موجو جم

ورود | ثبت نام

خرید جم بازی رینبو سیکس موبایل

خرید جم بازی رینبو سیکس موبایل

خبر معرفی بازی رینبو سیکس (Rainbow 6) برای موبایل، یک خبر هیجان انگیز برای طرفداران سبک تیراندازی تاکتیکی یا همان تکنیکال شوتر است. این بازی دارای رکورد حیرت‌انگیز بازی همزمان ۱۹۹ هزار نفر به صورت آنلاین در شبکه معروف استیم است؛ و این یعنی یک رقابت بزرگ تیراندازی به زودی در موبایل شروع می‌شود!

رینبو سیکس موبایل
رینبو سیکس موبایل

توسعه دهندگان چه می گویند؟

توسعه دهندگان بازی (Rainbow 6 mobile)  گفته‌اند که بیش از ۳ سال است که بر روی ساخت نسخه موبایل بازی رینبو سیکس تمرکز دارند و هدف آن‌ها ایجاد بهترین تجربه ممکن از رینبو ۶ برای موبایل بوده است. همچنین آن‌ها گفته‌اند که یکی از دلایل عرضه نسخه آلفا رینبو سیکس این است که از بازیکنان بخواهند تا نظرشان را راجع به بازی بگویند و به تیم توسعه برای بهبود بهتر و کامل‌تر این بازی نظر بدهند. 

 

گیم‌ پلی بازی Rainbow 6 mobile

رینبو ۶ موبایل بسیار شبیه نسخه کامپیوتر آن خواهد بود. در این بازی دو تیم ۵ نفره روبه‌روی هم قرار می‌گیرند که یکی از آن‌ها تیم مهاجمان و دیگری تیم مدافعان است. یوبیسافت در نظر دارد تا بازیکنان را با برگزاری رویدادهای هیجان انگیز دور هم جمع کند. در این رویدادها بازیکنان می‌توانند برای کاراکترهای خودشان که در این بازی به آن‌ها اپراتور گفته می‌شود، اسکین‌های سفارشی و لوازم جذاب دیگری را بدست بیاورند.

گیم‌ پلی بازی Rainbow 6 mobile
گیم‌ پلی بازی Rainbow 6 mobile

بازی رینبو سیکس موبایل چه زمانی لانچ می شود؟

شرکت یوبیسافت در تاریخ ۵ آوریل (۱۶ فروردین) این بازی را معرفی کرده است. از آنجایی که در حال حاضر بازیکنان می‌توانند در نسخه آلفا این بازی شرکت کنند، احتمالا عرضه رینبو سیکس بسیار نزدیک است. این بازی به احتمال بسیار زیاد در پاییز عرضه می‌شود، اما در صورتی که عرضه آن تاخیر داشته باشد، نهایتا تا اواخر سال ۲۰۲۲ عرضه می‌شود. 

 

بازی Rainbow 6 برای چه گوشی‌هایی عرضه می‌شود؟

این بازی به طور قطعی برای دستگاه‌های اندروید و ios راه‌اندازی می‌شود و قرار است به عنوان یک مکمل برای بازی اصلی آن باشد. توسعه‌دهندگان بازی رینبو سیکس گفته‌اند: هدف ما این نیست که شما این بازی را دیگر روی کامپیوتر و یا کنسول خود بازی نکنید، بلکه ما قصد داریم تا بتوانید این بازی محبوب را هرجایی که می‌خواهید حمل کنید و با خود ببرید.

خرید جم بازی رینبو سیکس موبایل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.