موجو جم

ورود | ثبت نام

آموزش اتصال بازی براول استارز به اکانت سوپرسل

در این ویدئو آموزشی از موجوجم، آموزش مرحله به مرحله اتصال بازی براول استارز به اکانت سوپرسل را فرا خواهید گرفت و از این پس قادر خواهید بود به راحتی اکانت براول استارز خود را به اکانت سوپرسل متصل کنید.

 

براول استارز

براول استارز در سال ۲۰۱۷ توسط شرکت محبوب و حرفه ای Supercell رونمایی شد. این بازی نیز همانند کلش اف کلنز در سبک استراتژیک میباشد با این تفاوت که متد های خاص خود را دنبال میکند. در بازی Brawl Stars یا همان جدال ستارگان تمرکز بیشتر بر روی مبارزه با سایر رقبا از سراسر دنیا میباشد که این امر بازی براول استارز را جذاب تر جلوه میدهد. همچنین وجود مود های متفاوت بازی را پیش از پیش جذاب تر کرده است. امروز موجو جم به سراغ یکی دیگر از آموزش های جذاب خود میپردازد، یک آموزش مفید و کاربردی با عنوان اتصال بازی براول استارز به اکانت سوپرسل، با ما همراه باشید تا این آموزش را با یکدیگر بررسی کنیم.

 

آموزش اتصال بازی براول استارز به اکانت سوپرسل

 

در ابتدا بازی براول استارز خود را اجرا کنید، پس از آنکه بازی برای شما اجرا شد و وارد صفحه اصلی یا همان لابی براول استارز شدید، از قسمت سمت راست بالای صفحه منوی همبرگری (سه خط سفید افقی) را انتخاب کرده تا صفحه مربوطه برای شما نمایش داده شود. در قسمت بعد میبایست بر روی کلمه SETTINGS ضربه بزنید. در قسمت بعد دکمه SUPERCELL ID را مشاهده خواهید کرد، کافیست آن را انتخاب کنید. در بخش بعد اگر شما دارای اکانت سوپر سل میباشید که LOG IN را انتخاب نمایید در غیر اینصورت بر روی REGISTER NOW ضربه زده تا به فرایند ثبت اکانت سوپرسل هدایت شوید.

با زدن دکمه CONTINUE برای شما ۲ کادر نمایش داده خواهد شد، در این بخش ایمیلی که میخواهید بر روی بازی براول استارز شما ثبت شود را وارد کنید. دقت داشته باشید که در هر دو فیلد ایمیل را عینا وارد کنید. پس از طی این موارد گفته شده بر روی کلمه REGISTER ضربه زده.

در مرحله بعد ایمیلی از طرف سوپرسل برای شما ارسا خواهد شد که حاوی کد ۶ رقمی میباشد کد ۶ رقمی مربوطه را در کادر مشخص شده وارد کنید تا ثبت نام سوپرسل آیدی شما با موفقیت انجام شود. بعد از اینکه کد را وارد کردید بر روی دکمه OKAY ضربه بزنید. در قسمت آخر مشاهده خواهید کرد که میتوان برای سوپرسل آیدی خود، نام و آواتار دلخواه انتخاب کرد.

تبریک!! اکانت بازی براول استارز شما به سوپر سل آیدی متصل شد و برای اطمینان بیشتر دوباره به بخش SETTINGS بازی بروید تا با دیدن دکمه سبز رنگ SUPERCELL ID متوجه شوید که اکانت شما بدرستی ثبت شده است. از این پس اگر بخواهید اکانت Brawl Stars را در گوشی دیگری اجرا نمایید کافیست ایمیل مربوطه به سوپر سل آیدی را وارد کنید. لازم به ذکر است شما عزیزان با خرید جرم براول استارز از ویژگی های خاص و فوق العاده این بازی بهره مند خواهید شد و طعم متفاوتی از این بازی را خواهید چشید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آموزش اتصال بازی براول استارز به اکانت سوپرسل