تکنیک های ویژه برای تبدیل شدن به پرو پلیر مود اسنایپی بازی کالاف دیوتی موبایل

در این مقاله به سراغ تکنیک های ویژه برای تبدیل شدن به پرو پلیر مود اسنایپی بازی کالاف دیوتی موبایل میپردازیم.

 

تکنیک های ویژه برای تبدیل شدن به پرو پلیر مود اسنایپی بازی کالاف دیوتی موبایل

بعد از انتخاب اسنایپ های حرفه ای خودمون، دیگه نوبت اینه که مهارت شکار کردن رو به صورت کامل و حرفه ای یاد بگیرید و به پرو پلیر مود اسنایپی بازی کالاف دیوتی موبایل تبدیل شوید. یکی از مهم ترین نکات برای تبدیل شدن به پرو پلیر مود اسنایپی بازی کالاف دیوتی موبایل این است که هر تک تیرانداز در هنگام شکار کردن باید بداند که علاوه بر استفاده از یک اسنایپ شکاری قدرتمند با تکنیک های مهم و بسیار پرکاربرد در استفاده از آن آشنا شود تا توسط شکار های خود غافلگیر و کشته نشود.

اگر در مود اسنایپی بازی کالاف دیوتی موبایل از قدرتمند ترین اسنایپ حتی لجندری آن ها استفاده کنید ولی اصول و تکنیک های ویژه شکار کردن را رعایت نکنید مطمئن باشید در مکان های متعدد مورد هجوم شکار خود قرار گرفته و خیلی راحت توسط گان های سریع کشته می شوید.

شاید برای خیلی از افراد پیش آمده باشد که در اکثر اوقاتی که از اسنایپ استفاده می کنید ناگهان توسط انمی های نزدیک و یا اسنایپر های قدرتمندی که دور از شما قرار گرفته اند در چند ثانیه دون می شوید اما واقعا چگونه می شود خیلی راحت حتی بدون استفاده از گان های اپیک و یا لجندری برنده بازی شد و تمام انمی های درون مپ را خیلی راحت کشت؟

اگر شما هم به دنبال جواب این سوال هستید مطالب زیر را تا پایان بخوانید تا به یکی از پرو پلیر های مود اسنایپی بازی کالاف دیوتی موبایل تبدیل شوید. برای اینکه شما خیلی راحت تر با این تکنیک های بسیار ویژه آشنا شوید ما به صورت جداگانه تک تک آن را به صورت کامل برای شما توضیح داده ایم.

 

پرو پلیر مود اسنایپی بازی کالاف دیوتی موبایل

پرو پلیر مود اسنایپی بازی کالاف دیوتی موبایل

 

تکنیک شماره 1:

برای تبدیل شدن به پرو پلیر مود اسنایپی بازی کالاف دیوتی موبایل همیشه سعی کنید از اسنایپ های قدرتمند و دقیق استفاده کنید زیرا هرچه اسنایپ شما قوی تر باشد شما خیلی راحت تر و با تیر کمتری می توانید انمی های رو به روی خود را بکشید. برای مثال اگر شما اسنایپ های ضعیفی مانند دی ال کیو (DLQ) در مود بتل رویال استفاده کنید و به نبرد رو در رو با یک اسنایپر حرفه ای بپردازید در دوئل ها کم آورده و توسط اسنایپ های قدرتمند انمی کشته می شوید.

فرض کنید همزمان هر دو به سمت یکدیگر شلیک میکنید و لی به جای این که انمی دون شود شما کشته می شوید! حتی اگر تیر ها را بر روی سر طرف بزنید، زیرا در راه های خیلی دور قدرت اسنایپ هایی مانند دی ال کیو (DLQ) بسیار پایین آمده و شما باید حداقل برای کشتن انمی سه تیر به آن بزنید تا انمی دون شود.

ولی با اسنایپ هایی مانند لوکاس (lOCUS) و آرستیک (Arctic) تنها دو تیر برای کشتن شما کافی است و این به دلیل برد بسیار زیاد و همچنین قدرت بسیار زیاد اسنایپ لوکاس (lOCUS) و آرستیک (Arctic) بوده که در فاصاله های بسیار دور نیز همان قدرت کامل خود را داشته و با دو تیر می تواند انمی روبروی خود را دون کند.

ولی حتما باید به این نکته توجه داشته باشید که تجهیزات خوبی بر روی اسنایپ خود انداخته باشید، زیرا در حالت عادی اسنایپ لوکاس و آرستیک قدرت خاصی نداشته و با تجهیزات خوب آن است که این اسنایپ ها را به یکی از قدرتمند ترین گان های مود اسنایپی تبدیل کرده است و این امر باعث میشود که به پرو پلیر مود اسنایپی بازی کالاف دیوتی موبایل تبدیل شوید.

 

تکنیک شماره 2:

بهترین کلت ها را در دست بگیرید و مهارت خود را در استفاده از کلت ها افزاش دهید، کلت ها یکی از پرکاربرد ترین گان ها در مود اسنایپی بازی کالاف دیوتی هستند که شما با انتخاب یک کلت مناسب و مهارت بالا در استفاده از آن می توانید به راحتی به انمی نزدیک شده و آن را بکشید.

از بهترین کلت های مود اسنایپی بازی Call of Duty Mobile می توان کلت رنتی، شورتی و … را نام برد زیرا این نوع کلت ها قدرت بسیار زیادی داشته و با 2 یا نهایتاً 3 تیر خیلی راحت می توانید انمی های رو به رو خود را بکشید; ولی مهم تر از انتخاب کلت قدرتمند، مهارت در استفاده از کلت است که شما باید بدانید که چه موقع از کلت استفاده کنید و چه موقع به انمی شلیک کرده تا او را غالفگیر کنید و در نهایت با دو یا سه شلیک او را بکشید تا بتوانید به پرو پلیر مود اسنایپی تبدیل شوید و انمی ها را در چند ثانیه نابود کنید.

یکی از مهم ترین تکنیک هایی که شما می توانید در استفاده کلت ها و همچنین تبدیل شدن به پرو پلیر مود اسنایپی بازی کالاف دیوتی موبایل از آن استفاده کنید استفاده از کلاس مناسب است، بهترین قدرت ها برای مود اسنایپی قدرت های نامرئی، اسمک و دیفندر است که خیلی خیلی کاربرد داشته و شما خیلی راحت می توانید با ضعیف ترین کلت خود قوی ترین انمی ها را بکشید.

برای کار با اسمک شما باید تا آنجایی که می توانید به انمی نزدیک شده و سپس اسمک را بر روی آن بیندازید سپس با کلت های قدرتمند خود به او راش (Rush) داده و بدون اینکه انمی کاری از دستش بر بیاید و بتواند کاری انجام دهد او را بکشید.

برای استفاده از قدرت دیفندر شما باید به انمی نزدیک شده و تا فاصله یک متری انمی پیش بروید و هنگامی که انمی خواست کاری انجام دهد سریع قدرت خود را فعال کرده و او را کور کنید و با هیپ فایر کلت خود او را بکشید.

و اما مهم ترین کلس (CLASS) یعنی کلس نامرئی، شما باید حتما تا نزدیک انمی پیش رفته و وقتی که هنوز انمی شما را ندیده کلس نامرئی خود را فعال کنید و به نزدیک او بروید و با شلیک های هیپ فایر کلت خود در چند ثانیه و قبل از اینکه انمی بتواند کاری انجام دهد او را غافلگیر کرده و بکشید. با این ترفند شما یک گام به پرو پلیر مود اسنایپی بازی کالاف دیوتی موبایل نزدیک میشوید.

 

تکنیک های ویژه برای تبدیل شدن به پرو پلیر مود اسنایپی بازی کالاف دیوتی موبایل

تکنیک های ویژه برای تبدیل شدن به پرو پلیر مود اسنایپی بازی کالاف دیوتی موبایل

 

تکنیک شماره 3:

در تکنیک شماره سه از تکنیک های تبدیل شدن به پرو پلیر مود اسنایپی بازی کالاف دیوتی، از ماشین های درون مپ نهایت استفاده را بکنید. ماشین ها یکی از مهم ترین و پرکاربرد ترین موارد در مود اسنایپی هستند که شما برای جا به جایی حتما باید از آن ها استفاده کنید. برای اینکه این مود از زون سوم شروع شده و دمیج بسیار زیادی را پس از فعال شدن به شما وارد می کند و برای همین حتما یک ماشین برای جابه جایی را در کنار خود داشته باشید.

علاوه براینکه شما می توانید برای جابه جایی از این ماشین ها استفاده کنید می توانید آن را نیز به عنوان یک سلاح در کنار خود داشته باشید و انمی های درون مپ را با آن بکشید که یکی از بارز ترین این ماشین ها نیز کامیون بوده که برای آشنایی کامل با آن می توانید به بخش ماشین آلات جنگی در سایت موجوجم مراجعه کنید:

بررسی کامل ماشین آلات جنگی بازی کالاف دیوتی موبایل (قسمت اول)

تکنیک شماره 4:

بهترین استفاده را از بمب هایی که در اختیارتان قرار دارد بکنید. سعی کنید از بمب هایی که در اختیار دارید نهایت استفاده را کرده و آن را الکی هدر ندهید و در بهترین زمان ممکن با انداختن آن بیش ترین دمیج را به انمی وارد کرده و با یک تیر کلت، خیلی راحت آن را بکشید.

برای آشنایی کامل تکنیک های ویژه دراستفاده از کلت ها به مطالب مربوط به آن در سایت موجوجم مراجعه کنید.

پس دیگر معطل نکنید و به راحتی با چیدن سلاح های قدرتمند و تکنیک های درست استفاده از آن همه انمی ها در مود اسنایپی بازی کالاف دیوتی نابود و با اقتدار وین بازی را از آن خود کنید و به یکی از پرو پلیر های مود اسنایپی بازی کالاف دیوتی موبایل تبدیل شوید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.