موجو جم

ورود | ثبت نام

بررسی انواع نایف و تکنیک های ویژه در کالاف دیوتی موبایل

موجو جم در این مقاله به برسی انواع نایف ها و چگونگی کار با آن، و همچنین تکنیک های ویژه در جهت نوع استفاده از آن می پردازد.

برسی انواع نایف و راز ها و تکنیک های ویژه برای یک نایفر حرفه ای شدن در بازی کالاف دیوتی موبایل

در بازی کالاف دیوتی نایف های قدرتمند، متنوع و بسیار زیبایی وجود دارد. یکی از مهم ترین استفاده ها از نایف در بتل رویال برای افزایش سرعت و راحتی بیش تر درحرکت کردن است. استفاده از نایف ها در نبرد های مولتی یکی از مهم ترین استراتژیک های برخی پرو پلیرها است، هم به دلیل اینکه با یک ضربه می توان انمی را از پا در آورد و آن را دون کرد و همچنین با سرعت بالای حرکت می توان به سرعت به انمی نزدیک شد وآن را کشت، نایف ها در بازی کالاف دیوتی موبایل، ازنظرفایرریت، سرعت، برد، و همچنین قدرت با یکدیگر تفاوت داشته که شما می توانید طبق استراتژیک خود در نایف کردن یکی از آن ها را برای نبرد انتخاب کنید.

اکثر گیمر ها به دلیل ندانستن تکنیک های استفاده از نایف ها در نبرد ها و دوعل های نایف کم آورده و در نبرد ها سریع دون می شوند. ما در این مطالب انواع نایف ها و همچنین بهترین نوع استفاده از نایف ها و راز های تبدیل شدن به یک نایفر حرفه ای را به شما معرفی کرده ایم.

نایف شماره یک: تبر

 

تبر کالاف دیوتی موبایل
تبر کالاف دیوتی موبایل

 

تبر یکی از مهم ترین و پر طرفدار ترین نایف های بازی کالاف دیوتی موبایل است که به دلیل سرعت بسیار زیاد و همچنین برد یا همان رنج و قدرت بالا هم در مود بتل رویال و هم در مود مولتی پلیر طرفداران زیادی را به خود اختصاص می دهد. تبر های زیبای بسیاری در بازی کالاف دیوتی است اما زیباترین و خفن ترین تبر ها که دارای اسکین متحرک نیز است در گردونه وجود دارند که شما می توانید با خرید سی پی کالا دیوتی موبایل با قیمت مناسب از موجو جم صاحب یکی از قشنگ ترین تبر های بازی کالاف دیوتی موبایل شوید.

نایف شماره ۲: کاتانا

 

کاتانا کالاف دیوتی موبایل
کاتانا کالاف دیوتی موبایل

 

کاتانا یکی از قشنگ ترین و پرسرعت ترین نایف های کالاف دیوتی موبایل است که اکتیوژن یا همان شرکت سازنده بازی کالاف دیوتی موبایل، گرفتن رایگان کاتانا را در سیزن های قدیمی با ماموریت های خاصی گذاشته بود که شما با انجام دادن آن ماموریت ها می توانستید کاتانا را به صورت رایگان بگیرید ولی در سیزن های جدید کاتانا در گردونه و کریت ها آمده، شما می توانید با خرید سیپی از موجوجم آن را بگیرید. معلوم نیست که در آینده اکتیوژن بخواهد آن را به صورت رایگان در اختیار گیمر ها قرار دهد یانه.

نایف شماره۳: چوب بیسبال

 

چوب بیسبال کالاف دیوتی موبایل
چوب بیسبال کالاف دیوتی موبایل

 

چوب بیسبال یکی از ویژه ترین نایف های کالاف دیوتی موبایل است که ترکیبی از تبر و همچنین نایف کوچک به شمار می آید، که علاوه بر دارا بودن قدرت و برد بالا دارای سرعت بسیار بالا برای نایف کردن است.

 

نایف شماره۴: نایف های کوچک

 

نایف های کوچک
نایف های کوچک

 

نایف کالاف دیوتی موبایل
نایف کالاف دیوتی موبایل

 

این نایف ها که شامل نایف و بیس میل هستند یکی از سریع ترین نایف های کالاف دیوتی هستند اما به دلیل کوچک بودن و کم بودن برد، طرفداران زیادی را به خود اختصاص نمی دهند.

 

نایف شماره۵: نایف داسی

این نایف به دلیل سرعت زیاد و داسی بودن آن این امکان را به شما می دهد که انمی را با سرعت بسیار بالاتر از نایف های دیگر در هر جا که باشد دون کنید.

 

چاقوی داسی
چاقوی داسی

 

نایف شماره ۶: دسته بیل

این نایف که در سیزن جدید به نایف ها اضافه می شود به دلیل ظاهر جذاب و برد زیاد مانند تبر عمل کرده و علاقه مندان به آن می توانند از آن استفاده کنند.

 

تکنیک های ویژه برای یک نایفر حرفه ای شدن

  • یکی از بهترین تکنیک هایی که شما می توانید برای نایف کردن در نبردها از آن استفاده کنید روش سر خوردن است، شما در این روش با سرعت به انمی نزدیک شده و در فاصله حدود یک متری نسبت به انمی دکمه نشستن را در حال حرکت زده و سر بخورید و اینکه درهمان زمانی که دکمه ی نشستن را زدید سریع دکمه ی ضربه را می زنید تا اینکه در صدم ثانیه و بدون اینکه انمی فرصت ضربه زدن پیدا کند به آن ضربه بزنیدوآن را بکشید.
  • صبر کنید حتما انمی ضربه خود را بزند و بلافاصله بعد از ضربه زدن انمی شما به او حمله کرده وآن را دون کنید.
  • هنگامی که انمی به شما نزدیک می شود و به سرعت به شما حمله می کند به جلو حرکت نکنید و بگذارید تا یک ونیم متری شما بیاید و هنگامی که به این فاصله رسید یک ضربه بزنید تا وقتی انمی بخواهد به شما برسد، ضربه شما به او خورده و آن را دون کند.
  • یکی از مهم ترین نکته ها این است که اگر حریف به شما بسیار نزدیک شده و شما فرصت اجرای تکنیک را ندارید سریع با استفاده از روش سر خوردن به سمت اطراف رفته و در فرصت مناسب دوباره به او حمله کنید.
  • یکی از تکنیک های برخی پرو پلیر ها که ما به عنوان پرو پلیر های دیوانه از برخی از آنها یاد می کنیم بر هم زدن تمرکز حریف است تا اینکه با مسخره بازی و دنس های مختلف و… ،تمرکز شما را به هم بزند و شما را عصبانی کرده و در نهایت شما به درستی نتوانسته تکنیک خود را اجر کنید و دون شوید.

 

  • هنگامی که انمی دیگری از روش سر خوردن استفاده می کند شما می توانید به دو روش آن را خنثی کنید:
  • روش اول اینکه سریع به سمت عقب حرکت کرده تا ضربه انمی به شما نخورد وپس از ضربه او به آن حمله کرده و آن را قبل از اینکه دوباره برای نایف زدن آماده شود دون کنید.
  • روش دوم اینکه با سر خوردن به اطرف بروید و بعد با استفاده از تکنیک های بالا در یک فرصت مناسب آن را دون کنید.

 

پس ما می توانیم با انتخاب بهترین نایف براساس استراتژیک و علاقه خود، وهمچنین یادگیری و اجرای درست تکنیک ها یک نایفر حرفه ای شده و دیگران را به راحتی دون کنیم ،و اینکه با خرید سیپی با قیمت مناسب از سایت موجوجم و با زدن گردونه و… صاحب یکی از قشنگ ترین نایف ها شویم.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بررسی انواع نایف و تکنیک های ویژه در کالاف دیوتی موبایل