موجو جم

ورود | ثبت نام

کسب درآمد از بازی های ویدیویی

به جرات می توان گفت که در جامعه ما به مهارت بازی و سرگرمی، کمتر از آنچه که باید، توجه شده و علی رغم مفهوم مهارت، مورد کم لطفی قرار گرفته است. بدین منظور ما به بررسی پدیده مهارت بازی و سرگرمی می پردازیم که بر حسب علل، زمینه ها و شرایط مختلف در زمان ها و مکان های مختلف، شکل های گوناگونی به خود گرفته است و کماکان، همراه و همگام تحولات و پیشرفت ها، بازی ها و سرگرمی های جدید و متفاوتی، پا به عرصه می گذارند.

آثار فرهنگی و اجتماعی سرگرمی های دیجیتال به گونه ای است که دیگر نمی توان به این بازی ها فقط به عنوان یک وسیله گذران اوقات فراغت نگریست و آثار چنین بازی هایی، به حدی است که از آنها با عنوان “انقلاب بازی های رایانه ای” یاد می کنند. تاکنون پژوهش های مختلفی در موضوع اثرات بازی های رایانه ای انجام شده و در نگاهی منطقی باید گفت که این نوآوری نیز همچون دیگر ساخته های دست بشر، دو رو دارد که یک روی آن، بهره گیری درست و مفید و روی دیگر آن، استفاده های نادرست و نامناسب است که گاهی، آسیب های فراوانی را نیز در پی دارد. با اینکه استفاده اشتباه از سرگرمی و بازی های دیجیتال می تواند موجب پرخاشگری و انزوا در طرفداران این صنعت باشد اما جالب است بدانید که بازی و سرگرمی های دیجیتال، بیش از ضررشان، مفید هستند؛ به عنوان مثال با تمرین دادن مغز می توانند باعث افزایش تمرکز مغز شوند و متعاقبا موجب افزایش کارایی در انجام کارهای ظریف گردند یا جالب است بدانید که در کم کردن درد بدن مفید هستند؛ یکی از راه های کم کردن درد در عضلات و بخشهای مختلف بدن، ترشح هورمونی به نام اندورفین است؛ ولی آزاد شدن اندورفین در حالت عادی ممکن نیست و برای رها شدن نیازمند بروز حس هیجان است. آزاد شدن این هورمون در هنگام بازی کردن و هیجان این فعالیت، یکی از مزیت های سرگرمی و بازی های دیجیتال است که موجب کاهش درد بخش های مختلف بدن می گردد و یا جالب تر اینکه تحقیقات نشان داده است که درمان بیماری اوتیسم از طریق بازی های ویدیویی چند نفره، امکان پذیر و سریع تر است.

کسب درآمد از بازی های ویدیویی

اما نکته حائز اهمیت اینجاست! واقعیت این است که آدم هایی هستند که تمام وقت خود را به بازی کردن می گذرانند و امروزه از همان بازی و سرگرمی، درآمدهای فوق العاده بالایی دارند. حتی بعضی از آن ها از کمپانی هایی که بازی تولید می کنند هم درآمدشان بیشتر است.

اگر شما هم جز کسانی هستید که سالیان سال است بازی های معروف کنسول های مختلف را حرفه ای بازی کرده اید، باید به این مهم توجه داشته باشید که شما نیز می توانید مانند نمونه های مشابه در خارج از کشور، از مهارت و استعدادتان در بازی و سرگرمی، کسب درآمد داشته باشید.

موجوجم، با توجه به میزان محبوبیت بازی و سرگرمی در جامعه، فعالیت اولیه خود را برای اولین بار در ایران در سال ۱۳۹۳ در سایت فروشگاه موجوجم و با هدف عرضه شارژ حساب های بازی ایرانیان آغاز نمود و با ایجاد بستر مناسب و مطمئن، توانست در دورانی که تحریم ها علاوه بر گرانی، خرید بسته های درون بازی ها را برای ایرانیان به خواب تبدیل کرده اند، هر آنچه که در بازی ها و سرگرمی ها نیاز می شود را ارائه دهد. شما می توانید از سایت (www.mojogem.com) و یا دانلود اپلیکیشن موجوجم هر آنچه که در مهارت بازی و سرگرمی نیاز دارید را به راحتی تهیه نمایید و حتی از مهارت بازی و سرگرمی خود و میزان انرژی که صرف آن می کنید هم کسب درآمد نمایید.

تیم موجوجم، با توجه به افزایش محبوبیت بازی و سرگرمی و از طرف دیگر با توجه به اینکه این روزها می توانید از هر توانایی و مهارتی که دارید به راحتی کسب درآمد نیز داشته باشید، بر آن شد تا بستر مناسبی را برای علاقه مندان صنعت سرگرمی و بازی ایجاد نماید تا لذت بازی کردن با کسب درآمد، چند برابر و فرهنگ مهارت بازی و سرگرمی در کشورمان، بیشتر از قبل معرفی و شناخته شود.