موجوجم | خرید جم

ورود | ثبت نام

کسب درآمد با همکاری و فروش جم | موجوجم

  • موجوجم
  • کسب درآمد با همکاری و فروش جم | موجوجم

اگر در این اوضاع بیکاری به دنبال یک درآمد همیشگی و قابل افزایش تا سقفی نامحدود هستید، ما به شما فعالیت در سیستم مشارکت در فروش موجوجم‌ را معرفی می‌کنیم! مطمئن هستیم که بعد از شروع به فعالیت در این بخش، به زودی خودتان متوجه خواهید شد که اگر مخاطبین زیادی داشته باشید، فعالیت در این بخش از بسیاری از فعالیت ها، برایتان پر درآمدتر خواهد بود.

حتما تعجب می‌کنید اگر بگوییم که همین الان هم بعضی‌ها از این طریق، درآمدهای میلیونی دارند!؟!؟

کسب درآمد با همکاری ، فروش جم در موجوجم

به طور خلاصه، در سیستم همکاری در فروش، به شما یک کد تخفیف اختصاصی داده می شود. شما کد تخفیف خود را در هر جایی، از گروه دوستان تا گروه‌های بزرگ تلگرامی و صفحات اینستاگرامی و … تبلیغ می کنید و اینگونه در سود هر خریدی که با کد تخفیف شما صورت گیرد، شریک هستید و درصد قابل توجهی از سود به شما می رسد. به این ترتیب هم مخاطبین شما خوشحال می شوند و از تخفیف بهره‌مند می گردند و هم خودتان به درآمد رسیده اید و با ما شریک ‌هستید.

  1. ابتدا در سایت موجوجم، یک حساب کاربری ایجاد کنید. (در صورتی که از قبل حساب کاربری داشته اید، تنها لازم است که وارد حساب خود شوید.)
  2. از بخش منو کاربری، وارد پنل فروشندگان شوید.
  3. تایید کنید که می خواهید فروشنده موجوجم شوید و از هر خرید، به شما سودی برسد.
  4. به تلگرام اختصاصی پشتیبانی فروشندگان موجوجم پیام دهید و نام کاربری خود را ارسال کنید تا مطابق میل و درخواستتان به شما یک کد تخفیف اختصاصی داده شود.
  5. از این به بعد شما در سودمالی با ما شریک هستید و مبلغی از سود هر خریدی که با کد تخفیف اختصاصی شما صورت می پذیرد، به صورت سیستمی به حساب کاربری شما افزوده می گردد.

ما در موجوجم‌ برای شما همکار گرامی در قسمت پنل همکاران قسمتی به نام گزارش‌گیری مهیا کرده ایم که شما بتوانید لحظه به لحظه و به صورت آنلاین و اتوماتیک مشاهده نمایید که چند بار از کد تخفیف شما استفاده شده است و حتی سود حاصل از آن خرید برای شما چقدر بوده!!

حتی اگر شکی هم به شروع فعالیت داشته اید، حتما با دیدن این امکانات، برطرف شده است! پس همین الان دست به کار شوید و به درآمد برسید.

درآمد شما بعد از رسیدن به حد نسابِ قابل برداشت، در اولین روز کاری به حسابتان واریز می گردد.

نکته جالب تر این است که پس از مدتی، مشتریانی که یک بار از کد تخفیف شما استفاده کرده اند، کد تخفیف را حفظ می شوند و خرید خود را به صورت دوره ای انجام می دهند و شما بدون گذاشتن هیچ انرژی اضافی، از خرید آن ها، سود می برید.

لینک های مفید همکاری در فروش با موجوجم:

مشاهده کد تخفیف به همراه درصد برای خریدار و میزان پاداش دریافتی خود
مشاهده گزارش لحظه ای استفاده از کد تخفیف اختصاصی خود
ورود یا ثبت نام در موجوجم
تلگرام اختصاصی پشتیبانی فروشندگان موجوجم

امیدواریم در این روزهای سخت، با این روشِ کسب درآمد، باعث یک اتفاق خوب برای شما باشیم.

در صورت داشتن هرگونه سوال، حتما با ما در تماس باشید.