موجوجم | خرید جم

ورود | ثبت نام

کسب درآمد در موجوجم با تولید محتوا بازی

کسب درآمد در موجوجم با تولید محتوا بازی

 

اگر شما به تولید محتوا در زمینه بازی های ویدیویی و تجهیزات مرتبط با آن علاقه دارید، با تولید محتوا در قالب و طبق قوانین مجموعه، عضوی از تیم تولید محتوای موجوجم باشید و به ازای تولید محتوایی که انجام می دهید، کسب درآمد داشته باشید. ما بر این باور هستیم که نفر اول مسابقات فرمول یک در جهان به اندازه ی نفر اول مسابقات کلش اف کلنز (Clash of Clans) نیاز به تمرین و مهارت دارد.

با داشتن چنین باوری، موجوجم، از تمام نفرات برتر مسابقات بازی های موبایلی و کامپیوتری دعوت به همکاری بعمل می آورد تا با تولید محتوای آموزشی از روش ها و تکنیک های بازی که در آن مهارت دارید به آموزش و ترویج فرهنگ بازی و سرگرمی که یکی از اهداف اصلی موجوجم در تولید محتوا می باشد بپردازید و در کنار آن، کسب درآمد نیز داشته باشید. علاوه بر این موجوجم در جهت آسان کردن تولید محتوا در بازی، تجهیزات و آیتم های مورد نیاز شما، مورد حمایت مالی قرار می دهد. پس فرصت را از دست ندهید و اگر در تولید محتوا برای بازی های ویدیویی، مهارتی دارید، با تکمیل فرم مربوطه، درخواست خود را به مجموعه موجوجم ارجاع دهید.

لازم به ذکر است که تولید محتوا در بازی در موجوجم به سه صورت نوشتاری، تصویری و حتی صوتی انجام می گیرد. شما می توانید در قسمت مجله اینترنتی موجوجم، نمونه هایی از تولید محتوای بازی و سرگرمی را مشاهده کنید.