موجوجم | خرید جم

ورود | ثبت نام

فعالیت ها و خدمات موجوجم (ثبت آگهی، کسب درآمد، گیفت کارت)

  • موجوجم
  • فعالیت ها و خدمات موجوجم (ثبت آگهی، کسب درآمد، گیفت کارت)

خدمات موجوجم

 

تیم موجوجم، با توجه به افزایش محبوبیت بازی و سرگرمی و از طرف دیگر با توجه به اینکه در جامعه ما فرهنگ بازی و سرگرمی، جایگاه خود را ندارد و کمتر از آنچه که باید، مورد توجه قرار داده شده است، بستر مناسبی را فراهم نموده تا لذت بازی و سرگرمی را دوچندان کند و در جامعه، تاثیر مثبتی بگذارد و خدماتی از قبیل خریدهای درون برنامه ای، فروش گیفت کارت، فروش کنسول های بازی، تولید محتوای بازی و سرگرمی و هرآنچه که در بازی و سرگرمی نیاز است را ارائه می دهد. همچنین در موجوجم، بستری را فراهم کرده ایم که از بازی و سرگرمی خود و میزان انرژی که صرف آن می کنید هم کسب درآمد داشته باشید. در ادامه به منظور آشنایی بیشتر با هر خدمت، شرح مختصری درباره‌ی آن ارائه می گردد.

یکی از خدمات تیم موجوجم، خرید جم و محصولات درون برنامه ای است. موجوجم، با توجه به میزان محبوبیت بازی و سرگرمی در جامعه، فعالیت اولیه خود را برای اولین بار در ایران و با هدف عرضه شارژ حساب های بازی ایرانیان آغاز نمود و با ایجاد بستر مناسب و مطمئن، توانسته است در دورانی که تحریم ها علاوه بر گرانی، خرید بسته های درون بازی ها را برای ایرانیان به خواب تبدیل کرده اند، هر آنچه که در تمام بازی های ویدئویی نیاز می شود را ارائه دهد.

 

از دیگر خدمات موجوجم، فروش اکانت بازی و سرگرمی های دیجیتال است؛ از آنجایی که یکی از راه های کسب درآمد برای گیمرهای حرفه ای، ساخت اکانت های قوی و فروش آن ها می باشد. ما در موجوجم با هدف ترویج فرهنگ صحیح بازی و سرگرمی، بر آن شدیم تا زمینه ی ثبت رایگان آگهی فروش اکانت های بازی را در هر سه پلتفرم موبایل، کامپیوتر و کنسول فراهم نماییم.

ثبت و مشاهده آگهی‌ها

گیفت کارت، نوعی اعتبار مجازی از فروشگاه های مختلف اینترنتی است که از طریق آن می توانید موارد دلخواه خود را در آنجا خرید نمایید. یکی از خدمات موجوجم به ارائه گیفت کارت مربوط می شود و در آن بستر مناسبی برای افزایش رضایت مخاطبین فراهم گردیده است.

مشاهده و خرید گیفت کارت

همان طور که می دانیم دیگر نمی توان به سرگرمی های دیجیتال، فقط به عنوان یک وسیله گذران اوقات فراغت نگریست و آثار چنین بازی هایی، به حدی است که از آنها با عنوان “انقلاب بازی های رایانه ای” یاد می کنند. اما نکته حائز اهمیت اینجاست که آدم هایی هستند که تمام وقت خود را به بازی کردن می گذرانند و امروزه از همان بازی و سرگرمی، درآمدهای فوق العاده بالایی دارند. اگر شما هم جز کسانی هستید که سالیان سال است بازی های معروف کنسول های مختلف را به صورت حرفه ای بازی کرده اید، باید به این مهم توجه داشته باشید که شما نیز می توانید مانند نمونه های مشابه در خارج از کشور، از مهارت و استعدادتان در بازی و سرگرمی در موجوجم کسب درآمد داشته باشید.

ورود به بخش کسب درآمد موجوجم