موجو جم

ورود | ثبت نام

قدرت حیوان جدید بازی فری فایر

امروز در این مقاله به سراغ معرفی حیوان جدید بازی فری فایر رفته ایم با موجوجم همراه باشید.

قدرت حیوان جدید بازی فری فایر :

برای آن دسته از گیمرهایی که دوست دار بازی های بتل رویال هستن حتما بازی جذاب فری فایر را می شناسند و از جذابیت های این بازی کاملا با خبرند.

بازی فری فایر یکی از آن بازی های سبک بقا و مهیجی است که طرفداران زیادی  دارد در مقاله های پیشین درباره بازی فری فایر و ویژگی های آن توضحیاتی برای شما عزیزان ارائه دادیم.

امروز قصد داریم تا در باره یک قسمت جذاب دیگر یعنی قسمت حیوانات بازی و ویژگی های هر کدام توضیحاتی را برای شما عزیزان ارائه دهیم،با موجوجم همراه باشید.

قدرت حیوان جدید بازی فری فایر
قدرت حیوان جدید بازی فری فایر
بازی فری فایر:

یک بازی جذاب و محبوب در سبک بقا و بتل رویال تفنگی که توسط کمپانی بازی سازی ۱۱۱ Dots منتشر شد و خیلی زود توانست به یکی از بازی های جنجالی و پرطرفدار این روزهای بازی های ویدیویی تبدیل شود.

در بازی فری فایر شما با چالش های متفاوتی روبرو خواهید شد که برایتان بسیار جذاب و سرگرم کننده می باشد.

در بازی فری فایر مبارزه کنید دشمنانتان را از پا در آورید چالش های متفاوت را پشت سر بگذارید ماموریت های مختلف را انجام دهید،مهارت های خود را افزایش دهید و به آخرین باز مانده جزیره تبدیل شوید.

در بازی فری فایر شما به همراه ۴۹ نفر دیگر از طریق یک هواپیما به یک جزیره ناشناس در دنیایی که رو به نابودی و زوال است فرود می آیید و به محض فرود آمدن به جزیره باید برای جنگیدن و حفظ بقای خودتان شروع به جمع آوری سلاح و تجهیزات کنید.

در طول بازی اتفاقات غیر منتظره ای در بازی رخ می دهد که شما باید برای هر پیش آمد آمادگی کافی را داشته باشید.

در طول بازی نقشه ای که در آن می جنگید به مرور زمان کوچک تر می شود و شانس روبرویی شما با دشمنان بیشتر می شود و ریسک مرگ شما بالاتر می رود.

بازی فری فایر از لحاظ گیم پلی بسیار هیجان انگیز و چالشی می باشد به طوری که شما هیچ گاه از این بازی خسته نخواهید شد و هر روز با انرژی بیشتری این بازی را ادامه خواهید داد.

همچنین در بازی فری فایر شما این امکان را دارید که از طریق فروشگاه موجوجم آیتم های مورد نیاز خود را خریداری کنید.

چیزهایی مثل تفنگ و سلاح های مدرن،خرید اسکیل ها و حیوانات درون بازی و خیلی چیزهای دیگر.

در بازی فری فایر شما این امکان را دارید که تیم های ۴ نفره تشکیل دهید و سایر دوستانتان را به بازی دعوت کنید و با سایر بازیکنان از سراسر دنیا به رقابت بپردازید و از تجربه بازی هیجان انگیر فری فایر لذت ببرید.

گرافیک عالی و حرفه ای و همچنین صدا گذاری بی عیب و نقص این بازی یکی دیگر از امتیازات بازی فری فایر می باشد.

 

حیوانات بازی فری فایر:

در این جا به معرفی چندتا از حیوانات پر کاربرد بازی فری فایر می پردازیم که هر کدام ویژگی های خاص خود را دارند.

  • Moony : این حیوان برای رقابت های بتل رویال و کلش اسکواد بازی فری فایر یکی از بهترین انتخاب ها ست که برای آن دسته از بازیکنانی که کم تجربه هستند انتخاب خوبی می باشد. شما با استفاده از این حیوان می توانید از همه کیت های دارویی و سلامتی که در بازی وجود دارند بهره ببرید و میزان آسیبی که به شما وارد می شود را تا ۲۰ درصد کاهش بدهد.
  • Beaston : این حیوان برای بازیکنان تازه وارد و مبتدی یک انتخاب خیلی خوب است. ویژگی این حیوان تخمین زدن مسافت نارنجک هایی است که شما پرتاب می کنید .
  • پرنده Falco : با استفاده و به کارگیری این پرنده می توانید سرعت خود را در زمان فرود آمدن زیادتر کنید و همچنین روی سرعت سایر هم تیمی های خود نیز اثر بگذارید.
  • Robo : یک حیوان قدرتمند دیگر بازی فری فایر که این توانایی را دارد که از آسیب هایی که ممکن است در بازی به شما برسد جلوگیری کند، بهتراست از این حیوان در کنار کاراکترهای اسکایلر و Xayne استفاده کنید. در ضمن این حیوان مقدار HP 60 را برای شما بازیابی می کند.
  • Rockie : یکی از قدرتی ترین حیوانات بازی فری فایر است که در کنار کاراکتر کرونو عملکرد خیلی خوبی خواهد داشت. همچنین این حیوان مدت زمان Cooldown را تا ۶ درصد کاهش خواهد داد.
  • Ottero : یک حیوان با اندام زیر و کوچک است که نقش یک پزشک را در کنار شما ایفا می کند. زمانی که برای درمان و بهبود هم تیمی های خود از کیت های پزشکی استفاده کنید این حیوان در سطح یک ۳۵ درصد و در سطح پنج ۵۰ درصد می تواند جان هم تیمی شمارا بهبود ببخشد.
  • Poring : بیشتر در کنار بازیکنان سولو وجود دارند. این حیوان در هر ۳ ثانیه مقاومت کلاه ایمنی و زره شما را ۱ درصد افزایش خواهد داد. زمانی که از این حیوان در سطح ۵ استفاده کنید در هر ۲ ثانیه مقاومت کلاه ایمنی و زره شما را افزایش می دهد.
  • Spirit Fox : یک روباه جذاب و دوست داشنتی که همیشه تجهیزات پزشکی برای کمک به افراد آسیب دیده تیم را به همراه دارد.
  • Shiba : این حیوان بانمک و دوست داشتنی که تا سطح ۶ امکان ارتقا دارد و ویژگی اصلی آن نمایش قارچ های موجود در نقشه می باشد. شیبا در ۱۸۰ ثانیه یک بار  می تواند  تمام قارچ هایی که در اطراف شماست را نشان دهد. با رفتن به لول ۵ این مدت زمان به ۱۵۰ ثانیه کاهش پیدا می کند.

۱۰-Baboon : از حیواناتی است که به تازگی به بازی فری فایر اضافه شده است و به شما کمک می کند تا برد پرتاپ نارنجک ها و شلیک هایتان افزایش یابد.

۱۱-Mr Waggor’s : آقای واگور هر ۱۲۰ ثانیه یک بار یک نارنجک دیوار گلو به تجهیزات شما اضافه می کند.

۱۲- Night panther : یک گربه ربات مانند است که جثه بزرگی دارد. این گربه فضای داخل کوله پشتی شمارا ۱۵ درصد و در سطح پنج ۳۰ درصد افزایش خواهد داد.

۱۳- Detective Panda : پاندای پزشک و کارآگاه  که می تواند جان شما را در بازی بازیابی کند. این پاندای مهربان در سطح پنج  جان شما را تا ۷ جان افزایش خواهد داد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

قدرت حیوان جدید بازی فری فایر