهید چون که بعضی افراد هستند که می توانند از چهار انگشت استفاده کنند ولی نمی توانند از سه انگشت استفاده کنند. چونکه استایل دست آنها به آنها این اجازه را نمی دهد که ازسه انگشت استفاده کنند.)

در کل چهار انگشت هیچ برتری نسبت به سه انگشت ندارد و شما باید ببینید که چگونه راحت تر هستید و همچنین بعضی افراد حتی با سه انگشت هم نمی توانند بازی کنند و با دو انگشت بازی می کنند که آنهم خیلی بد نیست و بستگی دارد که فرد چگونه راحت تر است.

پس شما می توانید با یاد گرفتن شیوه کار با سه انگشتی و یا چهار انگشتی بازی کالاف دیوتی قدرت خود را در بازی ارتقا داده و به یک پرو پلیر بسیار قدرتمند تبدیل شوید، همچنین شما می توانید با خرید سیپی کالاف دیوتی موبایل با قیمت ارزان و امنیت کامل از سایت موجوجم قدرت خود را در بازی چند برابر کرده و با اقتدار تمام همه انمی ها را کشته و وین بازی را از ان خود کنید.

 

8 دیدگاه دربارهٔ «چگونه بازی کالاف دیوتی را با سه یا چهار انگشت بر روی موبایل انجام دهیم؟»

  1. من الان ۲ ماهی هست که سه انگشتی بازی کردم ایا میشه الان چهار بازی کنم اخه وقتی چهار بازی میکنم یه زره سخته ؟؟

  2. من از دو انگشتی شروع کردم بعدش سه انگشتی الانم چهار انگشتی و به امید tap hold ads بود که تونستم چهار انگشتی یاد بگیرم پیشنهاد میکنم شما هم اینکارو بکنید در تنظیمات basic میتونیم پیداش کنید و گزینه tap hold ads رو بزنید

  3. سلام من با وایفای داخل بازی کالاف میرم مپ ها به صورت خودکار دانلود میشوند ایا راه حلی است تا قطع بشوند

  4. سلام میخواستم بدونم که اول باید بازی کردن سه انگشتیو کامل یاد بگیرم بعد برم برای چهار انگشتی یا اگه از همین الان که دو انگشتی بازی میکنم میتونم چهار انگشتیو راحت یاد بگیرم؟

    1. از دو انگشتی بری چهار انگشتی بهتره چپن اگه زیاد سه انگشتی بازی کنی دیگه نمی تونی یا سخت میشه رفت چهار انگشتی

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چگونه بازی کالاف دیوتی را با سه یا چهار انگشت بر روی موبایل انجام دهیم؟