موجو جم

ورود | ثبت نام

تفاوت فری فایر با فری فایر مکس

در این مقاله می ‌خواهیم به بیان تفاوت های فری فایر با فری فایر مکس و ویژگی ‌های این نسخه جدید از بازی بپردازیم.

بازی فری فایر چگونه است؟

همان طور که می دانیم، بازی های اکشن و جنگی از هیجان و جذابیت بسیاری برخوردار هستند. به همین منظور امروزه اکثر افراد که علاقه مند به این نوع بازی ها هستند، می توانند بازی فری فایر را نصب کنند. این بازی دارای سبک اکشن و کلاسیک می باشد. لذا هیجانی که در این نسخه از بازی وجود دارد، در دیگر بازی های جنگی و بتل رویال وجود ندارد.

معمولاً هر یک از بازیکنان و کاربران در نقشه و صحنه این بازی برای پیروزی، به دنبال جمع آوری سلاح و تجهیزات هستند. به عبارت دیگر آن ها پس از وارد شدن به صحنه نبرد در بخش های مختلف نقشه پراکنده می شوند، سپس سلاح و مهمات را برای رقابت با دیگران جمع‌ آوری می‌ کنند.

 

برتری بازی فری فایر | فری فایر مکس:

از میان ۵۰ بازیکنی که در بازی فری فایر وجود دارند، یک نفر برنده صحنه نبرد می ‌شود. به همین منظور بازیکنان برای پیروزی در این بازی می بایستی هنگام پایین آمدن از چتر نجات و هواپیما به دنبال سلاح های پرقدرت در جزیره باشند. بازیکنان برای زنده ماندن در طول بازی و مراحل مختلف آن می بایستی پس از پایین آمدن از هواپیما، تجهیزات جنگی خود را آماده کنند.

همچنین سلاح هایی که در جزیره وجود دارد، برای خود جمع آوری کنند. علاوه بر این، آن ها می ‌توانند از دوستان و هم تیمی های خوب و با تجربه خود برای رقابت با دیگر تیم ‌ها کمک بگیرند. چرا که این بازی قابلیت رقابت به صورت چند نفره و گروهی را دارد.

نبرد و جنگ گروهی در بازی فری فایر یکی از ویژگی و جذابیت های آن می باشد. چرا که افراد می ‌توانند با رقابت تیمی، دشمنان خود را در میدان جنگ شکست دهند. همچنین پوشش و تجهیزات شخصیت یا کاراکتر خود را در بازی تغییر دهند. از طرف دیگر آن ها با قدرتمند کردن شخصیت خود با استفاده از آیتم های پیشرفته و جدید این بازی می توانند به راحتی پیروز شوند.

 

تفاوت فری فایر با فری فایر مکس
تفاوت فری فایر با فری فایر مکس

 

تفاوت فری فایر با فری فایر مکس:

در مقایسه فری فایر با فری فایر مکس می توانیم بگوییم این دو بازی با یکدیگر شباهت ها و تفاوت هایی دارند. اما شباهت های این دو بازی نسبت به تفاوت های آن ها بیشتر می باشد. به عنوان مثال، یکی از مهم ترین شباهت های این دو نسخه از بازی، داستان و موضوع آن می باشد که یکسان است. اما گاهی اوقات تفاوت ‌های جزئی در این دو بازی دیده می‌ شود.

تفاوت فری فایر با فری فایر مکس:

بنابراین از مهم ترین تفاوت های فری فایر با فری فایر مکس می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

  • گرافیک و طراحی این نسخه از بازی (فری فایر مکس) با کیفیت تر می باشد.
  • جلوه های صوتی و تصویری فری فایر مکس از کیفیت بسیاری برخوردار هستند.
  • حجم بازی در نسخه جدید آن (Free Fire Max) افزایش پیدا کرده است.
  • فاصله دید در بازی فری فایر مکس پیشرفته تر است. چرا که بازیکنان و کاربران می توانند اجسام و اشیا را از فاصله دور مشاهده کنند.
  • در این نسخه از بازی به دلیل افزایش حجم فایل ها، نیاز به ۵ گیگ حافظه ذخیره سازی و ۳ گیگابایت حافظه رم می باشد.

پس تفاوت هایی ک طراحان و تولید کنندگان این بازی در نسخه جدید آن ایجاد کرده اند، سبب افزایش تعداد کاربران شده است. همچنین بازیکنان و کاربران با علاقه و هیجان بیشتری این نسخه از بازی را دانلود می کنند.

 

فری فایر| فری فایر مکس
فری فایر | فری فایر مکس

 

ویژگی های فری فایر مکس:

این بازی به دلیل طراحی پیشرفته و جدیدی که دارد، تجربه حالت های مختلف بازی های اکشن را در اختیار کاربران قرار می ‌دهد. به همین منظور بازیکنان بازی فری فایر مکس می ‌توانند حالت های مختلف کلاسیک و اکشن این نسخه از بازی بتل رویال را تجربه کنند. از طرف دیگر می ‌توان گفت، این نسخه از بازی دارای قابلیت ها و ویژگی های بسیاری می باشد.

یکی از مهم ترین مزایا و ویژگی های فری فایر مکس این است که بازیکنان می توانند به شکل روان (فریم ریت بالاتر نسبت به نسخه قبلی) و به راحتی بازی را انجام دهند و با دیگر تیم ها رقابت کنند. اما نکته بسیار مهم در دانلود این بازی، برخورداری از گوشی های هوشمند با کیفیت و سخت افزار بالا می باشد. زیرا افرادی که دارای گوشی هوشمند و اندروید بالا هستند، می توانند این بازی را به راحتی نصب کنند.

یکی دیگر از ویژگی ‌های این بازی، شخصیت و کاراکتر های متنوع آن می باشد که شما میتوانید با خرید جم فری فایر از آن بهره مند شوید. همچنین نقشه های مختلفی در این بازی ایجاد شده است که بازیکنان را برای رقابت با دیگران تشویق می کند. پس تفاوت های فری فایر با فری فایر مکس سبب لذت بردن بازیکنان و کسب تجربه های بیشتر می شود.

در انتها میتوانید از مجله اینترنتی موجوجم دیدن کنید تا با دنیای آموزش، اخبار و فرهنگ بازی های ویدئویی آشنا شوید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تفاوت فری فایر با فری فایر مکس