موجو جم

ورود | ثبت نام

چگونه در کالاف دیوتی موبایل خرید کنیم؟ (قسمت ۲ آموزش)

با آموزش گام به گام کالاف دیوتی موبایل دیوتی در موجوجم همراه باشید تا بتوانیم از شما یک پلیر حرفه ای بسازیم.

در این مقاله یاد میگیریم:
 1.  چه چیزهای در فروشگاه بازی کالاف دیوتی موبایل در دسترس ما است؟
 2. چگونه در فروشگاه کالاف دیوتی موبایل خرید کنیم؟
 3. چگونه رایگان در فروشگاه کالاف دیوتی خرید کنیم؟
 4. چگونه گان های لجند و متیک را دریافت کنیم؟
 5.  چگونه سی پی بخریم؟

 

فروشگاه کالاف دیوتی 

فروشگاه بازی کالاف دیوتی موبایل یکی از پرکاربردترین گزینه ها در صفحه اول میباشد چرا که همه ی آیتم های مورد نیاز شما در این قسمت موجود است و شما با استفاده از ”C” ”CP” میتوانید آیتم خود را خریداری کنید مانند :

 1. بتل پس
 2. باندل
 3. کریت
 4. انواع گان، پرک، اسپری، کاراکتر و ….
 5. سی پی
 6. کارت

 

کالاف دیوتی موبایل
کالاف دیوتی موبایل

 

همانطور که توضیح دادیم صفحه اول کالاف دیوتی گزینه های زیادی دارد که یکی از آن ها فروشگاه (STORE) است.

شما با انتخاب گزینه فروشگاه وارد صفحه ای با آیتم های فراوانی روبرو میشوید که قرار است با کاربرد و ویژگی هر کدام آشنا شوید.

 

گزینه اول
“FEATURED”

 

اولین گزینه بعد از ورود به فروشگاه کالاف دیوتی FEATURED یا همان ویژه است، اما این ویژه به چه معناست؟

شما باید بدانید که زمانی که یک بازی به بازار می آید همیشه مثل اول نمی ماند و نیاز به تغییراتی دارد تا پلیر های خود را بتواند راضی کند وگرنه پلیر خسته میشود و بازی دیگری را جایگزین میکند.

به همین دلیل بازی call of duty Mobile آیتم های جدیدی را هر ماه به بازی اضافه میکند که به آنها عوض شدن سیزن گفته میشود که شامل :

بتل پس جدید، گردونه گان های متیک و لجند، کریت و باندل، باف یا نرف شدن گان ها  *در قسمت های بعد توضیح داده خواهد شد *

در تمامی فروشگاه ها وقتی به اتمام محصول نزدیک میشوند تخفیف های ویژه ای گذاشته میشود، در فروشگاه کالاف دیوتی موبایل هم زمانی که به آخر سیزن نزدیک میشویم تخفیف های ویژه را میتوانید در این قسمت مشاهده کنید مانند تخفیف بتل پس که با مربع قرمز رنگ در عکس برای شما مشخص کردیم را میتوانید مشاهده کنید.

در نظر داشته باشید در همه اکانت های بازی یکسان نیستند! امکان دارد تخفیف بتل پسی که برای اکانت شما قابل مشاهده است، برای دوستتان در سیزن بعد قابل مشاهده شود پس قبل از خرید تخفیف بتل پس اول از موجود بودن آن در اکانت کالاف دیوتی خود اطمینان پیدا کنید.

 

گزینه دوم
“FOR YOU”

 

همانطور که در قسمت قبل به شما توضیح داده شد، گان لجند و متیک ها در هر سیزن تغییر می‌کنند، و فقط برخی از آنها برای شما قابل خرید است که در این قسمت شما میتوانید آیتم هایی که برای شما در هر سیزن موجود است را مشاهده کنید. همچنین کریت ها و باندل های ویژه در این قسمت وجود دارند که شما با خرید سی پی به مقداری که برای هر آیتم نیاز است میتوانید جعبه یا گان موردعلاقه خود را خرید کنید.

 

CREATS
”CRATES”

 

علاوه بر گردونه ها که گان های متیک و لجند را در اختیار شما میگذارد، کریت ها جعبه های شانسی هستند که با هر یک خرید به شما آیتم هایی مانند: گان اپیک، پروفایل اپیک، کاراکتر اپیک و … ، یا رنگ های معمولی گان و … میدهد. اما در نظر داشته باشید که امکان دارد شما یک آیتم را ۲ بار و یا چندین بار دریافت کنید. در نظر داشته باشید که آیتم هایی که بالای آن ها علامت تاج کشیده شده است با دریافت آن برای یک بار دیگر آن آیتم را تکراری به شما نمیدهد.

 

چگونه در کالاف دیوتی موبایل خرید کنیم؟ (قسمت 2 آموزش)
”BUNDLES”

 

برخلاف کریت ها که جعبه های شانسی هستند برای خرید باندل ها که نیز مانند کریت ها آیتم های اپیک دارند باید جعبه را کامل خریداری کنید شما با این کار، تمامی آیتم های اپیک را به یکباره دریافت میکنید. باندل های کالاف دیوتی موبایل بیشتر به این دلیل که دنس های زیبا دارند معروف هستند.

 

WEAPONS
”WEAPONS”

 

خرید گان برای کسانی است که علاقه ای به جعبه های شانسی ندارند و فقط برای گان جعبه ها را خریداری میکنند. به همین دلیل کالاف دیوتی یک قسمت را در اختیار شما گذاشته تا شما بتوانید گان مورد علاقه خود را بدون خرید اضافه ای دریافت کنید و از بازی خود لذت ببرید.

 

CAMOS
”CAMOS”

 

مانند خرید گان ها در قسمت بالا کامو ها نیز آیتم های بتل رویال هستند که برای شما جداگانه قابل خرید هستند تا شما بتوانید فقط آیتم مورد نیاز خود را خرید کنید.

 

CARDS
”CARDS”

 

گاهی پلیر ها نیاز به یک تنوع دارند تا بازی خسته کننده نشوند، حتی یک تغییر کوچک مانند تغییر اسم یا تغییر نام گان (در نظر داشته باشید که شما تنها زمانی میتوانید روی گان خود اسم بگذارید که تعداد نفراتی که با آن تفنگ کشته اید به لول مستر برسد) به همین دلیل کالاف دیوتی کارت هایی برای شما گذاشته است تا با استفاده از آن ها بتوانید تغییر دلخواه خود را انجام بدهید.

 

FRGB

 

نکته ای که وجود دارد این است که خرید کارت های تغییر نام برای گان با سی پی انجام میشود و همچنین تمامی کارت های موجود برای استفاده.

اما شما میتوانید برای خرید کارت تغییر نام و کارت های بنفش و آبی که برای بالا بردن لول گان استفاده میشود را با سی هم خریداری کنید. کافی است گزینه خرید را بزنید و بعد به جای سی پی، سی را انتخاب کنید.

 

CRDIT
”CREDIT SHOP”

 

فروشگاه کردیت همان سی است که شما با بازی کردن و خرید بتل پس آن را بدست می آورید. در این قسمت از فروشگاه شما میتوانید آیتم های بسیاری را فقط با کردیت و بدون خرید سی پی تهیه کنید مانند:

 • گان
 • آیتم های بتل رویال
 • پروفایل
 • اسپری
 • پرک های مختلف
 • اپراتور اسکیل
 • جعبه شانسی اپیک
 • جعبه شانسی معمولی

 

CP
”COD POINTS”

در قسمت های بالا توضیحاتی راجع به گان لجند و متیک، کریت، باندل، گان ها، آیتم های بتل رویال دادیم که تمامی آن ها فقط با خرید سی پی قابل تهیه است و سی پی را هم باید به دلار خرید کرد تا در اکانت شما شارژ شود. متاسفانه کشور ایران در تحریم قرار دارد و خرید مستقیم به دلار برای پلیر های ایرانی دشوار است، اما نگران نباشید چرا که موجوجم کار را برای شما راحت کرده و شما میتوانید با خرید سی پی از سایت موجوجم به راحتی و بسیار ایمن اکانت خود را در کمترین زمان شارژ کنید تا بتوانید آیتم مورد علاقه خود را دریافت کنید.

 

چگونه در کالاف دیوتی موبایل خرید کنیم؟ (قسمت 2 آموزش)
”GIFT CENTER”

 

در قسمت آخر شما میتوانید کارت های نام برده شده را خرید کنید و به دوستان خود هدیه بدهید.

با ما همراه باشید با قسمت های دیگر آموزش کالاف دیوتی از صفر تا صد.

همچنین هر سوالی را راجع به بازی call of duty mobile دارید را برای ما کامنت کنید تا در اولین فرصت سوالات شما را پاسخ دهیم.

 

4 دیدگاه دربارهٔ «چگونه در کالاف دیوتی موبایل خرید کنیم؟ (قسمت ۲ آموزش)»

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چگونه در کالاف دیوتی موبایل خرید کنیم؟ (قسمت 2 آموزش)
چگونه گیمر شویم ؟
فرهنگ صحیح بازی های ویدئویی
علی علوی (194)

چگونه گیمر شویم ؟

در این مقاله برای شما کاربرانی که علاقه مند به گیمری و بازی های رایانه ای و ویدئویی هستید و یا اصلا قرار است در

بیشتر بخوانید »