موجو جم

ورود | ثبت نام

استفاده از Shield ها در بازی Apex Legends Mobile

اکثر عناوین بتل رویال همانند Apex Legends, Call of Duty , PUBG , Fortnite و… آیتم ها ، شیلد ها و گان ها نقش مهمی در برنده شدن شما ایفا می کنند. شما قبل از که شروع به بازی کردن یک عنوان بتل رویال بکنید باید با شیلد ها و… آشنایی لازم و کافی داشته باشید تا بتوانید از گیم پلی بازی نهایت لذت را ببرید.

آموزش استفاده از شیلد

بازی Apex Legends mobile هم همانند عناوین دیگر توضیحات و سازوکار خاص به خود را دارد ما در سایت موجوجم سعی کردیم اطلاعات کامل و خوبی برای شما عزیزان فراهم کنیم تا ضمن ترویج فرهنگ صحیح بازی های ویدئویی توانسته باشیم به بیشتر لذت بردن شما در تجربه بازی های ویدیویی کمکی کرده باشیم. در ادامه برای شما آموزش و توضیحاتی در مورد نحوه چگونی استفاده از شیلد ها و اتچمنت ها آماده کردیم، امیدوارم از مطالعه آن لذت ببرید.

یکی از مهم ترین آیتم ها در بازی Apex Legends شیلد می باشد. یک شیلد لول ۱ استفاده از Shield ها در بازی Apex Legends Mobile به شما اجازه می دهد در درگیری ها قبل از knocked down شدن ۱۲۵ دمیج دریافت کنید. هر چه سطح شلید یا (Rarity) بالا تر باشد می توانیم دمیج بیشتری تحمل کنیم. شما برای بدست آوردن شیلد های لول بالا به لوت کردن و شانس خوب نیازمندید، همچنین پلیر ها می توانند از چندین راه مختلف شیلد خود را ارتقا دهند.

در ادامه با ما همراه باشید تا با انواع شیلد ها در بازی و نحوه آپگرید آشنا شوید.

انواع شیلد ها در بازی Apex Legends Mobile
انواع شیلد ها در بازی Apex Legends Mobile

 

به صورت کلی در بازی Apex Legends ما به یک نوع کلاه یا Helmet استفاده از Shield ها در بازی Apex Legends Mobile و همچنین به دو نوع Armor استفاده از Shield ها در بازی Apex Legends Mobile یا همان shield استفاده از Shield ها در بازی Apex Legends Mobile دسترسی داریم که یکسری تفاوت با هم دارند و عبارتند از :

  • EVO Shield استفاده از Shield ها در بازی Apex Legends Mobile (قابل ارتقا هستند ولی فقط دمیج وارد شده بر شما را دفع می کنند)
  • Body Shield استفاده از Shield ها در بازی Apex Legends Mobile (قابل ارتقاء نیستند ولی در صورت ست شدن با آیتم های هم رنگ، ویژگی یا همان افکت های خاصی دارند)

 

استفاده از Shield ها در بازی Apex Legends Mobile

Body Shield

Body Shield در بازی Apex به شما کمک می کند قبل از Knock Down شدن بتوانید مقدار قابل توجهی دمیج از دشمن دریافت کنید و زنده بمانید. برخلاف بازی Apex Legends برای پلتفرم های دیگر که چندین نوع Body استفاده از Shield ها در بازی Apex Legends Mobile Shield دارند نسخه موبایل این عنوان فقط یک نوع Body Shield استفاده از Shield ها در بازی Apex Legends Mobile دارد که آن هم به رنگ طلایی در بازی یافت میشود. Body Shield استفاده از Shield ها در بازی Apex Legends Mobile طلایی قابلیت این را دارد که حدود ۱۰۰ دمیج را تحمل کند و قابل ارتقاء هم نیست همچنین در صورت ست شدن با Backpack استفاده از Shield ها در بازی Apex Legends Mobile و Knock Down Shield استفاده از Shield ها در بازی Apex Legends Mobile طلایی، ویژگی ها یا همان افکت های آن فعال می شود و در نبرد با دشمن برتری خاصی داریم.

 

استفاده از Shield ها در بازی Apex Legends Mobile

EVO Shield

برخلاف نوع قبلی ، EVO Shield استفاده از Shield ها در بازی Apex Legends Mobile ها قابلیت ارتقا دارند. شما میتوانید بازی را با EVO Shield استفاده از Shield ها در بازی Apex Legends Mobile  لول ۱ شروع کنید و در طول بازی آن را ارتقا دهید. به طور کلی ۲ راه برای ارتقاء EVO Shield ها وجود دارد: اولین راه جمع آوردی Material به اندازه کافی و ارتقاء شیلد با دستگاه Replicator است اگر نمی دانید Replicator چیست و چه کاربردی در بازی ایپکس دارد سری به پست آموزش Crafting در بازی Apex Legends Mobile بزنید. دومین راه نیز دمیج زدن به دشمن ها می باشد. EVO Shield ها همانند Body Sheild ها دارای ۴ لول می باشند که در جدول زیر می توانید اطلاعات بیشتری مشاهده کنید.

 

 

رنگ سلامتی اضافه دمیج مورد نیاز برای ارتقاء به لول بعد
Level 0 ۰ ۱۰۰
Level 1 سفید ۵۰ ۱۵۰
Level 2 آبی ۷۵ ۳۰۰
Level 3 بنفش ۱۰۰ ۷۵۰
Level 4 قرمز ۱۲۵ نا معلوم / رندوم در هر دست

 

 

استفاده از Shield ها در بازی Apex Legends Mobile

Shield Battery

 

مثل همه بازی های بتل رویال دیگر در درگیری ها وقتی که از دشمن دمیج دریافت میکنید Armor یا Shield خالی می شود. برای پر کردن شیلد در بازی اپکس لجندز موبایل ما از Shield Battery استفاده از Shield ها در بازی Apex Legends Mobile استفاده می کنیم. در بازی Shield Battery استفاده از Shield ها در بازی Apex Legends Mobile در ۲ نوع بزرگ و کوچک وجود دارد.

خیلی مهم هست قبل از درگیری با دشمنان تعداد قابل قبولی Shield Batteryاستفاده از Shield ها در بازی Apex Legends Mobile داشته باشید و همچنین باید برای پر کردن شیلد خیلی سریع واکنش نشان دهید. شما میتوانید استفاده از Shield ها در بازی Apex Legends Mobile Shield Battery ها را در Supply Bin ها و روی زمین پیدا کنید.

 

استفاده از Shield ها در بازی Apex Legends MobilePhonix Kit

Phonix Kit استفاده از Shield ها در بازی Apex Legends Mobile ها تقریبا شبیه Shield Battery ها هستند با این تفاوت که علاوه بر پر کردن کامل نوار شیلد، نوار سلامتی را نیز کامل پر می کنند. میتوان گفت Phonix Kit استفاده از Shield ها در بازی Apex Legends Mobile ها به اندازه Shield Battery استفاده از Shield ها در بازی Apex Legends Mobile ها فراوان نیستند ولی با کمی جستجو می توانید آنها را پیدا کنید. سعی کنید برای پیدا کردن Phonix Kit استفاده از Shield ها در بازی Apex Legends Mobile ها مناطق Hight Tier را لوت کنید.

وقتی بعد از کشتن دشمن تجهیزات او را لوت کنید امکان پیدا کردن Phonix Kit وجود دارد.

 

استفاده از Shield ها در بازی Apex Legends MobileMedkit

 

همانطور که میدانید Medkit استفاده از Shield ها در بازی Apex Legends Mobile ها برای پر کردن نوار سلامتی استفاده می شوند. دو نوع مد کیت داریم بزرگ و کوچک. مدکیت بزرگ استفاده از Shield ها در بازی Apex Legends Mobile ۱۰۰% و مدکیت کوچک ۲۵% استفاده از Shield ها در بازی Apex Legends Mobile درصد نوار سلامتی شما را پر میکند. همچنین اگر از شیلد طلایی استفاده کنید به دلیل افکت Body Shield استفاده از Shield ها در بازی Apex Legends Mobile که قبل تر توضیح دادیم مدکیت کوچک، ۵۰% از نوار سلامتی شما را پر می کند.

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

استفاده از Shield ها در بازی Apex Legends Mobile