موجو جم

ورود | ثبت نام

خرید جم بازی Clash of Clans

خرید جم بازی Clash of Clans
خرید جم بازی Clash of Clans
خرید جم بازی Clash of Clans

لطفاً قبل از خرید ایونت های زیر دقت داشته باشید، ایونت خریداری شده در اکانت شما موجود باشد و از نظر قیمت های دلاری یکسان باشد.

خرید جم بازی Clash of Clans
کلش اف کلنز

کلش آف کلنز یا کلش محبوب ترین بازی تولید کمپانی سوپرسل (Supercell) است که نخستین بار در سال ۲۰۱۲ معرفی شد و توانست در مدت کوتاهی به پرطرفدار ترین بازی سبک استراتژی بین علاقمندان به این دسته تبدیل شود. اگر از طرفداران بازی های استراتژی هستید احتمالا این سبک را با بازی های قدیمی تری مثل جنگ های صلیبی به یاد می آورید، اما باید گفت که محصول با کیفیت سوپرسل استانداردها را در این زمینه به شدت بالا برده است. این بازی در بخش گرافیک نیز عملکرد بسیار خوبی داشته است و انیمیشن های بازی نیز بسیار جذاب هستند و بروزرسانی های جدید در سال ۲۰۲۰ نیز باعث تقویت آن شده است. البته به خاطر داشته باشید که بازی کلش اف کلنز فقط به صورت آنلاین قابل اجراست و همچنین در صورت پایین بودن سرعت اینترنت احتمالا در انجام بازی دچار مشکل خواهید شد.

دلایل محبوبیت کلش اف کلنز
 • به قبیله همبازی‌هایتان بپیوندید یا قبیله خودتان را بسازید و دوستانتان را دعوت کنید.
 • به‌عنوان یک تیم در جنگ‌های قبیله‌ای شرکت کنید و با بازیکنانی از سراسر جهان بجنگید.
 • با استفاده از تعداد زیادی از توپ‌ها، بمب‌ها، تله‌ها، خمپاره‌اندازها و دیوارها از دهکده‌تان مراقبت کنید.
 • با لشکر‌کشی در سراسر قلمرو، با پادشاه گابلین‌ها بجنگید.
 • با استفاده از ترکیب‌های بی‌شماری از طلسم‌ها، نیروها و قهرمانان، استراتژی‌های نبرد بی‌همتایی را خلق کنید!
 • چالش‌های‌ دوستانه، جنگ‌های دوستانه و رویدادهای ویژه.
 • نیروهای بی‌نظیری را که هر یک تا چندین سطح ظرفیت ارتقاء دارند آموزش دهید.
 • به پایگاه سازنده سفر کنید و در سرزمینی اسرارآمیز ساختمان‌ها و شخصیت‌های جدید را کشف کنید.
 • اضافه شدن کاراکترهای جدید.
 • امکان ساخت Clan(قبیله).
 • امکان ملحق شدن به Clan دوستان.
 • مبارزه با کاربران از سراسر دنیا.
 • امکان گفت و گو هنگام بازی.
 • گرافیک عالی.
 • امکان خرید و تقویت نیروهای جدید.
 • امکان شرکت در رقابت های مختلف.
 • ابزار جنگی جذاب.
 • مینی گیم های متنوع.
 • امکان خرید جم همراه با پیشرفت فوق العاده زیاد

خرید جم کلش اف کلنز

هیروهای کلش اف کلنز

هیرو ها (قهرمان ها) در بازی کلش آف کلنز، از سایر نیرو ها متفاوت هستند. یکی از این تفاوت ها، آن است که هیرو ها نیازی به آموزش مجدد و صرف اکسیر سیاه برای آموزش و ساختن ندارند و به اصطلاح، در زمانی مشخص شارژ می شوند. هیرو ها هنگامی که HP خود را از دست می دهند، نمی میرند و با خوابیدن دوباره برای نبرد های بعدی قابل استفاده هستند. مقدار HP هر هیرو با ارتقا به سطح های بالاتر افزایش خواهد یافت بنابراین هیرو برای استفاده مجدد نیاز به زمان استراحت بیشتری خواهد داشت.

نکاتی از کلش اف کلنز

با خواندن نکات زیر عملکرد خود را در بازی کلش اف کلنز ارتقا دهید.

با برنامه تاون هال را ارتقا دهید

تاون هال، یکی از مهمترین چیزهایی است که باید در بازی clash of clans بدانید. اگر تاون هال شما از تاون هال دشمنتان بیشتر باشد، میزان غنائمی که می توانید ازحریف بگیرید کاهش می یابد. اگر تاون هال شما، یک سطح از دشمنتان بالاتر باشد، تنها ۹۰% غنائم را می توانید غارت کنید. اگر این اختلاف به سه سطح برسد، تنها ۲۵% ، و برای اختلاف ۴ سطح یا بیشتر، تنها ۵% غنائم موجود را می توانید غارت کنید. در نتیجه، به عنوان مثال به تاون هال ۴ رفته و در این تاون هال بمانید وساختارهای دفاعی، اردوگاه های سربازان و کاوش خود را به بهترین حالت ارتقا دهید. حتی می توانید دیوارهای خود را نیز، قبل از رفتن به تاون هال ۵، به حداکثر ارتقا دهید. این فرآیند را برای هر سطحی (لولی)، تکرار کنید.

هوشمند عمل کنید

اگر چه با زدن دکمه ی next مقدار اندکی از طلای شما، برای رفتن به پایگاه بعدی، کم می شود، اما هنگام ایجاد منابع یا سربازان، شما همیشه باید، با دکمه ی NEXT ، بهترین پایگاه را بیابید. بنابراین، قبل از حمله به یک پایگاه، برای جلوگیری از هدر رفتن افرادتان، مطمئن شوید که بهترین پایگاه را برای حمله انتخاب کرده اید. مراقب باشید هیچگاه، اندک طلای باقیمانده ی خود را برای ارتقا خرج نکنید و این مقدار طلا را برای استفاده از ویژگی NEXT ،نگه دارید.

جم رایگان کلش اف کلنز

هدفمند بازی کنید

دیدن پایگاه یک دشمن با منابع گسترده می تواند در طول این ۳۰ ثانیه که فرصت تصمیم گیری دارید چالشی ذهنی ایجاد کند. زمانی که برای آپگریدهای رده بالا فارم می کنید، این موضوع به شما کمک می کند که روی یکی از ۳ منبع به عنوان هدف تمرکز کنید. این نکات را فراموش نکنید و در موقعیت های متفاوت به کار بگیرید:

 • حمله های بی هدف چیزی به جز دیوار را برای تان به ارمغان نمی آورند.
 • بیلدرهای شما (معمارها) در سطوح بالاتر برای مدتی طولانی درگیر ساخت یک ساختمان می شوند و شما قادر نیستید که به جز یک ماده، مثلا اکسیر، بیشتر هزینه کنید.
 • داشتن یه مقدار اندک از همه منابع شما را تبدیل به هدف همه فارمرها می کند، نه فقط آن هایی که دنبال یک منبع می گردند.
 • هزینه کردن بیش از حد روی منبعی که برای تان قابل استفاده نیست، این شانس را به شما می دهد که در حمله بعدی بتوانید منبع مورد نظرتان را به دست آورید.
 • همه دلایل بالا را به کار بگیرید و در این مدت زمان ۳۰ ثانیه که فرصت دارید از پایگاه دشمن بگذرید یا به آن حمله کنید، تصمیم درستی بگیرید.
خرید جم

شما با خرید جم کلش اف کلنز پیشرفت چشم گیری خواهید داشت، خرید جم مزایای زیادی به همراه دارد که چکیده ای را برای شما خواهیم گفت.

 • ارتقا هیروها به صورت چشم گیر.
 • ارتقا اسپل ها به حداکثر لول.
 • ارتقا نیروها به حداکثر لول.
 • دسترسی به مجسمه های ارزشمند و محبوب.
 • ارتقا ساختمان های دفاعی.
 • بوست منابع و پایگاه نظامی.
 • تجربه ای لذت بخش.

این موارد بخشی کوچکی از ویزگی های خرید جم است که به سرعت میتوانید تجربه کنید و دیگر لازم نیست روز ها منتظر تمام شدن آپگرید ساختمان های خود باشید یا اینکه بسیاری از وقت خود را صرف جمع آوری منابع کنید و همه پلیر ها در کاپ های تاپ میدانند که استفاده ار جم برای تهیه شیلد چقدر ارزشمند و مفید میباشد. کافیست از موجو جم، جم کلش اف کلنز را تهیه کنید آن هم با کمترین قیمت و بدون هزینه واسطه و دارای پشتیبانی فوق العاده برای شما عزیزان.

همچنین برای اطمینان خاطر شما عزیزان میتوانید در وب سایت موجو جم نماد اعتماد الکترونیک آن هم دارای دو ستاره مشاهده نموده تا با خاطری آسوده از خدمات ما لذت ببرید. در قسمت پایین همین صفحه میتوانید نظرات کاربران را مشاهده نموده تا اطلاعات و اعتماد بیشتری بدست آورید همچنین هرگونه انتقاد و پیشنهادی دارید از طریق نظرات میتوانید با ما در میان بگذارید تا با کیفیتی بیشتر به شما عزیزان خدمت کنیم.

جم (الماس) کلش اف کلنز را از کجا و چگونه خریداری کنیم؟

شما می توانید جم (الماس) کلش اف کلنز، ایونت ها، بلیط طلایی و هر بسته دیگری که در بازی کلش اف کلنز وجود دارد را با قیمت بسیار ارزان و امنیت کامل از سایت موجوجم خریداری کنید.

برای آشنایی کامل با نحوه خرید جم (الماس) بازی کلش اف کلنز از سایت موجوجم به لینک زیرمراجعه کنید.

https://yek.link/mojogem_tutorial

https://www.mojogem.com/how-to-shop/

تنها نکته ای که شما باید در هنگام خرید جم (الماس) به آن توجه کنید این است که در قسمت تنظیم نوع اکانت، شما می توانید اکانت خود را بر روی اکانت سوپرسل آی دی و یا فیسبوک و… تنظیم کرده و این بستگی به این دارد که شما بر روی کدام یک از این ها، اکانت خود را ساخته باشید.

چرا جم (الماس) کلش اف کلنز (Clash of Clans) را از موجوجم بخریم؟

سایت موجوجم با ۷ سال سابقه درخشان و پشتیبانی بسیار ویژه یکی از معتبر ترین و امنیتی ترین سایت ها با داشتن نماد اعتماد الکترونیک و همچنین نماد ساماندهی درخرید جم (الماس)، سکه، ایونت و… است. برای اطمینان و اعتماد کامل از این سایت می توانید به منوی زیر مراجعه کرده و با کلیک بر روی عکس نماد اعتماد الکترونیک در صفحه ی جدید وارد سایت منوی اعتماد الکترونیک شده تا از امنیت و اعتبار کامل این سایت اطمینان کامل پیدا کنید.

سایت رسمی نماد اعتماد الکترونیک برای موجوجم https://mojogemshop.ir/enamad.html

علاوه بر امنیت کامل در خرید جم (الماس) و… موجوجم پشتیبانی های ویژه ای برای پاسخگویی به شما را دارد که در همان لحظه پرسش و یا درخواست شما از پشتیبان ها، پشتیبان ها پاسخ شما را می دهند و شما می توانید برای مراجعه به آن بر روی منوی آن در سایت کلیک کنید و یا برای ارتباط مستقیم با پشتیبان ها با شماره ۰۲۱۴۷۶۲۴۰۰۶ تماس بگیرید تا آنها پیگیری های لازم را انجام داده و مشکل شما را حل کنند.

همچنین موجوجم با داشتن قیمت های بسیار ارزان برای انواع اعتبار های بازی مانند جم (الماس)، سکه، یوسی، سیپی و… در سریع ترین زمان ممکن یعنی نهایتا ۳۰ دقیقه آنها را برای شما واریز می کند و همچنین در زمان های مختلف برای رضایت بیش تر شما مشتریان عزیز کد تخفیف های ویژه ای رابرای خرید جم (الماس) و سکه و… به شما هدیه داده تا با قیمتی بسیار کمتر محصولات را خریداری کنید.

و اینکه یکی از مهم ترین ویژگی موجوجم شفافیت سایت آن است به طوری که حتی آدرس خود موسسه موجوجم در سایت نماد اعتماد الکترونیک با تصویر واضح و همچنین نقشه دقیق جی پی اس برای شما قرار داده که کمتر سایت و موسسه ای پیدا می شود که همچنین کاری بکند و درآخر اینکه این موسسه با هدف کمک به شما مشتریان عزیز برای خرید اعتبار بازی ها مانند جم (الماس) و… که به دلیل تحریم های دیگر کشور ها شما امکان خرید مستقیم را از آن بازی را ندارید به وجود آمده و آنها را با مناسب ترین قیمت به شما می فروشد، تا شما بتوانید با قیمت بسیار ارزان و امنیت کامل هر اعتباری که می خواهید را مانند جم (الماس)، سکه و… راخریداری کرده و از بازی خود بیش ترین لذت را ببرید.

خرید جم بازی Clash of Clans

۶۴ دیدگاه دربارهٔ «خرید جم بازی Clash of Clans»

 1. سلام ادمین عزیز موجوجم، من مشتری ثابتتون هستم و تقریبا هر ده دوازده روز میام خرید میکنم ازتون. الان بیشتر از۴۵دقیقست پرداخت کردم واسه بسته جم۵۰۰تایی، ولی اتفاقی نیوفتاده
  ۴۶۳۴۵۷ این شماره سفارش هستش ادمین جان، پیگیری کنید بی زحمت، ممنون ازتون

  1. درود بر شما.
   مدت زمان اعمال سفارشات بین ۵ دقیقه الی ۲ ساعت میباشد دوست گرامی.
   از شکیبایی شما متشکریم.

 2. ببخشید من بلیت طلایی بازی کلش اف کلنز رو خریدازی کردم ولی هنوز هیچ گونه اقدام لازم برای بازی من از طرف شما نشده است لطفا پیگیری نمایید

 3. سلام لطفا امکان خرید بسته جم به همراه کارگر رو هم قرار بدید در سایت،من از مشتری های شما هستم و خیلی وقته منتظر تا این بسته رو قرار بدید.ممنون

  1. درود برشما من یکی از مشتری های شما هستم
   میشه لطفا یه بار دیگه اسکین کینگ پادشاهان رو بزارین🙏🙏🙏

 4. سلام
  اگر با گوگل اکانت خرید کنیم مشکل پیش نمیاد برامون؟
  اکانتمون امن ؟
  چون من میخوام با گوگل اکانت خرید کنم
  یا باید حتما به سوپر سل آیدی وصل بشیم؟
  پاسخ بدید ممنون ازتون

  1. سلام و درود.
   با اکانت گوگل هم میشه.
   شما از طریق نظرات و همچنین نماد اعتماد الکترونیک میتوانید اطمینان لازم را کسب کنید.
   ممنون.

 5. سلام خسته نباشید
  برای خرید بلیط طلایی حتما باید ب سوپر سل آیدین وصل باشیم ؟
  با گوگل اکانت نمیشه؟

  1. سلام.
   با اکانت گوگل هم خرید میتوان انجام داد. برای اطلاعات بیشتر و خرید با پشتیبانی در ارتباط باشید.
   ممنون.

  1. سلام و درود.
   جیمیل درست وارد کردید؟
   نگران نباشید سفارشات شما اعمال خواهد شد.
   ممنون از شکیبایی شما

 6. سلام خسته نباشید ،ببخشید میخواستم بلیط طلایی کلش بخرم نمیشه درضمن گوشی شیامی دارم ممنون میشم راهنمایی کنید

 7. میتونم بگم بهترین سایتی هستین ک تاحالا دیدم..هم خیلی خوب جواب میدین و هم در سریع ترین زمان ممکن سفارشات رو انجام میدین..ازتون تشکرمیکنم

 8. سلام من بلیت طلایی راخریداری کردم برای پیام آمد که به سوپرسل وصل شید وبه موجوجم خبر دهید باید چکار کنم لطفا راهنمایی کنید

  1. سلام محمد عزیز
   اگر اکانت شما به سوپرسل آی دی متصل نیست لطفا اکانت خودتون رو به سوپرسل آی دی متصل کنید
   در صورتی که نمیدونید سوپرسل آی دی چیه یا نمی دونید چطوری به سوپرسل آی دی متصل بشید کافیه یه سرچ توی گوگل کنید
   بعد از متصل شدن اکانتتون به سوپرسل آی دی لطفا مجددا با ما ارتباط برقرار کنید
   در صورت نیاز به راهنمایی بیشتر با پشتیبانی تماس بگیرید
   ممنون از پیام شما
   موفق باشید

   1. سلام گوشی من گوگل پلی نداره و نمیتونم اکانتمو وصل گوگل پلی کنم میشه با اکانتی که وصل سوپر سله جم خرید؟

    1. درود دوست عزیز.
     بله. شما میتوانید با سوپر سل آیدی اقدام به خرید جم کنید.
     همچنین برای اطلاعات بیشتر و راهنمایی های لازم میتوانید با پشتیبانان خرید موجوجم در تماس باشید.
     ممنون از انتخابتون.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

۶۴ دیدگاه دربارهٔ «خرید جم بازی Clash of Clans»

 1. سلام ادمین عزیز موجوجم، من مشتری ثابتتون هستم و تقریبا هر ده دوازده روز میام خرید میکنم ازتون. الان بیشتر از۴۵دقیقست پرداخت کردم واسه بسته جم۵۰۰تایی، ولی اتفاقی نیوفتاده
  ۴۶۳۴۵۷ این شماره سفارش هستش ادمین جان، پیگیری کنید بی زحمت، ممنون ازتون

  1. درود بر شما.
   مدت زمان اعمال سفارشات بین ۵ دقیقه الی ۲ ساعت میباشد دوست گرامی.
   از شکیبایی شما متشکریم.

 2. ببخشید من بلیت طلایی بازی کلش اف کلنز رو خریدازی کردم ولی هنوز هیچ گونه اقدام لازم برای بازی من از طرف شما نشده است لطفا پیگیری نمایید

 3. سلام لطفا امکان خرید بسته جم به همراه کارگر رو هم قرار بدید در سایت،من از مشتری های شما هستم و خیلی وقته منتظر تا این بسته رو قرار بدید.ممنون

  1. درود برشما من یکی از مشتری های شما هستم
   میشه لطفا یه بار دیگه اسکین کینگ پادشاهان رو بزارین🙏🙏🙏

 4. سلام
  اگر با گوگل اکانت خرید کنیم مشکل پیش نمیاد برامون؟
  اکانتمون امن ؟
  چون من میخوام با گوگل اکانت خرید کنم
  یا باید حتما به سوپر سل آیدی وصل بشیم؟
  پاسخ بدید ممنون ازتون

  1. سلام و درود.
   با اکانت گوگل هم میشه.
   شما از طریق نظرات و همچنین نماد اعتماد الکترونیک میتوانید اطمینان لازم را کسب کنید.
   ممنون.

 5. سلام خسته نباشید
  برای خرید بلیط طلایی حتما باید ب سوپر سل آیدین وصل باشیم ؟
  با گوگل اکانت نمیشه؟

  1. سلام.
   با اکانت گوگل هم خرید میتوان انجام داد. برای اطلاعات بیشتر و خرید با پشتیبانی در ارتباط باشید.
   ممنون.

  1. سلام و درود.
   جیمیل درست وارد کردید؟
   نگران نباشید سفارشات شما اعمال خواهد شد.
   ممنون از شکیبایی شما

 6. سلام خسته نباشید ،ببخشید میخواستم بلیط طلایی کلش بخرم نمیشه درضمن گوشی شیامی دارم ممنون میشم راهنمایی کنید

 7. میتونم بگم بهترین سایتی هستین ک تاحالا دیدم..هم خیلی خوب جواب میدین و هم در سریع ترین زمان ممکن سفارشات رو انجام میدین..ازتون تشکرمیکنم

 8. سلام من بلیت طلایی راخریداری کردم برای پیام آمد که به سوپرسل وصل شید وبه موجوجم خبر دهید باید چکار کنم لطفا راهنمایی کنید

  1. سلام محمد عزیز
   اگر اکانت شما به سوپرسل آی دی متصل نیست لطفا اکانت خودتون رو به سوپرسل آی دی متصل کنید
   در صورتی که نمیدونید سوپرسل آی دی چیه یا نمی دونید چطوری به سوپرسل آی دی متصل بشید کافیه یه سرچ توی گوگل کنید
   بعد از متصل شدن اکانتتون به سوپرسل آی دی لطفا مجددا با ما ارتباط برقرار کنید
   در صورت نیاز به راهنمایی بیشتر با پشتیبانی تماس بگیرید
   ممنون از پیام شما
   موفق باشید

   1. سلام گوشی من گوگل پلی نداره و نمیتونم اکانتمو وصل گوگل پلی کنم میشه با اکانتی که وصل سوپر سله جم خرید؟

    1. درود دوست عزیز.
     بله. شما میتوانید با سوپر سل آیدی اقدام به خرید جم کنید.
     همچنین برای اطلاعات بیشتر و راهنمایی های لازم میتوانید با پشتیبانان خرید موجوجم در تماس باشید.
     ممنون از انتخابتون.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.