موجو جم

ورود | ثبت نام

شیوه طلایی و همچنین باز کردن تمام رنگ های انواع نایف ها در بازی کالاف دیوتی موبایل

ما در این مقاله به برسی شیوه ی طلایی کردن و باز کردن تمام رنگ های نایف ها می پردازیم.

شیوه طلایی و همچنین باز کردن تمام رنگ های انواع نایف ها در بازی کالاف دیوتی موبایل

مدل طلایی و سه رنگ منوی آخر در بازی کالاف دیوتی موبایل یکی از پرطرفدار ترین و قشنگ رنگ ها برای انواع نایف هاست که شما باید برای بازی کردن و در نهایت گرفتن این رنگ ها و مدل ها ماموریت های خاصی را انجام دهید. ما در موجوجم به برسی چگونگی انجام ماموریت ها و همچنین سریع ترین و راحت ترین روش برای انجام ماموریت ها می پردازیم.

ماموریت اول: گرفتن کیل

در این ماموریت شما می توانید با کشتن پنجاه نفر بوسیله نایف مورد علاقه خود تمام رنگ های این مرحله را باز کنید و برای راحت گرفتن و همچنین سریع تر گرفتن کیل می توانید به مود های دامنیشن و هارد پینت بر روی نقشه های کوچک کلیک کرده و در هر دور به راحتی تعداد زیادی کیل به دست آورید.

ماموریت۲: پنجاه انمی را از پشت سر با نایف خود بزنید.

ماموریت۳: شما باید نشسته انمی ها را نایف کنید که می توانید از تکنیک روش سرخوردن استفاده کنید که آن را در مقاله ی نایف ها نوشته ایم.

ماموریت۴: دونفر را پشت سر هم بدون مردن بکشید.

ماموریت۵: باید با پرک تصویر زیر انمی ها را بکشید یعنی قبل از ورود، پرک را در منویی که نایف را در آن تنظیم کرده اید در قسمت مشخص شده در تصویر، تنظیم کرده و وارد بازی شده و کیل بگیرید.

ماموریت۶: سه انمی را بدون مردن بکشید.

 

نایف در کالاف دیوتی موبایل
نایف در کالاف دیوتی موبایل

 

پس از انجام ماموریت های بالا رنگ طلایی برای نایف شما بازشده وشما به جز رنگ طلایی سه رنگ دیگر را در منوی آخر مشاهده می کنید برای باز کردن آنها ابتدا باید رنگ دایموند را باز کرده که آن را در تصویر زیر می بینید و برای باز کردن آن باید ۵۰۰ کیل با نایف در مپ های مختلف بگیرید که ما توصیه می کنیم بازی را بر روی مود های دامنیشن و یا هاردپینت گذاشته و نقشه را نیز برروی مپ های کوچک مثل شیپ منت و … تنظیم کنید تا در کمترین زمان و به راحتی پانصد کیل را گرفته و رنگ دایموند را باز کنید.

Knife
Knife

 

رنگ بعدی پلاتینیومی است که آن را در تصویر زیر می بینید و شما برای باز کردن آن ماموریت هایی که برای نایف مورد علاقه خود انجام دادید را البته به جز دایموند برای نایف های دیگر انجام دهید تا این رنگ نیز باز شود.

 

کالاف دیوتی
کالاف دیوتی

و درنهایت رنگ بسیار زیبا و خارق العاده یعنی اخرین رنگ که شما باید برای باز کردن آن تمام ماموریت هایی که برای نایف مورد علاقه خود اعم از کیل و.. را برای نایف های دیگر انجام داده و همه رنگ ها اعم از طلایی، دایموند و پلاتینیومی را باز کرده تا این رنگ بسیار زیبا برای نایف شما باز شود. البته به دلیل این که تعداد نایف هایی که این رنگ را دارند تنها دو عدد است وقت زیادی از شما نمی گیرد و شما به راحتی می توانید در مدت زمان کم به این رنگ ها دست پیدا کنید.

 

انواع چاقو در کالاف دیوتی
انواع نایف در کالاف دیوتی

شما می توانید علاوه بر باز کردن این رنگ ها با خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل با قیمت مناسب از سایت موجوجم و با زدن گردونه و…به تبرهایی با طرح سه بعدی شگفت انگیز دست پیدا کنید.

5 دیدگاه دربارهٔ «شیوه طلایی و همچنین باز کردن تمام رنگ های انواع نایف ها در بازی کالاف دیوتی موبایل»

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شیوه طلایی و همچنین باز کردن تمام رنگ های انواع نایف ها در بازی کالاف دیوتی موبایل