بهترین گان های مود مولتی پلیر بازی کال اف دیوتی موبایل

در این مقاله جذاب و حرفه ای به سراغ بهترین گان های مود مولتی پلیر بازی کال اف دیوتی موبایل میپردازیم و شما را با اسکین ها و ترفند های بهترین گان های مود مولتی پلیر بازی کال اف دیوتی موبایل آشنا خواهیم کرد.

 

بهترین گان های مود مولتی پلیر بازی کال اف دیوتی موبایل

یکی از سوال هایی که ذهن اکثر شما گیمر های بازی کال اف دیوتی را به خود درگیر کرده این است که نمی دانید واقعا بهترین گان مود مولتی پلیر بازی کالاف دیوتی چیست و چه گانی را برای مود مولتی پلیر بازی کال اف دیوتی بردارید تا بتوانید خیلی سریع و با دقت بالا هر انمی که بر سر راه شما قرار می گیرد را با شلیک های دقیق خود نابود کنید.

خیلی از وقت ها نیز با انتخاب نادرست گان مناسب برای مود مولتی پلیر بازی کالاف دیوتی با تفنگ های ضعیف و کم دقت وارد بازی شده و در خیلی از مواقع جلوی انمی هایی که از گان های سرعتی و بسیار دقیق استفاده می کردند کم آورده و سریع کشته می شدید و یا اینکه شما از گان قدرتمندی استفاده می کردید اما هر طور که در مپ های مختلف راش می دادید به دلیل اینکه با چگونگی استفاده از این گان ها آشنا نبودید سریع توسط انمی ها دون می شدید.

اگر شما نیز دچار این مشکل هستید با خواندن مطالب زیر خیلی راحت می توانید بهترین گان های مود مولتی پلیر بازی کال اف دیوتی موبایل را چیده و با انداختن اتچمنت های بسیار عالی بر روی آن هر انمی که بر سر راه شما قرار می گیرد را کشته و با اقتدار برنده بازی شوید، برای آشنایی کامل با بهترین گان های مود مولتی پلیر بازی کال اف دیوتی موبایل حتما مطالب زیر را تا آخر بخوانید.

 

بهترین گان های مود مولتی پلیر بازی کال اف دیوتی موبایل

بهترین گان های مود مولتی پلیر بازی کال اف دیوتی موبایل

 

گان شماره 1: ای اس وال (AS-VAL)

ای اس وال یکی از سریع ترین و پرکاربرد ترین و بهترین گان های مود مولتی پلیر بازی کال اف دیوتی است که به دلیل داشتن فایر ریت بسیار بالا و شکل بسیار زیبای خود طرفدارن بسیار زیادی را هم در سیزن های گذاشته و هم در این سیزن به خود اختصاص می دهد و بسیاری از گیمر های بازی کال اف دیوتی نیز در مود مولتی پلیر بازی Call of Duty از این گان استفاده می کنند.

یکی از مهم ترین نکاتی که شما در استفاده از گان ای اس وال که یکی از بهترین گان های مود مولتی پلیر بازی کال اف دیوتی موبایل میباشد، این است که حتما تا آنجایی که می توانید به انمی نزدیک شده و سپس تیر زدن را آغاز کنید زیرا اگر از راه دور به انمی شلیک کنید به دلیل اینکه گان ای اس وال رینج و دقت بسیار بالایی ندارد اکثر تیر های شما به انمی اصابت نکره و انمی با کمترین زمان ممکن با چند شلیک دقیق می تواند شما را بکشد.

 

ای اس وال (AS-VAL)

ای اس وال (AS-VAL)

 

گان شماره 2: کیوکیو نه (QQ9)

گان کیوکیو نه نیز یکی از قوی ترین و بهترین گان های مود مولتی پلیر بازی کال اف دیوتی است که به دلیل نشانه گیری خاص خود و همچنین فایر ریت بالا یکی از محبوب ترین گان ها بتل رویال بوده اما یکی از بدترین مشکلات گان کیوکیو نه در این سیزن دمیج آن است، زیرا در سیزن های گذشته دمیج کیوکیو حدود 20 امتیاز از گان هایی همچون ای کی 47 (AK-47) هم بیش تر بوده و شما می توانستید با انداختن خشاب بر روی آن دمیج (قدرت) آن را بسیار بالا تر از گان های دیگر ببرید.

اما در سیزن جدید دمیج آن بسیار کاهش پیدا کرده و با انداختن خشاب هم قدرت آن زیاد تغییر نمی کند ولی همچنان کیوکیو نه به دلیل داشتن فایر ریت بسیار بالا یکی از گان های بسیار قدرتمند مود مولتی پلیر بازی کالاف دیوتی است. شما می توانید با خرید سی پی با قیمت بسیار مناسب و امنیت کامل از سایت موجوجم و با زدن گردونه و… به مدل های لجندری و اپیک گان کیوکیو نه یکی از بهترین گان های مود مولتی پلیر دست پیدا کرده و قدرت خود با این گان را چند برابر کنید.

 

کیوکیو نه (QQ9)

کیوکیو نه (QQ9)

 

گان شماره 3: ای اس ام ده (AMS-10)

گان ای اس ام ده یکی از دقیق ترین و همچنین دور برد ترین و بهترین گان های مود مولتی پلیر بازی کال اف دیوتی موبایل است که به دلیل قدرت بسیار بالایی که دارد شما می توانید به راحتی انمی های درون مپ را در هر مکانی که قرار دارند در سریع ترین زمان ممکن و با چهار الی پنج تیر دون کنید.

یکی از مهم ترین نکاتی که شما در هنگام استفاده از گان ای اس ام ده باید به آن توجه داشته باشید این است که حتما سعی کنید انمی هایی که از گان های اس ام جی (SMG) مانند فنک (Fennec) استفاده می کنند را قبل از اینکه به شما نزیک بشوند بکشید زیرا گان ای اس ام ده فایرریت خیلی بالایی نداشته و از راه نزدیک جلوی گان هایی مانند فنک کم آورده و شما سریع دون می شوید.

 

 

ای اس ام ده (AMS-10)

ای اس ام ده (AMS-10)

 

گان شماره 4: فنک (Fennec)

فنک یکی از محبوب ترین و بهترین گان های مود مولتی پلیر بازی کال اف دیوتی موبایل بوده که به دلیل فایر ریت بسیار بالایی که دارد می تواند در چند ثانیه بیش ترین تیر ممکن را شلیک کرده و انمی را دون کند و لی تنها و مهم ترین نکته ای که شما در هنگام کار با فنک باید به آن توجه داشته باشید این است که حتما تا آن جایی که می توانید به انمی نزدیک شده و سپس به وسیله هیپ فایر دقیق گان فنک، او را در کمترین زمان ممکن نابود کنید.

و اینکه حتما باید به این نکته توجه داشته باشید که به هیچ عنوان از راه دور به انمی شلیک نکنید زیرا اکثر تیر های شما خطا رفته و انمی می تواند در چند ثانیه شما را به وسیله گان دور برد خود دون کند.

 

فنک (Fennec)

فنک (Fennec)

 

گان شماره 5: اسنایپ لوکاس (LOCUS)

اسنایپ ها یک از بهترین گان های مود مولتی پلیر بازی کال اف دیوتی هستند که به دلیل قدرت بسیار زیادی که دارند این امکان را به شما می دهند که خیلی راحت بتوانید با یک تیر انمی های روبه روی خود را نابود کنید، اسنایپ لوکاس یکی از قوی ترین اسنایپ های Call of Duty Mobile در مود مولتی پلیر بوده زیرا این اسنایپ به دلیل نشانه گیری و شکل خاصی که دارد می توان به وسیله آن خیلی راحت انمی را در سریع ترین زمان ممکن دون کرد.

اما یکی از نکته ای که خیلی از گیمر های بازی کالاف دیوتی رعایت نمی کنند این است که نمی دانند چه اتچمنت هایی بر روی اسنایپ لوکاس خود بیندازند و در خیلی از اوقات نیز با انتخاب تجهیزات اشتباه اکثر تیر های آن ها خطا رفته و توسط انمی های رو به روی آن ها که تجهیزات خوبی بر روی اسنایپرشان انداخته اند سریع کشته می شوند.

اگر شما جزو آن دسته از گیمرهایی بازی کال اف دیوتی  هستید که هنوز اتچمنت خوبی برای اسنایپ لوکاس خود پیدا نکرده اید می توانید اتچمنت فوق العاده زیر را امتحان کرده و انمی های رو به روی خود را خیلی راحت به وسیله یکی از بهترین گان های مود مولتی پلیر بازی کالاف دیوتی با یک تیر نابود کنید.

اسنایپ لوکاس (LOCUS)

اسنایپ لوکاس (LOCUS)

 

گان شماره 6: پی پی 19 (PP9)

گان پی پی 19 به دلیل ویژگی های خاصی که دارد یکی پرکاربرد ترین و بهترین گان های مود مولتی پلیر بوده و شما می توانید حتی با یک خشاب آن در کمترین زمان ممکن 4 یا 5 نفر را به راحتی بکشید، از مهم ترین ویژگی های گان پی پی 19 می توان به خشاب صد تیر، فایر ریت بسیار بالا و همچنین قدرت بسیار خوب آن اشاره کرد که همه این ویژگی های خاص گان پی پی 19 را به یکی از بهترین گان های مود مولتی پلیر بازی کال اف دیوتی تبدیل کرده است.

 

پی پی 19 (PP9)

پی پی 19 (PP9)

 

پس دیگر معطل نکنید و با این گان های بسیار قدرتمند انمی های درون مپ را خیلی راحت و در کمترین زمان ممکن بکشید، ولی حتما در کنار انتخاب یکی از بهترین گان به نحوه استفاده از آنها نیز توجه کامل داشته باشید و بر طبق کارایی آن با شیوه درست از آن استفاده کرده تا بتوانید دریک مکان مناسب انمی را غافلگیر کرده و در کمترین زمان ممکن آن را نابود کنید، همچنین شما می توانید با خرید سیپی کال اف دیوتی موبایل با قیمت مناسب و امنیت کامل از سایت موجوجم و با زدن کریت، گردونه و… به مدل های اپیک و لجندری بهترین گان های مود مولتی پلیر بازی کال اف دیوتی موبایل دست پیدا کرده و قدرت آن ها را چند برابر کنید.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.