موجو جم

ورود | ثبت نام

خرید جم بازی لیگ آف کینگدامز

خرید جم بازی لیگ آف کینگدامز
خرید جم بازی لیگ آف کینگدامز
خرید جم بازی لیگ آف کینگدامز

بازی لیگ آف گینگدامز

تصور کنید در گذشته زندگی می کردید و یک قلمرو پادشاهی داشتید، شما باید امپراطوری خود را بسازید و برای ساختن این قلمرو به منابع مزرعه و مبارزه با عوامل بیرونی (هیولاها، پادشاهی های دشمن و مقابله با اتحادها نیاز دارید.)

بازی League of Kingdoms یکی از اولین بازی‌های استراتژی MMO بلاک چین در جهان است. که برای گیمرها این امکان را فراهم کرده که به صدها سال قبل بازگردند و قلمرو خود را بسازند، بازیکنان منابع مزرعه‌هاشان را ساخته و توسعه می دهند، با هیولاها مبارزه می‌کنند و با پادشاهی‌های دشمن یا اتحادها رقابت می‌کنند که در آن تمام زمین‌ها توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) بوده و منابع، پوسته‌ها و بسیاری از عناصر دیگر بازی نیز قابل توکنیزه شدن هستند.

پروژه League of Kingdoms

بازی در حال حاضر دارای ۱۵,۰۰۰ بازیکن همزمان، ۸۰,۰۰۰ بازیکن فعال روزانه و ۴۰۰,۰۰۰ بازیکن فعال ماهانه است. از طریق نبردهای بین قاره‌ای و مسابقات مختلف دیگر، گیمرها می‌توانند از یک تجربه جهانی جذاب چند نفره که به طور همزمان در آن امکان حمایت از صدها یا هزاران بازیکن دیگر وجود دارد لذت ببرند.

حالت‌های مختلف بازی‌ لیگ پادشاهی 
  1. حالت بازی تک نفره ساخت پادشاهی: گیمرها می‌توانند زمان خود را صرف ساختن پادشاهی، برداشت منابع، انجام تحقیقات فناوری و آموزش سربازان برای توسعه پادشاهی به روش خود کنند.
  2. حالت PvE – مزرعه و شکار: گیمرها می‌توانند نیروهای خود را برای شکار هیولاهای مختلف ساکن قاره و مزارع منابع برای جمع آوری منابع ارزشمند از جمله غذا، چوب، سنگ، طلا و کریستال‌های کمیاب آموزش دهند.
  3. حالت PvP – کاوش، گسترش، بهره برداری، نابود کردن: گیمرها می‌توانند برای محافظت از منابع و قلمرو خود با دیگر گیمرها مبارزه کنند. در طول نبرد، کاربران می‌توانند از اقلام گنجینه خود برای تقویت نیروهای خود استفاده کنند و مهارت‌های خود را در مقابل قلعه‌های دشمن به نمایش بگذارند.
  4. حالت MMO – جنگ‌های اتحادها: گیمرها می‌توانند با بازیکنان دیگر متحد شوند تا در نبردهای اتحاد‌ها بجنگند.

در حال حاضر ….

در حال حاضر، این بازی استراتژیک بصورت رایگان برای موبایل (اندروید، iOS) و همچنین بر روی رایانه شخصی در دسترس است. هدف تیم پروژه ساخت یک دنیای بازی است که در آن گیمرها می‌توانند سرگرم شوند و در عین حال از دارایی‌های دیجیتال، مهارت‌ها و زمانی که صرف بازی خود می‌کنند لذت ببرند. این پروژه محتوای سرگرم کننده‌ای را ارائه می‌دهد که نه تنها برای علاقمندان به کریپتو بلکه برای گیمرهای جریان اصلی نیز جذاب است.

خرید جم بازی لیگ آف کینگدامز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.