لول اپ شدن در بازی فری فایر یکی از چالش های سخت و حیرت انگیز برای بازیکنان فری فایر میباشد که در این مقاله شما را با ترفند های لول اپ شدن در بازی فری فایر آشنا خواهیم کرد; پس با سایت موجوجم همراه شوید تا به سرعت قله های لول اپ فری فایر را از آن خود کنید.

 

ترفند های لول اپ شدن در فری فایر

بازی فری فایر از جذاب ترین و اکشن ترین بازی های سبک بقای امروزه میباشد که از چندین سال جزو بازی های پر مخاطب و رقیب سرسخت گیم های بتل رویال از جمله پابجی موبایل و کالاف دیوتی موبایل بوده است. نا گفته نماند که گارنا فری فایر تا بحال در جشنواره های زیاده اسطوره بودن خود را فریاد زده است.

همانطور که در مقاله اسکین های بازی گارنا فری فایر توضیح دادیم، یکی از قدیمی ترین بازی های سبک بقا و جهان باز، بازی گارنا فری فایر است که به دلیل پرو پلیر هایی که زمان زیادی در این بازی فعالیت دارند و به همین دلیل تبحر زیادی در این بازی کسب کرده اند که کار برای افراد تازه وارد Free Fire کمی سخت است.

باید این نکته را اضافه کرد که شاید بعضی از افراد به اشتباه برداشت کنند که از ابتدای بازی سرور شما را با پرو پلیر ها مواجه میکند؛ در جواب به شما باید بگوییم نگران نباشید، بعد از مدتی که شما کمی در این بازی حرفه ای شدید آنگاه سرور به مرور شما را با پرو پلیر ها در بازی مواجه میکند. گذشته از این باید به شما بگوییم که همانطور که گفتیم شما برای مقابله و رقابت با این افراد باید هرچه سریعتر خود را لول اپ کنید تا بتوانید به قابلیت های بیشتری که در بازی اعم از شخصیت ها و اسکین هایی که در بازی وجود دارد و به شما در سیر بازی کمک میکند دست یابید.

 

ترفند های لول اپ شدن در بازی فری فایر

ترفند های لول اپ شدن در بازی فری فایر

 

 

هم چنین اگر شما میخواهید بهترین اسکین های بازی گارنا فری فایر را بشناسید و همچنین از قابلیت های آنها اطلاع پیدا کنید به شما پیشنهاد میکنیم که مقاله اسکین های بازی فری فایر را مطالعه کنید:

https://mojogem.com/free-fire-skins/

حال ممکن است بعد از توضیحات داده شده برای شما این سوال پیش بیایید که چگونه میتوانید سرعت لول آپ شدن خودتان را افزایش دهید؟

در ادامه با موجوجم همراه باشید تا شما را از این راه ها مطلع کنیم:

انجام دادن ماموریت های روزانه

اگر در کنار راه هایی که به شما معرفی کردیم باز هم قصد دارید که سرعت لول آپ خود را افزایش دهید انجام دادن ماموریت های روزانه می تواند کمک زیادی به شما بکند. باید این نکته را هم اضافه کرد که معمولاً ماموریت های روزانه کار سختی را از شما نمی خواهند و شما میتوانید به راحتی آنها را انجام دهید. ماموریت های روزانه منبع خوبی برای امتیاز های ای ایکس پی و لول اپ شدن در بازی فری فایر هستند.

آیکون این امتیازها در نزدیکی کادر نقشه موجود است و شما می توانید روزانه آنها را انجام دهید تا از این امتیاز نیز برخوردار باشید.

 

خرید ارز بازی یا همان جم یا الماس

یکی دیگر از ترفند های لول اپ شدن در بازی فری فایر استفاده از جم یا همان الماس بازی Free Fire میباشد که در این راه به شما کمک بسزایی خواهد کرد. شما می توانید با خرید جم بازی گارنا فری فایر کارت های اِی ایکس پی را نیز دریافت کنید و همانطور که در بخش قبلی گفتیم یکی از سریع ترین راه ها برای لول اپ کردن بازی فری فایر همین استفاده از کارت های ای ایکس پی است.

 

ترفند دیگر برای لول اپ شدن در بازی فری فایر

شما برای اینکه بخواهید از راه های قبلی که به شما معرفی کرده ایم استفاده کنید گاهاً مجبورید پول خرج کنید، اما راه هایی که از این به بعد به شما معرفی میکنیم کاملا رایگان است و شما نیاز به خرج کردن پول نخواهید داشت. سعی کنید در بازی ها نفر اول باشید؛ هدف شما باید زنده ماندن باشد نه کشتن دیگران. بنابراین باید تمام سعی خود را بکنید تا در بازی رتبه اول را به دست بیاورید.

 

استفاده از کارت های ای ایکس ای

بازیکنانی که میخواهند سرعت لول اپ خود را افزایش دهند می توانند از این کارت ها که سرعت لول آپ آنها را تقریباً دو برابر می کند استفاده کنند و از امتیاز و مزایای آن استفاده کنند. باید این نکته را اضافه کرد که وقتی شما این کارت را فعال می کنید در واقع امتیازهایی که در سیر بازی کردن به دست می آورید را دو برابر می کنید.

 

 لول اپ شدن در بازی فری فایر

لول اپ شدن در بازی فری فایر

جز ده نفر اول هر مَچ باشید

شما می توانید با قرار گرفتن در لیست ۱۰ نفر اول هر مچ، امتیاز خوبی را به خود اختصاص دهید. برای این کار ما به شما پیشنهاد میدهیم تا اول بازی به مکان هایی که خلوت تر هستند بروید تا بتوانید به دور از درگیری وسایل خوب را لوت کنید تا بتوانید تا آخر بازی دوام بیاورید و تا می توانید از درگیری ها دوری کنید.

البته دوری از درگیری برای افرادی که تازه وارد این بازی شدند و تجربه آنچنانی ندارند پیشنهاد میشود، اگر شما در بازی حرفه ای هستید و میتوانید کار خود را پیش ببرید میتوانید از این درگیری ها استفاده کنید و کیل بگیرید تا امتیاز بیشتری به دست بیاورید.

برای تکمیل کردن این بحث باید این نکته را اضافه کنیم که Garena Free Fire نیز مانند بازی های دیگر یکی از شرط های اصلی پیشرفت، بیشتر بازی کردن است، که هم شما در این بازی حرفه ای تر می شوید و هم امتیاز بیشتری را به دست می آورید. همچنین هرچه لول شما بالاتر می رود جوایزی که به صورت رندومی در ارتقاء سطح به شما تعلق می‌گیرد نیز خاص تر می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.