بررسی گان ام ایکس نه بازی کالاف دیوتی موبایل

با بهترین گان سیزن جدید یا همان گان ام ایکس نه دیگر نگران گان خود برای بازی نباشید و با این گان قدرتمند و آتشین خود تمام انمی های سر راه خود را نابود کنید.

 

برسی گان ام ایکس نه (mx9) بازی کالاف دیوتی موبایل

با گذشت حدود 20 روز از سیزن جذاب و هولناک بازی کالاف دیوتی و تغییرات متعدد و خارق العاده اما هنوز خیلی از شما ها به مشکل برخوردید که واقعا در این سیزن بتوانید یک گان بسیار قدرتمند و دقیقی برای خود ساخته و انمی های رو به روی خود را در سریع ترین زمان ممکن از پای در آورید.

زیرا همان طور که می دانید قدرت بسیاری از گان های قدرتمند مانند ای کی 47 (aK-47)، فنک (Fennec) و بسیاری از گان های پرکاربرد و خوب سیزن های قبل کاهش پیدا کرده و دیگر به وسیله آن ها باید خیلی بیش تر از قبل به انمی شلیک کنیم تا بتوانیم آن را از پای در آوریم. اگر شما هم جزء آن دسته از گیمر هایی هستید که هنوز نتوانستید یک گان قدرتمند و بسیار خوب برای خود انتخاب کنید، دیگر نگران نباشید چرا که ما در موجوجم بهترین گان سیزن 6 بازی کالاف دیوتی موبایل یعنی گان محشر ام ایکس نه (MX9) که در سیزن جدید به بازی اضافه شده را به شما معرفی می کنیم، اگر می خواهید با گان ام ایکس نه و تکنیک های ویژه در استفاده از گان ام ایکس نه به صورت کامل آشنا شوید مطالب زیر را تا پایان مطالعه کنید.

 

برسی گان ام ایکس نه بازی کالاف دیوتی موبایل

برسی گان ام ایکس نه بازی کالاف دیوتی موبایل

 

گان ام ایکس یکی از قوی ترین، سریع ترین و پرکاربرد ترین گان های اس ام جی (SMG) بازی کالاف دیوتی موبایل است که به دلیل فایر ریت بسیار بالا و هیپ فایر بسیار دقیق خود طرفداران زیادی را در بازی کالاف دیوتی موبایل به خود اختصاص می دهد.

یکی از مهم ترین ویژگی گان ام ایکس 9 که آن را از سایر گان های اس ام جی متمایز می کند این است که این گان دارای دمیج بسیار بالا است به طوری که با تغییر ات اتفاق افتاده در این سیزن دمیج گان ام ایکس نه در حدود گان های رایفلی مانند کلاش رسیده و این دمیج بسیار عالی گان ام ایکس نه را به یکی از بهترین گان ها سیزن 6 بازی Call of Duty Mobile تبدیل کرده است.

گان ام ایکس نه علاوه بر قدرت شگفت انگیز و بالای خود دارای یک فایر ریت خارق العاده بوده و به دلیل هیپ فایر بسیار دقیقی که دارد یکی از گان های بسیار پرکاربرد هم در مود مولتی پلیر و هم در مودبتل رویال بازی کالاف دیوتی است و شما می توانید به وسیله این گان انمی رو به رو خود را در چند ثانیه از جلوی خود محو کرده و آن را نابود کنید.

 

گان ام ایکس نه بازی کالاف دیوتی موبایل

گان ام ایکس نه بازی کالاف دیوتی موبایل

 

همان طور که در تصویر بالا می بینید دمیج(قدرت) گان ام ایکس نه 30 است که این دمیج جزء دمیج های بالا برای یک اس ام جی به حساب می آید و اینکه این گان بالا ترین دمیج را در بین گان های اس ام جی داشته و با شلیک حدود 5 الی 6 تیر می تواند حریف خود را از پا در بیاورد، همچنین دقت گان ام ایکس نه در حدود 45 است که در حالت عادی بدون هیچ اتچمنت (تجهیزات) دیگری دقت و برد خوبی محسوب می شود.

اما می توان با اضافه کردن اتچمنت های خوب دقت و برد آن را بسیار بالا برد، علاوه بر این ها فایرریت (سرعت تیر) این گان در حدود 60 است که این فایرریت بسیار بالا بوده و به این گان این قدرت را می دهد که در یک زمان بسیار کم انمی رو به روی خود را از پا در آورده و آن را بکشد و اینکه این گان مانند دیگر گان های اس ام جی سرعت بسیار زیادی داشته و می توان به سرعت با این گان در مپ جابه جا شد و در کل این آمار های بسیار بالا باعث شده که گان ام ایکس نه به یکی از قدرتمند ترین گان های مود مولتی پلیر و همچنین بتل رویال تبدیل شده و طرفداران زیادی را به خود اختصاص دهد.

 

بهترین اتچمنت گان ام ایکس نه برای بازی کالاف دیوتی موبایل

اتچمنتی که در تصویر بالا برای گان ام ایکس نه گفته شد یکی از بهترین اتچمنت های این گان هم در مود مولتی پلیر و هم در مود بتل رویال است است و به دلیل داشتن فایرریت و همچین سرعت بالا در سریع ترین زمان ممکن با دقت بالا می تواند هر انمی که در هر کجای مپ قرار دارد را از پای در آورده و آن را بکشد.

 

تکنیک های ویژه در استفاده از گان ام ایکس در بازی کالاف دیوتی موبایل
  1. اسلحه MX9 برخلاف اینکه دارای یک فایرریت و دمیج بسیار خوب است دقت بسیار بالایی نداشته و برای همین به وسیله آن نمی توان در مود بتل رویال بازی کالاف دیوتی موبایل از راه دور به انمی شلیک کرده زیرا علاوه بر اینکه جای ما لو می رود اکثر تیر های ما به انمی اصابت نکرده و به انمی دمیج زیادی وارد نمی شود و انمی می تواند به وسیله اسنایپ و یا گان دوربرد با چند شلیک دقیق شما را دون کند پس حتما ابتدا به وسیله بمب دود زا و یا اسنوبرد به انمی نزدیک شده و سپس به وسیله هیپ فایر دقیق این گان در چند ثانیه او را نابود کنید.
  2. در مود مولتی پلیر بازی کالاف دیوتی نیز این گان یکی از گان های بسیار قدرتمند بوده و شما خیلی سریع می توانید انمی رو به رو ی خود را بکشید و یکی از مهم ترین نکاتی که شما باید به آن توجه داشته باشید این است که اگر انمی رو به رو شما از یک گان قدرتمند با هیپ فایر بسیار بالا مانند فنک استفاده می کرد حتما قبل از رسیدن به انمی گان خود را بر روی نشانه گذاشته و به محض رسیدن انمی به آن شلیک کنید تا بتوانید در سریعترین زمان ممکن و قبل از اینکه انمی بتواند کاری انجا دهد آن را بکشید زیرا گان هایی مانند فنک فایر محشری داشته و کمتر گانی پیدا می شود که در مولتی پلیر بازی کالاف دیوتی بتواند با فنک از راه نزدیک مقابله کند.
  3. سعی کنید دشمن هایی که از گان ام ایکس نه استفاده می کنند را به وسیله گان های دور برد مانند کلاش و یا اسنایپ از راه دور دون کرده و نگذارید که آنها به شما نزدیک شوند.
    و در کل این آمار های بسیار خوب گان ام ایکس نه را به یکی از قدرتمند ترین گان های بازی تبدیل کرده و شما می توانید به وسیله آن هر انمی که روبروی شما قرار می گرد را نابود کرده و با اقتدار وین بازی را از آن خود کنید. همچنین شما می توانید با خرید سیپی کالاف دیوتی موبایل با قیمت مناسب و امنیت کامل از سایت موجوجم و با زدن گردونه و… به مدل های لجندری و اپیک این گان دست پیدا کرده و قدرت خود را در بازی چند برابر کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.