آموزش تغییر نام در بازی پابجی موبایل

در این مقاله جذاب و خواندنی به سراغ یکی از آموزش های کاربردی در رابطه با آموزش تغییر نام در بازی پابجی موبایل میپردازیم.

 

آموزش تغییر نام در بازی پابجی موبایل

اگر شما هم مدتی است که بازی مهیج و جذاب پابجی موبایل را دنبال میکنید حتما در تنظیم و تغییر نام خود و یا انتخاب نام مناسب برای کاراکتر خود کمی به مشکل برخورده اید. برای همین موجوجم قصد دارد تا به شما در این زمیه کمک کند و راحت ترین راه را برای تغییر نام کاراکتر خود به شما آموزش دهد.

خب، اگر بیاییم و نگاهی دقیق تر به بازی پابجی موبایل بیندازیم در می یابیم که در حال حاضر یکی از بهترین بازی های سبک خود و پر بازدید ترین آنها به شمار می آید که این محبوبیت این بازی علاوه بر گیمر هایی که با پی سی بازی میکنند، در گیمر های با پلتفرم موبایل اعم از اندروید و ای او اس علاقه مندان زیادی را به خود جذب کرده است و همچنان با المان ها و جذابیت های منحصر بفرد خود سالانه گیمر های بیشتری را نیز مجذوب خود میکند.

هدف از این بازی این است شما بتوانید در جزیره ای که همراه دشمنان و هم تیمی هایتان به آن فرود می آیید زنده بمانید و هم چنین باید گفت که هر هشت هفته یک بار بازی پابجی موبایل برای پلیرها آپدیتی عرضه میکند که در آن کمی از مپ های بازی تغییر میکند و یا شخصیت ها و لباس های جدید به بازی اضافه میشود و گاهاً اسلحه هایی جدید نیز ممکن است در این آپدیت ها برای گیمر ها از سوی سازندگان بازی PUBG Mobile برای گیمر ها به بازی اضافه شوند.

 

آموزش تغییر نام در بازی پابجی موبایل

آموزش تغییر نام در بازی پابجی موبایل

 

با تمام این توضیحات داده شده در می یابیم که اکثر کسانی که وارد این بازی میشوند خواسته یا ناخواسته اعتیادی به این بازی پیدا میکنند که در آن برای مدت های زیاد ماندگار میشوند و برای همین اسمی که شما برای کاراکتر خودتان انتخاب میکنید بعد از روش و سبک بازی منحصر به فردی که دارید نوعی معرف شما است و به این خاطر برای اکثر افراد قابل توجه و دارای اهمیت فراوانی است، برای همین شما باید در ابتدا به انتخاب نام و شکل و شمایل کاراکتر خود دقت داشته باشید.

حال ، بعضی ها هستن که در ابتدا به دلیل شوق و ذوقی که برای شروع بازی داشته اند نا خواسته اسمی را به صورت بداهه برای کاراکتر خود انتخاب کردند و اکنون قصد تعویض نام اکان خود را دارند.

در ادامه میتوانید مقاله جذاب خرید بتل پس سیزن 8 بازی کالاف دیوتی موبایل را بخوانید:

خرید بتل پس سیزن 8 بازی کالاف دیوتی موبایل

 

حال با موجوجم همراه باشید تا شما را مرحله به مرحه برای تغییر اسم خود راهنمایی کند:

در ابتدا باید توجه شما را به این نکته جلب کنیم که فرایند و پروسه تغییر نام خیلی ساده نیست، اما با این حال پابجی موبایل راهی را برا شما گیمر های عزیز به وجود آورده که شما هر گاه خواستید اسم خو را تغییر دهید بتوانید این کار را انجام دهید و برای همین هم شما باید کارتی به نام ری نیم کارت (Rename Card) داشته باشید تا بتوانید این کار را انجام دهید:

مرحله اول : اول از همه روی اینویتوری (Inventory) و سپس روی نماد جعبه ضربه بزنید.

مرحله دوم : روی ری نیم کارت (Rename Card) ضربه بزنید و نام جدید و مد نظر خود را وارد کنید.

مرحله سوم : باید کارت های تغییر نام یا همان ری نیم کارت های خود را استعمال کنید، اگر شما این کارت را ندارید باید برای آن 180 یوسی خرج کنید که شما میتوانید با کمترین قیمت و شارژ سریع اقدام به خرید یوسی پابجی موبایل از موجوجم کنید، اگر هم مایل به این کار نیستید باید ماموریت ها را انجام دهید و صبر کنید تا در این بین کارت های تغییر نام یا همان ری نیم کارت ها را دریافت کنید.

 

تغییر نام در بازی پابجی موبایل

تغییر نام در بازی پابجی موبایل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.