موجو جم

ورود | ثبت نام

خرید جم بازی Clash of Clans

خرید جم بازی Clash of Clans
خرید جم بازی Clash of Clans
خرید جم بازی Clash of Clans

لطفاً قبل از خرید ایونت های زیر دقت داشته باشید، ایونت خریداری شده در اکانت شما موجود باشد و از نظر قیمت های دلاری یکسان باشد.

خرید جم بازی Clash of Clans
کلش اف کلنز

کلش آف کلنز یا کلش محبوب ترین بازی تولید کمپانی سوپرسل (Supercell) است که نخستین بار در سال ۲۰۱۲ معرفی شد و توانست در مدت کوتاهی به پرطرفدار ترین بازی سبک استراتژی بین علاقمندان به این دسته تبدیل شود. اگر از طرفداران بازی های استراتژی هستید احتمالا این سبک را با بازی های قدیمی تری مثل جنگ های صلیبی به یاد می آورید، اما باید گفت که محصول با کیفیت سوپرسل استانداردها را در این زمینه به شدت بالا برده است. این بازی در بخش گرافیک نیز عملکرد بسیار خوبی داشته است و انیمیشن های بازی نیز بسیار جذاب هستند و بروزرسانی های جدید در سال ۲۰۲۰ نیز باعث تقویت آن شده است. البته به خاطر داشته باشید که بازی کلش اف کلنز فقط به صورت آنلاین قابل اجراست و همچنین در صورت پایین بودن سرعت اینترنت احتمالا در انجام بازی دچار مشکل خواهید شد.

دلایل محبوبیت کلش اف کلنز
 • به قبیله همبازی‌هایتان بپیوندید یا قبیله خودتان را بسازید و دوستانتان را دعوت کنید.
 • به‌عنوان یک تیم در جنگ‌های قبیله‌ای شرکت کنید و با بازیکنانی از سراسر جهان بجنگید.
 • با استفاده از تعداد زیادی از توپ‌ها، بمب‌ها، تله‌ها، خمپاره‌اندازها و دیوارها از دهکده‌تان مراقبت کنید.
 • با لشکر‌کشی در سراسر قلمرو، با پادشاه گابلین‌ها بجنگید.
 • با استفاده از ترکیب‌های بی‌شماری از طلسم‌ها، نیروها و قهرمانان، استراتژی‌های نبرد بی‌همتایی را خلق کنید!
 • چالش‌های‌ دوستانه، جنگ‌های دوستانه و رویدادهای ویژه.
 • نیروهای بی‌نظیری را که هر یک تا چندین سطح ظرفیت ارتقاء دارند آموزش دهید.
 • به پایگاه سازنده سفر کنید و در سرزمینی اسرارآمیز ساختمان‌ها و شخصیت‌های جدید را کشف کنید.
 • اضافه شدن کاراکترهای جدید.
 • امکان ساخت Clan(قبیله).
 • امکان ملحق شدن به Clan دوستان.
 • مبارزه با کاربران از سراسر دنیا.
 • امکان گفت و گو هنگام بازی.
 • گرافیک عالی.
 • امکان خرید و تقویت نیروهای جدید.
 • امکان شرکت در رقابت های مختلف.
 • ابزار جنگی جذاب.
 • مینی گیم های متنوع.
 • امکان خرید جم همراه با پیشرفت فوق العاده زیاد

خرید جم کلش اف کلنز

هیروهای کلش اف کلنز

هیرو ها (قهرمان ها) در بازی کلش آف کلنز، از سایر نیرو ها متفاوت هستند. یکی از این تفاوت ها، آن است که هیرو ها نیازی به آموزش مجدد و صرف اکسیر سیاه برای آموزش و ساختن ندارند و به اصطلاح، در زمانی مشخص شارژ می شوند. هیرو ها هنگامی که HP خود را از دست می دهند، نمی میرند و با خوابیدن دوباره برای نبرد های بعدی قابل استفاده هستند. مقدار HP هر هیرو با ارتقا به سطح های بالاتر افزایش خواهد یافت بنابراین هیرو برای استفاده مجدد نیاز به زمان استراحت بیشتری خواهد داشت.

نکاتی از کلش اف کلنز

با خواندن نکات زیر عملکرد خود را در بازی کلش اف کلنز ارتقا دهید.

با برنامه تاون هال را ارتقا دهید

تاون هال، یکی از مهمترین چیزهایی است که باید در بازی clash of clans بدانید. اگر تاون هال شما از تاون هال دشمنتان بیشتر باشد، میزان غنائمی که می توانید ازحریف بگیرید کاهش می یابد. اگر تاون هال شما، یک سطح از دشمنتان بالاتر باشد، تنها ۹۰% غنائم را می توانید غارت کنید. اگر این اختلاف به سه سطح برسد، تنها ۲۵% ، و برای اختلاف ۴ سطح یا بیشتر، تنها ۵% غنائم موجود را می توانید غارت کنید. در نتیجه، به عنوان مثال به تاون هال ۴ رفته و در این تاون هال بمانید وساختارهای دفاعی، اردوگاه های سربازان و کاوش خود را به بهترین حالت ارتقا دهید. حتی می توانید دیوارهای خود را نیز، قبل از رفتن به تاون هال ۵، به حداکثر ارتقا دهید. این فرآیند را برای هر سطحی (لولی)، تکرار کنید.

هوشمند عمل کنید

اگر چه با زدن دکمه ی next مقدار اندکی از طلای شما، برای رفتن به پایگاه بعدی، کم می شود، اما هنگام ایجاد منابع یا سربازان، شما همیشه باید، با دکمه ی NEXT ، بهترین پایگاه را بیابید. بنابراین، قبل از حمله به یک پایگاه، برای جلوگیری از هدر رفتن افرادتان، مطمئن شوید که بهترین پایگاه را برای حمله انتخاب کرده اید. مراقب باشید هیچگاه، اندک طلای باقیمانده ی خود را برای ارتقا خرج نکنید و این مقدار طلا را برای استفاده از ویژگی NEXT ،نگه دارید.

جم رایگان کلش اف کلنز

هدفمند بازی کنید

دیدن پایگاه یک دشمن با منابع گسترده می تواند در طول این ۳۰ ثانیه که فرصت تصمیم گیری دارید چالشی ذهنی ایجاد کند. زمانی که برای آپگریدهای رده بالا فارم می کنید، این موضوع به شما کمک می کند که روی یکی از ۳ منبع به عنوان هدف تمرکز کنید. این نکات را فراموش نکنید و در موقعیت های متفاوت به کار بگیرید:

 • حمله های بی هدف چیزی به جز دیوار را برای تان به ارمغان نمی آورند.
 • بیلدرهای شما (معمارها) در سطوح بالاتر برای مدتی طولانی درگیر ساخت یک ساختمان می شوند و شما قادر نیستید که به جز یک ماده، مثلا اکسیر، بیشتر هزینه کنید.
 • داشتن یه مقدار اندک از همه منابع شما را تبدیل به هدف همه فارمرها می کند، نه فقط آن هایی که دنبال یک منبع می گردند.
 • هزینه کردن بیش از حد روی منبعی که برای تان قابل استفاده نیست، این شانس را به شما می دهد که در حمله بعدی بتوانید منبع مورد نظرتان را به دست آورید.
 • همه دلایل بالا را به کار بگیرید و در این مدت زمان ۳۰ ثانیه که فرصت دارید از پایگاه دشمن بگذرید یا به آن حمله کنید، تصمیم درستی بگیرید.
خرید جم

شما با خرید جم کلش اف کلنز پیشرفت چشم گیری خواهید داشت، خرید جم مزایای زیادی به همراه دارد که چکیده ای را برای شما خواهیم گفت.

 • ارتقا هیروها به صورت چشم گیر.
 • ارتقا اسپل ها به حداکثر لول.
 • ارتقا نیروها به حداکثر لول.
 • دسترسی به مجسمه های ارزشمند و محبوب.
 • ارتقا ساختمان های دفاعی.
 • بوست منابع و پایگاه نظامی.
 • تجربه ای لذت بخش.

این موارد بخشی کوچکی از ویزگی های خرید جم است که به سرعت میتوانید تجربه کنید و دیگر لازم نیست روز ها منتظر تمام شدن آپگرید ساختمان های خود باشید یا اینکه بسیاری از وقت خود را صرف جمع آوری منابع کنید و همه پلیر ها در کاپ های تاپ میدانند که استفاده ار جم برای تهیه شیلد چقدر ارزشمند و مفید میباشد. کافیست از موجو جم، جم کلش اف کلنز را تهیه کنید آن هم با کمترین قیمت و بدون هزینه واسطه و دارای پشتیبانی فوق العاده برای شما عزیزان.

همچنین برای اطمینان خاطر شما عزیزان میتوانید در وب سایت موجو جم نماد اعتماد الکترونیک آن هم دارای دو ستاره مشاهده نموده تا با خاطری آسوده از خدمات ما لذت ببرید. در قسمت پایین همین صفحه میتوانید نظرات کاربران را مشاهده نموده تا اطلاعات و اعتماد بیشتری بدست آورید همچنین هرگونه انتقاد و پیشنهادی دارید از طریق نظرات میتوانید با ما در میان بگذارید تا با کیفیتی بیشتر به شما عزیزان خدمت کنیم.

جم (الماس) کلش اف کلنز را از کجا و چگونه خریداری کنیم؟

شما می توانید جم (الماس) کلش اف کلنز، ایونت ها، بلیط طلایی و هر بسته دیگری که در بازی کلش اف کلنز وجود دارد را با قیمت بسیار ارزان و امنیت کامل از سایت موجوجم خریداری کنید.

برای آشنایی کامل با نحوه خرید جم (الماس) بازی کلش اف کلنز از سایت موجوجم به لینک زیرمراجعه کنید.

https://yek.link/mojogem_tutorial

https://www.mojogem.com/how-to-shop/

تنها نکته ای که شما باید در هنگام خرید جم (الماس) به آن توجه کنید این است که در قسمت تنظیم نوع اکانت، شما می توانید اکانت خود را بر روی اکانت سوپرسل آی دی و یا فیسبوک و… تنظیم کرده و این بستگی به این دارد که شما بر روی کدام یک از این ها، اکانت خود را ساخته باشید.

چرا جم (الماس) کلش اف کلنز (Clash of Clans) را از موجوجم بخریم؟

سایت موجوجم با ۷ سال سابقه درخشان و پشتیبانی بسیار ویژه یکی از معتبر ترین و امنیتی ترین سایت ها با داشتن نماد اعتماد الکترونیک و همچنین نماد ساماندهی درخرید جم (الماس)، سکه، ایونت و… است. برای اطمینان و اعتماد کامل از این سایت می توانید به منوی زیر مراجعه کرده و با کلیک بر روی عکس نماد اعتماد الکترونیک در صفحه ی جدید وارد سایت منوی اعتماد الکترونیک شده تا از امنیت و اعتبار کامل این سایت اطمینان کامل پیدا کنید.

سایت رسمی نماد اعتماد الکترونیک برای موجوجم https://mojogemshop.ir/enamad.html

علاوه بر امنیت کامل در خرید جم (الماس) و… موجوجم پشتیبانی های ویژه ای برای پاسخگویی به شما را دارد که در همان لحظه پرسش و یا درخواست شما از پشتیبان ها، پشتیبان ها پاسخ شما را می دهند و شما می توانید برای مراجعه به آن بر روی منوی آن در سایت کلیک کنید و یا برای ارتباط مستقیم با پشتیبان ها با شماره ۰۲۱۴۷۶۲۴۰۰۶ تماس بگیرید تا آنها پیگیری های لازم را انجام داده و مشکل شما را حل کنند.

همچنین موجوجم با داشتن قیمت های بسیار ارزان برای انواع اعتبار های بازی مانند جم (الماس)، سکه، یوسی، سیپی و… در سریع ترین زمان ممکن یعنی نهایتا ۳۰ دقیقه آنها را برای شما واریز می کند و همچنین در زمان های مختلف برای رضایت بیش تر شما مشتریان عزیز کد تخفیف های ویژه ای رابرای خرید جم (الماس) و سکه و… به شما هدیه داده تا با قیمتی بسیار کمتر محصولات را خریداری کنید.

و اینکه یکی از مهم ترین ویژگی موجوجم شفافیت سایت آن است به طوری که حتی آدرس خود موسسه موجوجم در سایت نماد اعتماد الکترونیک با تصویر واضح و همچنین نقشه دقیق جی پی اس برای شما قرار داده که کمتر سایت و موسسه ای پیدا می شود که همچنین کاری بکند و درآخر اینکه این موسسه با هدف کمک به شما مشتریان عزیز برای خرید اعتبار بازی ها مانند جم (الماس) و… که به دلیل تحریم های دیگر کشور ها شما امکان خرید مستقیم را از آن بازی را ندارید به وجود آمده و آنها را با مناسب ترین قیمت به شما می فروشد، تا شما بتوانید با قیمت بسیار ارزان و امنیت کامل هر اعتباری که می خواهید را مانند جم (الماس)، سکه و… راخریداری کرده و از بازی خود بیش ترین لذت را ببرید.

خرید جم بازی Clash of Clans

۷۹ دیدگاه دربارهٔ «خرید جم بازی Clash of Clans»

 1. سلام من یه اکانت کلش اف کلنز دارم بخاطر جابجایی قفل شده کد باز گشایی میخواد کسی میتونه کمکم کنه دمتون گرم

 2. سلام خسته نباشید
  بنده میخواستم بلیت طلایی (این ماه)کلش آف کلنز رو خریداری کنم که اسکین هپی چمپیون(قهرمان سلطنتی) هستش
  ولی متاسفانه من به تالار شهر ۱۳ نرسیدم و هنوز این قهرمان رو باز نکردم و تالار شهر سطح ۸ هستم
  می خواستم بدونم اگه خریداری کنم بلیت طلایی رو بعد از اینکه قفل قهرمان سلطنتی رو باز کنم ، آیا به این اسکین دسترسی دارم؟؟؟؟

 3. سلام و خسته نباشید…
  سایتتون عالیه دمتون گرم
  یه سوال داشتم
  اینکه میشه ایونت ۲.۹۹ دلاری Builder Pack کلش اف کلنز رو با یه اکانت چند بار خریداری کرد آیا میشه دوبار خریداری کرد چون بار اول قسمت خرید ۵۰۰تا الماس و یه کارگر ولی الان شده ۱۰۰۰تا الماس و یه کارگر آیا میشه دوباره خریداری کنم از سایت کارگر رو دوباره بهم میده؟؟؟
  ممنون میشم جواب بدید.

 4. سلام،من یک اکانت کلش دارم که بخاطر جابجایی بین چند دستگاه قفل شده،و قفل کد گشا میخواد کسی میتونه کمک کنه؟

  1. به ساپورت سوپرسل پیام بده منم قفل شده بود ولی باز شد اول ی قسمتی داره به نام locked account اونو بزن بعد سوالاشو جواب بده

 5. سلام من سوالی داشتم ازخدمت کارکنان محترم من ایمیلوواردمیکنم کدسوپرسل هم برام میادولی کدوقبول نمیکنه دوباره میزنم همون کدبرام میادممنون میشم راهنماییم کنین

 6. خرید جم بازی Clash of Clans
  عرفان محمدی زاده

  سلام من می‌خوام برای اکانت کلشم منظره بخرم. وقتی میزنم روی خرید اون قسمتی که نوشته سوپرسل آیدی خود را وارد کنید یعنی چی. چون داخل کلش ۲تا آیدی هست یکی وقتی می‌زنید روی تنظیمات کلش و روی سوپرسل میزنید آیدی سوپرسل هست و وقتی روی مشخصات خود کلش می‌زنیم آیدی خود کلش میاره لطفاً بگید که کدوم آیدی رو بزنم.

 7. خرید جم بازی Clash of Clans
  ۱۰۱۱۱۷۵۴۸۳۰۶

  سلام من از مشتری های سایت هستم کل خرید های درون برنامه ای رو از سایت مو جو جم میخرم آفر بیلدر پک برا تان ۱۲ خریدم میگن نمیشه زد پیگیری کنید ممنون

  1. درود دوست عزیز.
   لطفاً با پشتیبانی خرید موجوجم تماس حاصل فرمایید تا پاسخگوی سوال شما باشند.
   سپاس.

 8. سلام.الان یدونه کتاب هیرو دارم و استفاده نکردم.بسته جدید هیرو ۲.۹۹دلاری اومده توی شاپ.اگر بخرمش ، اضافه میشه به کتاب هام؟ چون توی تاون هال نوشته فقط یدونه کتاب هیرو جا میگیره

  1. درود دوست عزیز.
   لطفاً با پشتیبانی خرید موجوجم تماس حاصل فرمایید تا پاسخگوی سوال شما باشند.
   سپاس.

 9. ادمین عزیز، من مثل همیشه که هرهفته میام ازتون خرید میکنم و مشتری ثابتتون هستم، این دفعه ۱۲۰۰تا جم کلش اف کلنز چند دقیقه پیش پرداخت کردم، ولی توی قسمت سفارش هام نوشته در انتظار پرداخت، مبلغ۲۶۹هزارتومن پرداخت کردم و رسیدش هم حتی توی ایمیل برام اومده که پرداخت شده، ولی هیچ پیامی برام نیومده از طرف موجوجم، خواهشا بررسی کنید، منتظر جوابتون هستم.🌹

  1. با سلام.
   برای پیگیری سفارش مربوطه لطفا شماره سفارش خود را ارسال کنید تا در اسرع وقت پشتیبانان ما با شما تماس بگیرند.
   سپاسگزاریم.

 10. سلام، من دوباره مزاحمتون شدم و امشب ۷۰۰هزارتومن از موجوجم خرید کردم طبق روال هر ۱۰ روز و مشتری پایه ثابت موجوجمم دیگه ،الانم یک بسته ۵۶۰تومنی خریدم و دوساعت گذشته از زمان خرید و هیچ تماسی نگرفتن بامن،فقط این بسته تایم داره داخل بازی، تا چندساعت دیگه هم پاک میشه، خواهشا زود پیگیری کنید ادمین عزیز ۴۶۶۴۷۴ اینم کدشه feel the Power اینم اسم بسته که سفارش دادم، منتظرم هرچه زودتر تکمیل بشه، ممنون ک پیگیری میکنید 🌹

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

۷۹ دیدگاه دربارهٔ «خرید جم بازی Clash of Clans»

 1. سلام من یه اکانت کلش اف کلنز دارم بخاطر جابجایی قفل شده کد باز گشایی میخواد کسی میتونه کمکم کنه دمتون گرم

 2. سلام خسته نباشید
  بنده میخواستم بلیت طلایی (این ماه)کلش آف کلنز رو خریداری کنم که اسکین هپی چمپیون(قهرمان سلطنتی) هستش
  ولی متاسفانه من به تالار شهر ۱۳ نرسیدم و هنوز این قهرمان رو باز نکردم و تالار شهر سطح ۸ هستم
  می خواستم بدونم اگه خریداری کنم بلیت طلایی رو بعد از اینکه قفل قهرمان سلطنتی رو باز کنم ، آیا به این اسکین دسترسی دارم؟؟؟؟

 3. سلام و خسته نباشید…
  سایتتون عالیه دمتون گرم
  یه سوال داشتم
  اینکه میشه ایونت ۲.۹۹ دلاری Builder Pack کلش اف کلنز رو با یه اکانت چند بار خریداری کرد آیا میشه دوبار خریداری کرد چون بار اول قسمت خرید ۵۰۰تا الماس و یه کارگر ولی الان شده ۱۰۰۰تا الماس و یه کارگر آیا میشه دوباره خریداری کنم از سایت کارگر رو دوباره بهم میده؟؟؟
  ممنون میشم جواب بدید.

 4. سلام،من یک اکانت کلش دارم که بخاطر جابجایی بین چند دستگاه قفل شده،و قفل کد گشا میخواد کسی میتونه کمک کنه؟

  1. به ساپورت سوپرسل پیام بده منم قفل شده بود ولی باز شد اول ی قسمتی داره به نام locked account اونو بزن بعد سوالاشو جواب بده

 5. سلام من سوالی داشتم ازخدمت کارکنان محترم من ایمیلوواردمیکنم کدسوپرسل هم برام میادولی کدوقبول نمیکنه دوباره میزنم همون کدبرام میادممنون میشم راهنماییم کنین

 6. خرید جم بازی Clash of Clans
  عرفان محمدی زاده

  سلام من می‌خوام برای اکانت کلشم منظره بخرم. وقتی میزنم روی خرید اون قسمتی که نوشته سوپرسل آیدی خود را وارد کنید یعنی چی. چون داخل کلش ۲تا آیدی هست یکی وقتی می‌زنید روی تنظیمات کلش و روی سوپرسل میزنید آیدی سوپرسل هست و وقتی روی مشخصات خود کلش می‌زنیم آیدی خود کلش میاره لطفاً بگید که کدوم آیدی رو بزنم.

 7. خرید جم بازی Clash of Clans
  ۱۰۱۱۱۷۵۴۸۳۰۶

  سلام من از مشتری های سایت هستم کل خرید های درون برنامه ای رو از سایت مو جو جم میخرم آفر بیلدر پک برا تان ۱۲ خریدم میگن نمیشه زد پیگیری کنید ممنون

  1. درود دوست عزیز.
   لطفاً با پشتیبانی خرید موجوجم تماس حاصل فرمایید تا پاسخگوی سوال شما باشند.
   سپاس.

 8. سلام.الان یدونه کتاب هیرو دارم و استفاده نکردم.بسته جدید هیرو ۲.۹۹دلاری اومده توی شاپ.اگر بخرمش ، اضافه میشه به کتاب هام؟ چون توی تاون هال نوشته فقط یدونه کتاب هیرو جا میگیره

  1. درود دوست عزیز.
   لطفاً با پشتیبانی خرید موجوجم تماس حاصل فرمایید تا پاسخگوی سوال شما باشند.
   سپاس.

 9. ادمین عزیز، من مثل همیشه که هرهفته میام ازتون خرید میکنم و مشتری ثابتتون هستم، این دفعه ۱۲۰۰تا جم کلش اف کلنز چند دقیقه پیش پرداخت کردم، ولی توی قسمت سفارش هام نوشته در انتظار پرداخت، مبلغ۲۶۹هزارتومن پرداخت کردم و رسیدش هم حتی توی ایمیل برام اومده که پرداخت شده، ولی هیچ پیامی برام نیومده از طرف موجوجم، خواهشا بررسی کنید، منتظر جوابتون هستم.🌹

  1. با سلام.
   برای پیگیری سفارش مربوطه لطفا شماره سفارش خود را ارسال کنید تا در اسرع وقت پشتیبانان ما با شما تماس بگیرند.
   سپاسگزاریم.

 10. سلام، من دوباره مزاحمتون شدم و امشب ۷۰۰هزارتومن از موجوجم خرید کردم طبق روال هر ۱۰ روز و مشتری پایه ثابت موجوجمم دیگه ،الانم یک بسته ۵۶۰تومنی خریدم و دوساعت گذشته از زمان خرید و هیچ تماسی نگرفتن بامن،فقط این بسته تایم داره داخل بازی، تا چندساعت دیگه هم پاک میشه، خواهشا زود پیگیری کنید ادمین عزیز ۴۶۶۴۷۴ اینم کدشه feel the Power اینم اسم بسته که سفارش دادم، منتظرم هرچه زودتر تکمیل بشه، ممنون ک پیگیری میکنید 🌹

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.